« Par upju apsaimniekoš… | Home | Par APP, valsts SIA v… »

Nolikumu projekti septembra sacensībām

Par projektiem tos nosaucu tikai tādēļ, ka nolikumi vēl jāapstiprina LMSF valdē, pirms tam saskaņojot nolikumus ar ieplānoto sacensību vietu pārvaldītājiem. Mušiņmakšķerēšanas čempionāta sacensību nolikumā salīdzinājumā ar 2008. gadu izmaiņu nav. Nelielas izmaiņas ir spiningošanas divcīņas sacensību nolikumā. Šogad plānojam atteikties no prasības, ka komandā noteikti jābūt sievietei. Pieredze rāda, ka šāda prasība būtiski sarežģī komandu komplektēšanu.
 
29. 07. 2009.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

NG NG - 19-08-’09 08:33

Jauniešiem, kuri plāno piedalīties Latvijas čempionātā pludiņmakšķerēšanā, čempionāts, dažādu apstākļu dēļ, tiek pārcelts uz 12. septembri, tas notiks Rīgā, Lucavsalā, pieteikšanās šajā lapā, vai pa telefonu 29224086, sīkāka informācija būs nedaudz vēlāk un septembra CL žurnālā.

??? ??? - 14-08-’09 22:29

Vai tad noteikumi divcīņā Engurē šogad būs mainīti? Tikko Simsons Zvejas raidījumā pa TV nopietni stāstīja, ka svariņam jābūt 7,76 grami, svārsta garums no sāniem 35 cm….? Mēs pagājšgad metām ar 7,5 gramu svariņiem, svārstam sānu metienā arī bija noteikums ka jābūt ne garākam kā 50 cm.

Noteikumiem atbilst tikai svariņi, kuru svars ir 7,5 grami, pielaide ir 0,15 grami. Metiens no sāniem skaitās korekti izpildīts, ja izmetiena brīdī kāta spice atrodas vienā līmenī vai zemāk par rokturi un vismaz 1 m sānis no līnijas, kura iet caur sportista ķermeņa asi un mērķa centru. Tie ir precīzi noteikumu panti. 35 vai 50 cm netiek prasīti. Tikai svārsta metienam eksistē noteikums, ka svārsta garums nav īsāks par 50 cm.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.