« Par APP, valsts SIA v… | Home | Trondheima 2009 »

Nedēļas sīkumi

Nedēļas sākumā ZM vadības sanāksmē tika prezentēts un arī akceptēts tikai iepriekš pieminētais ZM radītais aģentūras reorganizācijas variants - LZRA tiks pārveidota, to pievienojot PVD NDC, bet zivju audzētavas tiks apvienotas kapitālsabiedrībā. Tuvākā laikā tiks sagatavoti visi šīs reorganizācijas pamatdokumenti. Lai gan skaidrs, ka finansu līdzekļu būs arvien mazāk, vairākas detaļas joprojām ir neskaidras.

Uzklikšķini!Uz īsu brīdi izdevās atrauties no papīra darbiem un varēju nodoties nelielai copei. Pamēģināju kaut ko noķert ar mušiņu. Laika apstākļi visu nedēļu bija izteikti vasarīgi - gaisa temperatūra dienā ap +25° C, spilgta saule un neliels vējiņš. Šoreiz fotosesijai uz strīmeri Mickey Finn Nr.4 laimējās izvilkt 70 cm garu salati vai, kā to biežāk mēdz saukt, meža vimbu. Nesvēru, izskatījās svarā ap 3 kg. Nekādus secinājumus par mušiņas lomu nepaspēju izdarīt, salati noķēru uz pirmo mušu, kuru piesēju. Svarīgāk bija atrast vietu, kur tās medī.

Tīmeklī uzdūros interesantai idejai, kura atainota videoklipā. Jazz & Fly Fishing TEASER from Jazz and Fly Fishing. Džeza kvartets Tight Lines Quartet, kura dalībnieki ir mušiņmakšķernieki, ir izveidojuši TV raidījumu sēriju ar tēmu "Džezs un MM"




 
09. 08. 2009.

  Seko jaunumiem Facebook



Komentāru nav



(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.