Maija sīkumi

Uzklikšķini!Lai iepazītos ar vietām, kur šogad notiks pasaules čempionāts foreļu spiningošanā, Māris V. apmeklēja Andoru. Pirmie iespaidi par foreļu spiningošanu bija savdabīgi. Latvijas makšķerniekiem neierastas, straujas kalnu upes ar sarežģītiem klinšainiem krastiem. Zivis - strauta foreles, nelielas. Ceļojuma iespaidā radās neliela efektīvāko mānekļu kolekcija, kura redzama pievienotajā bildē.

Nupat, reaģējot uz IZM ministrei T. Koķei adresētu LMA valdes priekšsēdētāja un vides ministra padomnieka jokainu sūdzību par LMSF darbību, IZM valsts sekretāram rakstīju skaidrojumus par sistēmu, kāda ir makšķerēšanas sportā Latvijā. Un atkal saskāros ar ierēdņu "ieteikumu" visas atbildes sniegt, rakstot oficiālas vēstules papīra versijā. Šajā sakarībā uz "dižķibeles" fona ievērības cienīgs likās ieraksts Tatjanas Verjē blogā, kurā viņa raksta savas pārdomas par valsts pārvaldes kvalitāti Latvijā.
"Lielbritānijā veikti pētījumi parādīja, ka kontaktēšanās ar ierēdņiem aci-pret aci (atbildot uz jautājumiem, aizpildot veidlapas utt.) izmaksā 8 Ls,
apkalpošana pa telefonu – 4 Ls, bet apkalpošana caur internetu – 0.17 Ls."

Beidzot uztaisīju nelielu rakstu - atskaiti par Norvēģijas iespaidiem un bilžu izlasi (tās apjoms ir aptuveni 200 Mb) un tās samazināto variantu izvietoju tīmeklī kā albūmu "Norvēģija 2009". To var redzēt arī kā slīdrādi.
 
30. 05. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

Yes Yes - 04-06-’09 18:19

Vajag iesniegt sūdzību par LMA valdes priekšsēdētāju un vides ministra padomnieku, jo viņi diskriminē seksuālās minoritātes, piemēram, LMA nav ne geju, ne lezbiešu, ne transpersonu nodaļas vai sekcijas! :))

ha ha - 04-06-’09 11:24

Tā gan laba niša LMA – lai rīko sacenes lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu kopienai, šiem tādu esot daudz..:-)

fricis fricis - 03-06-’09 11:14

sacenes afrolatviešiem gejiem

Mamuts Mamuts - 01-06-’09 08:30

Nu noorganizē sacensības speciāli Viņam, tās tad arī būs “sacensības cilvēkam ar īpašām vajadzībām”. :D Balvu fondā – pasūti spiedogu “Es, cilvēks ar īpašām vajadzībām” un centrā – Viņa profilu. Sacensību nolikumā neaizmirsti ierakstīt, ka tikai Viņš drīkst auklai galā piesiet āķi… ;)))))))

??? ??? - 31-05-’09 08:36

Tavs blogs brīžiem atgādina tādas Latvijas foruma vēsmiņas…:-)
Kā tev patīk Domburs?

Blogu rakstu arī, lai saglabātu savā dienasgrāmatā to svarīgāko, ar ko nodarbojos savā darba ikdienā. Tā kā manu darbību stipri ietekmē viss, kas notiek ap tā devēto valsts pārvaldes rekstrukturizāciju, tad ik pa brīdim ierakstu savas domas par atsevišķām tajā brīdī man aktuālām tēmām. Manuprāt, Latvijas forums bija tikai tāda parunāšana, bez sekām.%(admin)Domburs kopumā patīk. Viņa uzvedību bieži nosaka viņa raidījuma formāts. Tajā jau iepriekš ir definēts – labam aktierim (vadītājam, politiķim, ekspertam) jāmāk reaģēt un izteikties ātri, ierobežota laika ietvaros. Laiks daudziem no mums ir stipri dārgs, taču mēs ar to rīkojamies izšķērdīgi. Dažkārt Dombura reakcija uz neveiksmīgu uzstāšanos patīk, dažkārt ne sevišķi. Bet tas tāds sīkums.%

rīdzinieks rīdzinieks - 30-05-’09 20:00

Vai tad esam aizmirsuši, ka kurlmēmie vinnēja Rīgas MMB spiningošanas mačus Babītē? Kopējā vērtējumā, nevis īpašā klasē. Agrāk tautas klasē arī pludiņcopes mačos daži piedalījās.

agris agris - 30-05-’09 19:44

Par to jau ir tas stāsts, LMSF nevar rīkot pasākumus, ja nav intrese par pasākumu. LMA savos pasākumos regulāri veido ieskaiti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bet nedomāju, ka ir liels dalībnieku skaits. CIPS organizē sacensības tikai pludiņakšķerēšanā( es runāju par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām). Lai Vides ministra padomnieks sakārto finansējumu LMSF, varam rīkot visu ko cilvēki pieprasa, gan čempionātu makšķerēšanā jūrā no krasta, gan citos veidos, tici man, ja runa būs konkrēta, no viņiem nebūs ne smakas, viss tass ir bla, bla, bla
Domāju, ka tēma ir izsmelta.

agris agris - 30-05-’09 17:39

Gribētos zināt ko tādu LMSF pārmet cienijamais “padomnieka kungs”,ja tas nav valsts noslēpums, tad tu, Jāni, varētu pārējos makšķerniekus painformēt. Tam, ka visas lietas var kārtot pa netu, pilnīgi piekrītu.

Būtība – vides ministra padomnieks sūkstās, ka LMSF neorganizējot valsts čempionātus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jābrīnās, ka vēstule nebija adresēta premjeram… :-)Mana atbilde bija, – ja LMSF sastāvā būs biedri, kaut vai tā pati LMA, kuriem būs interese par šo tēmu, nav izslēgts, ka varēs notikt arī atsevišķi čempionāti šādiem cilvēkiem. Kā zināms, CIPS organizē pat pasaules čempionātus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.