« Pie foreļupēm | Home | Norvēģijas iespaidi… »

Maija aktualitātes

Uzklikšķini!Vakar notika interesantas sarunas ar SIA Cope Zviedrijā īpašnieku Raivo Kleinbergu, kurš piedāvāja sadarbību ar Latvijas Makškerēšanas sporta federāciju. Sarunu rezultātā tika sperts pirmais solis un kā pierādījumu firmas nopietnajiem nodomiem Kleinberga kungs paziņoja, ka garantē LR spiningošanas čempionāta katras kārtas uzvarētājai ekipāžai bezmaksas nedēļu garu braucienu uz copi Zviedrijā ar pilnu servisu. Pirmie pretendenti būs zināmi jau sestdien, kad Liepājas ezerā notiks pirmā kārta.
Firma SIA Cope Zviedrijā ir iegādājusies makšķernieku bāzi relatīvi viegli pieejamā vietā Zviedrijas vidienē aptuveni 500 km uz austrumiem no Stokholmas un piedāvā mūsu makšķerniekiem skaistas copes iespējas uz interesantiem noteikumiem.

Uzklikšķini!Saņēmu iepriekšēju paziņojumu un bildi, kā pierādījumu tam, ka ir noķerts jaunam Latvijas rekordam atbilstošs līnis. Loma autore - Nadežda Kalnača. Precīzi 3.200 kg smagais un 62 cm garais rekordlīnis ar pludiņmakšķeri (aukla 0.12 mm) 17. maija pēcpusdienā noķerts Alberta dīķos. Atliek sagaidīt tikai oficiālu rekorda pieteikumu.

P.S. 25. maijā saņēmu arī rekorda pieteikumu ar notikuma aprakstu un visiem nepieciešamajiem parakstiem.
 
21. 05. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Joniss Joniss - 08-09-’09 08:13

Par copi cviedrijā un kā pret puišiem izturējās mēs droši varam palasīt http://www.zive.lv/site/index.php/forum/..
es jau nu ar tādu nesadarbotos!

Es personīgi zinu daudzas nianses šajā tēmā un man nav pieņemama tava pozicija, kuru tu izplati internetā, balstoties uz pa ausu galam saklausītiem viedokļiem. Par to pārliecinājos, lasot tavus komentārus, kura skāra arī mani. Neesmu tik naivs, lai ticētu visam, ko raksta man nepazīstamas personas, jo sevišķi, ja pašam ir cita informācija. Papildus, – varbūt kādreiz arī pats sapratīsi, ka normālu biznesu nevar balstīt uz klientiem, kuri par lētu naudu cer nopirkt visatļautību.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.