« Sanāksme, sanāksme | Home | Par copi Daugavā pie … »

Ziņas no EČ Slovēnijā

Saņēmu ziņu no Normunda G.

Eiropas čempionātā pudiņmakšķerēšanā, kurš Slovēnijā sākās vakar, Latvijas komanda pēc pirmās dienas 27 komandu konkurencē atrodas 14. vietā. Individuālā vērtējumā savās zonās labākie rezultāti ir Guntim Kārkliņam - 2. vieta, Ritai Verzai-Grabovskai 4. vieta un Normundam Grabovskim - 8. vieta. Šodien sacensību otrā diena. Laika apstākļi - nepārtraukti līst, ūdens liels un duļķains.

 
28. 06. 2009.

  Seko jaunumiem Facebook23 comments

NG NG - 07-07-’09 17:30

Gatavojoties LČ2.kārtai neaizmirstiet par to, ka ir vasara un ūdenī var būt zāles, kuras vajadzēs nopļaut, organizatori sola ka ‘būs izpļautas pieejas upei, ja jums vajadzēs vairāk vietas, tad jārēķinās, ka vajadzēs nedaudz pamīdīties vai pagraizīt zāli, laiks tam tiks dots.
Zinu, ka tas var kādam nepatikt, bet dotajā mirklī priecājamies, ka vispār kāds uzņemas sacensību rīkošanu, sevišķi izvēlēties nenākās.
Gaidu komandu un individuālo sportistu pieteikumus.

NG NG - 03-07-’09 14:32

šādu aprakstu par LČ 2.posmu Rēzeknes upē man atsūtīja Eugasts, ņemiet par labu, ja ir ko papildināt dodiet ziņu

Jābrauc pa Rīga-Rēzekne šosseju līdz Viļāniem. Viļānos krustojumā jāgriežās pa kreisi uz Gaigalava .
Labs grants ceļš, apmēr’. 25 km. Jāizbrauc cauri Gaigalavai uz Īdiņas pusi 4 km., pagrieziens pa kreisi mežā līdz upes uzbērumam.
Tad jāpagriežas pa kreisi gar sūkņu stacijai, aiz stacijas kādi 300 m.

kraans kraans - 02-07-’09 15:14

dambis ta izturees;) dambja uzberumu nezheligi blieteeja(kas ar betonu noklats), tad ar tadu pamatigu bumbu celtnja gala iestiprinatu(lidzigu ko majas graava)klapeja pa to uzberumu, iedauzot iedobes blietejumaa, tad lika armaturas rezgji pari un mauca betonu virsuu veidojot to platnju segumu,iedobees veidojas betona enkuri.A uzberuma daljaa daudzaas vietaas ir kontrolurbumos sapusts cements iekshaa,lai neskalo

MV MV - 02-07-’09 13:48

Nu jā, bet ir viens liels BET! Ja runājam par birokrātiju. Lieta tāda, cik es zinu, tas dambis skaitās Latvenergo īpašums, un tur pašvaldība pat atkritumus atsakās izvest (stulbi, bet fakts). Līdz ar to sarunas galvenokārt jārisina ar Latvenergo, bet ar auto varētu būt problēmas, nez kādām slodzēm paredzēts dambis? lai gan municipāļi ik pa brīdim pabrauc palūr, kas notiek. baac sagribējās pasēdēt uz dambja ar pludu :D jo ne gruntenes ne fīdera man vēl nav :(

Artis Artis - 02-07-’09 12:33

To JST – nav teikts, ka vins ir pieaudzis cilveks.. :) varbut ir, bet noteikti berna prataa!
Normund! Varbut lauj sim jokam starteet piemeram BALTIJAS cempionataa? Varbut tiesam, izradas, ka jokss ir baigi pieredzejis specs, kurs visu zin un visu mak!
Jalauj vinam ir izpausties!
Jokss- neturi sveci zem puura! paradi mums kaa ir jacopee!!! :)

Guncha Guncha - 02-07-’09 10:55

Atvainojos, ne par Slovēniju.
Ja ar softu var spiest izvēlēties citus vārdus tas ir OK. Visādus spriedelējumus un uzbraucienus izslēgt nevarēs nekad. Nav jau viss jāņem galvā, tas taču ir tīmeklis…

mirtins mirtins - 02-07-’09 08:14

Viedoklis – Man jau nav žēl, ka kāds mani par cirvi un losi uzskata:))) Es tikai neizprotu šī portāla darbošanos. Ja admins, spriežot pēc zaļā ieraksta, te ir bijis un ir redzējis, kas te tiek rakstīts, tad ir tikai jābrīnās, ka tiek atstāti vārdi kā dir**** un tamlīdzīgi. Tas, ka es dzīvē neko neesmu sasniedzis, manuprāt nerada krīzi valstī :)) Taču ja Latvijas ja ne pašu, tad vienu no labākajiem sportistiem zākā par dir**** no kura ciets vēders sanāk un pauž nievājošu viedokli par sporta makšķerēšanu un šis komentārs tiek mierīgu sirdi atstāts LMSF vadītāja veidotajā mājas lapā… tad atliek tikai paust izbrīnu par demokrātijas augstāko pakāpi šajā lapā.

