Dižķibele turpina savu gaitu

Uzklikšķini!Šodien notika ārkārtas MK sēde, kurā valdība steidzīgi mēģināja rast paņēmienus, kā vēl šogad varētu ieekonomēt valsts budžetā iztrūkstošos 500 miljonus latu, lai saņemtu kārtējo SVF aizdevuma porciju. Lai gan zivju audzētavās darbinieku skaits un arī algas jau ir būtiski samazinātas, izskatās, visus vēlreiz skars vairāki jaunākie naudas taupīšanas paņēmieni. Valdība nolēmusi samazināt visas pensijas par 10%, pensijas strādājošajiem pensionāriem par 70%, bet pārvaldes sfērā strādājošajiem algas par 20%. Beidzot, dažu drosmīgu dāmu iedrošināti, valdības ministri uzdrīkstējās publiskot arī dažus citus ekonomijas paņēmienus - tiks likvidētas vai apvienotas aģentūras, ministriju centrālie aparāti tikšot samazināti par 30%, pilnībā likvidētas padomes.
Jācer, jau rīt uzzināšu, kā pārvaldes struktūras reorganizācija skars aģentūru un visus tās darbiniekus personīgi.
 
14. 06. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Guntis Guntis - 16-06-’09 09:50

Mans draugs stāstīja, ka esot pie jums mācījies mušiņmakšķerēšanu. Vai šogad vēl būs kādi kursi? Labprāt piedalītos, uzrakstiet tikai , kas ir vajadzīgs no inventāra?
Pašreiz notiek tikai individuālas apmācības. Vari zvanīt pa tel. 29517507, lai vienotos par laiku, vietu un visu pārējo. Tad arī došu ieteikumus par inventāru.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.