Jāņu dienas

Jāņu piecas brīvdienas pagāja bez būtiski jauniem piedzīvojumiem. Vienu dienu ar mērķi sarūpēt kaut ko sviestmaizēm uz īsu brīdi biju aizbraucis līdz vienam foreļu dīķim, kur tieši pirms negaisa ar mušiņu izdevās izmānīt divas "forelītes" 1,5 un 2,5 kg svarā. Pārējā laikā orientējos uz karūsu makšķerēšanu savā dārza dīķītī. Šogad tur ķerās skaistas karūsas - katru vakaru stundas laikā kopā ar savu mazdēlu Ričardu tikām pie 5-6 nopietnām gandrīz kilo smagām karūsām. Ēsmai, galvenokārt, izmantojām mīklu, bet dažus nopietnus eksemplārus izdevās izmānīt arī uz zemeņogas gabaliņu. Tikai līņus gan vēl nemanījām, visticamāk, to nosaka ēsmas izvēle.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
03. 07. 2009.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Sergejs Sergejs (Email ) - 14-07-’09 00:50

Sveicinati.
Man ir viens jautajums, neattiecinams uz rakstu, bet varbut kadam ir ehalots-Wireless Fish Finder FC60. Ja kadam ir, tad nevaretu ludzu pateikt kur varetu dabut instrukciju, kaut originalaja valoda. Ja kadam ir, varetu parsutit pa e-pastu.
Paldies.
%(admin)Instrukcijas visbiežāk tiek realizētas par maksu. Ja vajag informāciju, apskaties zemāk minēto lapu%http://www.goyachting.cn/product.asp?keys=200&hid=Specs&id=252

Henrijs Henrijs (Email ) - 03-07-’09 23:44

Jums ir teleskopiskā mušiņmakšķere? Kā ir ar tādu mētāt? Kāda firma?

Ar savu teleskopisko M-makšķerkātu varu lepoties tik vien, ka tas ir vismaz 25 gadus vecs. Viens no pirmajiem pasaulē ogļšķiedras teleskopiskajiem mušiņkātiem – Shakespeare Sigma Supra 6 kl, tiek lietots ar jebkuru auklu 4 – 7 kl. Man tas kalpo kā rezerves kāts, vienmēr kā glābšanas riņķis ceļo kopā ar mani un auto, tiek slogots bez žēlastības un ne reizi nav pievīlis. Metieniem līdz 15 m attālumā var tīri pieņemami izmantot, protams, ja pārvalda metienus.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.