tas ir tikai mans viedoklis un kā uzskata Jst, visiem ir tiesības uz viedokli.

Nekad neesmu atbalstījis verbālo, kā tu saki, ķēzīšanos ne tīmekļa lapās, ne ārpus interneta. Kādreiz šeit bija filtrs, kurš pārveidoja vārdus, tagad tas notiks citādi. Turpmāk komentāri, kuros būs vārdi, kuri būs nokļuvuši “melnajā” sarakstā, šajā portālā tiks uzskatīti par spamu un netiks publiskoti.%(admin)Taču eksistē arī viedoklis, ka brīvība ir svarīgāka par visu. Paklausies, kā izsakās dažs mūsu makšķernieks pie ūdeņiem,- it kā būtu no ķēdes norāvies. Jāizsaka tikai līdzjūtība, ja caureja piemetas pašā nepiemērotākajā brīdī. Tāda ir reālā pasaule, kurā mums visiem ir jādzīvo un jāsadzīvo.%

mirtins mirtins - 02-07-’09 08:07

MV – neviens jau nesaka ka nevar copēt :)) Copes aizliegumi, izņemot licencētās zonas parasti tiek ieviesti visiem aizsprostiem, a copēt no aizsprosta dambja nevar nevis tādēļ, ka kādam žēl, bet tur pat vazāties nedrīkst, jo tie ir drošības nosacījumi. Protams, ja izdodas birokrātiju izsist cauri, gan jau var sarunāt:)) Man jau šķiet ka Ikšķiles dambis ir daudz piemērotāks :)) Tikai tur vēl būtu jāsarunā ka atļauj uzbraukt ar mašīnām uz dambi.

Artis Artis - 02-07-’09 00:18

Diez kapec tas jokss slepjaas zem nika??? :D varbut Tu tautas varoni pateiksi, kaa Tevi draugs godaat?
Tas, ka izmanto niku, ir pilnīgi normāli. Pieaudzis cilvēks, gan jau tiks pats galā ar savām domām un, ja uzskatīs par iespējamu, varbūt, atklās savu personību. Pārējiem atliek tikai rēķināties, ka katram var būt savs viedoklis un eksistē arī šāds viedoklis. Makšķernieku milzīgā publika ir stipri daudzveidīga.

rio rio - 01-07-’09 18:57

Jaa smags un nearstejams gadijums……

MV MV - 01-07-’09 13:48

mde, un arbūzi arī pārāk strīpaini. Nu vismaz Ikšķilē tas slīpums nav nekāds baisais, mierīgi var stāvēt sēdētgulēt, utt. Vispār es domāju, ka Ikšķilē vai Ogrē sacensības varētu noorganizēt mierīgi, tik nedaudz jāierobežo nedaudz ūdensmotociklisti un velcētāji jāpstumj uz ues vidu :)
Mirtin, Tad jau starp Salaspili un Saulkalni no dambja nevar copēt, ja nu vienīgi iet zem augstsprieguma līnijas kur dambja nav? Baigi sarežģīts jautājums, aizsprots no kura nevar copēt ir tur kur dambis ir savienots ar slūžām neatkarīgi no dambja garuma?

NG NG - 01-07-’09 11:10

Šāda doma man ir bijusi, bet viens no spēcīgākajiem klubiem ir pret, esot pa slīpu, mēs gan citās valstīs esam sēdējuši uz 3 reiz slīpāka betona un nekas, piesien kasti ar striķi pie augšas un viss. Es jau sen metu acis uz hesiem, tās ir ideāls stadions, lai varētu noorganizēt ļoti labu Pasaules vai Eiropas čempionātu, nemaz nerunājot par vietējiem un Baltijas mačiem. Kad šī ….. krīze beigsies ļoti ceru šo domu realizēt, tur ir vajadzīgi daži priekšdarbi, tīri vietu un ceļu iekārtošanā, tam ir vajadzīgi ne pārāk lieli, bet tomēr līdzekļi, kurus patreiz ne no valsts ne privātām struktūrām dabūt nav iespējams.

mirtins mirtins - 01-07-’09 11:08

MV – Ikšķiles dambis ir krasts, hesu dambji ir aizsprosti ar liegumu

MV MV - 01-07-’09 10:33

Andzuk, kāds liegums? Ikšķilē baigi daudzi sēž uz dambja, galvenokārt ar gruntenēm gan, bet trāpās arī pa kādam pludiņotājam un neviens nekad nav tramdīts. Vispār ar pludu tur ir interesanti, jo pavisam sīko zivju nav, tādas 200 gr un uz augšu.

