Kārtējie sīkumi

Latvijai 13. un 14. jūnijā pārskrēja pāri sen neredzētu lietavu fronte. Dažuviet tā atnesa nokrišņu mēneša normu. Arī manā minidīķī ūdens līmenis ir neredzēti augsts.
13. maijā biju Valles dīķos RS makšķerēšanas čempionātā, laiks bija tik nepatīkams, ka tā bija pirmā reize, kad negribējās fotoaparātu ņemt rokās. Arī lomi bija paknapi, karpas negribēja ņemt neko, iespējams tādēļ, ka laiks bija kļuvis vēsāks un vējš nepārtraukti mainīja virzienu. Pie šadām apstākļu maiņām tikai retais spēj atrast efektīvāko dienas formulu. Līdzīgus secinājumus par copi šajā vietā un gandrīz vienādā dalībnieku sastāvā bija jāizdara arī gadu atpakaļ.

Atradu vienu interesantu zivju aukstās kūpinātavas konstrukciju, kura labi iederas dārzā arī pilsētas apstākļos. Kā tagad populāri teikt, ekoloģiski tīru, visa no koka, no malas skatoties vienkārša koka suņubūda. Mani ieintriģēja ērtā apkalpošana - karstuma avots ir elektriskais sildelements. Kā stāstīja izgatavotājs, tas esot Norvēģijas variants, pensionāri ar tām tur pat piepelnoties, komfortablos apstākļos kūpinot lašus un citas zivis. Visu informāciju, izrādās, var atrast norvēģu lapā, modelis HRN 7005.
 
18. 06. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

k3 k3 - 18-06-’09 16:48

Ieliec gan kādu bildi vai linku. Thanks(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.