Flickr.com piedāvā

Izrādās, esmu pārsniedzis limitu, kurš fotogrāfiju serverim flickr.com noteikts bezmaksas fotogrāfiju izvietošanai. Tādēļ manā flickr.com lapā nav redzami visi albūmi, bet parādās šads paziņojums:
"Hey janis.stikuts! About your photostream...
You've run into one of the limits of a free account. Your free account will only display the most recent 200 things you've uploaded.
Anything beyond 200 will remain hidden from view until you either delete newer items, or upgrade to a Pro account.
Nothing has been deleted, and if you upgrade, they'll all come back unharmed."
Sekas ir tādas, ka dažus albūmus, kas atrodas uz šī servera, vairs nevar redzēt, jo saites ar tiem vairs nedarbojas. Lai atjaunotu piekļuvi, jāpērk Pro versija, kura maksā 24$ gadā.
 
09. 06. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Guntars Guntars (Email ) - 10-06-’09 18:01

Nav isti skaidrs vai Stikuta kungam ir zel 24$ vai ari recesijas iespaida ir radusies velme lielities ar anglu valodas zinasanam vai nezinasanam,bet varu teikt ,ka ne loti izprotu Jana zudisanos par flick,jo ka jau zinams pirms sac lietot izlasi,kas rakstits ar maziem burtiem virs vardina-accept.Katra zina zel ,ka latvju tauta zaudes makslinieka fotografijas.Tomer ….Mums varbut vajadzetu atvert ziedojumu kontu lai saziedotu Janim 24$.Ja- kam tagad viegli….

Nav īsti skaidrs? Ne ļoti izproti? Blogs pēc būtības ir autora dienasgrāmata un autors ierakstus parasti veic savām vajadzībām. Pie reizes, – neskumsti, latvju tauta neko nezaudēs arī tad, ja tu to ziedojumu kontu neatvērsi.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.