jaunumi   contact

« Atbalstītāju rindas a… | Home | Latvijas spiningošana… »

LMSF valdē

Trešdien, 11. jūnijā notika kārtējā LMSF valdes sēde.
Valde iepazinās ar finansu situāciju federācijā un sadalīja līdzekļus II pusgada pasākumiem. Viens no jautājumiem bija par Latvijas komandu līdzdalību šī gada pasaules čempionātos. E. Simsonam tika uzticēta Latvijas izlases komandas veidošana pasaules čempionātam foreļu spiningošanā, kas notiks Andorā, H. Raciborskim - pasaules čempionātam melno asaru spiningošanā Meksikā, bet N. Grabovskim - Eiropas un pasaules čempionātiem pludiņmakšķerēšanā Slovēnijā un Holandē. Atklāts palika jautājums par pasaules čempionātu spiningošanā, kurš šogad iecerēts Kazahstānā.
Valde precizēja, ka sportistam, kurš valsts čempionātu sezonu sācis kāda kluba komandā, nav atļauts vasaras makšķerēšanas sporta veidos pārstāvēt citu klubu. Izņēmums ir zemledus makšķerēšana.
Uzklikšķini!Valde izskatīja saņemtos rekordzivju pieteikumus. Mārtinš Ozoliņš bija atsūtījis pieteikumu par 30. maijā noķerto balto sapalu ( 436 grami, 34 cm). Pieteikums tika noraidīts, jo LMSF nereģistrē zivis, kuru svars ir mazāks par 1 kg. Izskatīšanā vēl atrodas 3.200 kg smagā rekordlīņa pieteikums, jo jāpārbauda pielietoto svaru precizitāte.

Latvijas spiningošanas čempionāta 2. kārtas dalībniekiem.
Sacensību organizators - Kokneses pagasta padome. Sacensības notiks 2009. gada 20.jūnijā Daugavas ūdenskrātuvē Koknesē. Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija 19. jūnija vakarā no plkst. 20:00 līdz 20.jūnija plkst. 04:15 viesu namā “Radzes” ( šosejas Rīga – Daugavpils 107.km). Pārstāvju un tiesnešu sanāksme (līdzdalība obligāta) plkst. 04:15, vienlaicīgs starts no piestātnes 05:00 - 05:30, spiningošanas sākums, attiecīgi, aptuveni 06:00, beigas 12:00. Precīzie laiki tiks paziņoti pārstāvju sanāksmē.
Dalībai var pieteikties līdz 18. jūnijam (tiem, kuri pieteikušies uz visām kārtām, tas nav jādara). Naktsmītnes var pieteikt pa telefonu 26524446.
Vairāk par bāzi var uzzināt tai veltītajā interneta lapā.
 
15. 06. 2009


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top