Andzuks Andzuks - 01-07-’09 10:21

MV…bet tur tak stāv liegums(h)un lai atļautu tādam baram copēt ,padomā pie cik kabinetu durvīm jāklauvējas un jāklanās…brrrrrrr

MV MV - 01-07-’09 09:49

Da nu tos Slovēņus, labāk tepat Daugavā :) starpcitu, nav bijusi doma, ka pludiņmakšķerēšanu varētu organizēt no kāda Daugavas HES dambjiem, tipa no tā slīpuma? grunts un dziļumi daudz maz vienādi man liekas, un tas viss kilometru garumā :)

NG NG - 01-07-’09 09:30

vosali tautieši un krāniņš jokainais, vakar atgriezāmies no sava ne sevišķi veiksmīgā brauciena, īsu atskaiti ielikšu pie sevis lapā, garāka atskaite un bildes būs augusta CL, katrā gadījumā mūsu pašu vērtējums startam ir ļoti slikti, pietam vainot varam tikai paši sevi, kaut kāds kalnu vadātājs iemetās galvās, treniņos viss bija daudz maz labi, ķērām daudz un smukas zivtiņas, mačos …. nu kā te ir izteicies krāniņš, vai atvainojiet, jokainais, tad ar vienu muldēšanu vien nepietiek, kaut ko jau ir arī jāmāk. Katrā gadījumā man prieks, ja es kādam tautietim izraisu vēdera attīrīšanos, jo aizcietējumi nav laba lieta.

rio rio - 01-07-’09 07:32

jokss,es ticu ka esi baigi meistariigs,varbuut vari mineet kaadus savus sasniegumus?nu tu tac esi vismaz pasaules cempions?pastaasti mums,lai mees zinaam savus varonjnus!!!!!!citaadi saksu domat ka tu vareetu kaartejais virtualais d….js!

mirtins mirtins - 01-07-’09 06:38

jokss – īpaši apķērīgiem cilvēkim varu paskaidrot, ka pludiņmakšķerēšana ir makšķerēšanas sporta karaliene. Tāpat kā futbols ir karalis. Ceru ka tik daudz tu sajēdz.

p.s. Nekad neesmu uzstājis, ka esmu viskrutākais makšķernieks un, iespējams, tu māki divas zivis vairāk noķert :pppppppppppppp

p.s.1 – arī citos makšķerēšanas sporta veidos mums ir ne tikai vicečempioni, bet arī čempioni. Un es nekad nebūšu tas, kurš noliegs mūsu sportistu sasniegumus un, atšķirībā no tevis, es nekad neapķēzīšu cilvēkus jomās, kurās viņi ir daudz ko sasnieguši. Ne asakas!

rexis rexis (Email ) - 30-06-’09 21:24

jokss…
visādi teļi ir redzēti(lasīti) ,bet tu esi izcēlies īpaši…

Artis Artis - 29-06-’09 23:02

piebilde mirtinam – un daudzkartejais LV chempions,Eiropas,Lietuvas un veel visadu valstu cempions un vicecempions…
taa kaa jokss – tas komentaars te ir pilniigi lieks, lai tu lidz tadam limenim nonaktu, es nezinu,kam ir janotiek :) bet es zinu, ka tu nenonaaksi

mirtins mirtins - 29-06-’09 21:00

jokss – teikšu tev NG vārdiem – krāniņš tu esi. Ar to balodi ir tā, ka pašlaik Latvijā viņš ir vienīgais Pasaules vicečempions. Tā ka ar protu, protu viss ir kārtībā.

Suits Suits - 29-06-’09 01:03

Zvanīju šovakar Pēterītim un prasīju kā viss beidzies. Šodien mūsējiem kaut kas neesot īsti sagājis un rezultātā 20. vieta kopvērtējumā. Daudz ko nosakot izloze kā jau bieži tas gadās. It kā vinnējuši ungāri un beļģi otrie. Jāpagaida NG atskaite.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.