« Nedēļas sīkumi | Home | Trondheima 2009 »

Spiningošanas tēma

Lai gan spininga piekritēju vidū Daugavā valda liela kvokošanas ažiotāža, kurai pamatā ir supersamu lomi jūlijā, kopumā augusts Latvijā skaitās spiningošanai visnelabvēlīgākais mēnesis. Ūdens temperatūra ezeros un upēs sasniegusi savu maksimumu un plēsīgo zivju aktivitātes ir ļoti īslaicīgas. Situācija šajā frontē parasti mainās uz labo pusi tuvojoties rudenim, kad naktis kļūst jūtami garākas un vēsākas.
Uzklikšķini!Augustā LMSF parasti nekādas spiningotāju sacensības neplāno, tādēļ mūsu labākajiem spiningotājiem radās izdevība izmantot šī gada čempionātā iegūtās balvas - SIA "Cope Zviedrijā" dāvātos ceļojumus uz Zviedriju. Šodien pirmo triju Latvijas čempionāta kārtu uzvarētāji - "Mēs zivīm" ekipāža Ivars Dubra un Juris Nagainis, "Daiwa - Cormoran" ekipāža Guntis Riekstiņš un Vitālijs Karpenkovs un Kokneses RRKP ekipāža Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs ar prāmi devās uz Stokholmu, lai turpinātu ceļu uz SIA Cope Zviedrijā mājvietu netālu no Kramfosas un veselu nedēļu pārbaudītu savu māku Zviedrijas ūdeņos.

Pēc ilgas gaidīšanas šodien saņēmu ziņu, ka pasaules 2009. gada spiningošanas čempionāts Kazahstānā tomēr notiks, tas risināsies oktobra otrajā nedēļā Balhašā. Nav skaidrības, cik komandas piedalīsies, - tik īss laiks nav normāls, lai visi potenciālie dalībnieki sagatavotos nopietnai līdzdalībai.
 
16. 08. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

jautājums jautājums - 29-08-’09 09:05

jst
Kā tur īsti ir ar to jampadraci ap šito “čempionu” braucienu, kas sacelts zivē? Vai var visam tam ticēt?
Nekas sevišķs tur nav. Vētra ūdens glāzē. Ceļojumos visādi gadās, dažādi ir arī cilvēki un arī viņu tolerances līmeņi. Drīzumā pacentīšos uztaisīt atsevišķu rakstu ar bildēm par iespaidiem, kurus guvu, uz īsu brīdi apmeklējot pieminēto rajonu.%(admin)Interneta forumos, kuros var slēpties aiz segvārdiem, pasniegtajiem faktiem uzticēties var reti. Nepazīstamu personu komentāri būtu jāvērtē kritiski pat tad, ja līdzīgi fakti tiek pasniegti ar dažādiem segvārdiem. Jo forumi arvien biežāk tiek izmantoti konkurences cīņā reklāmai un antireklāmai. Arī zive.lv noteikumos ir rakstīts, ka reklāma ir aizliegta, taču administratoriem, laikam, nav viegli izsekot un atšifrēt visu, un laikus reaģēt. Vienkārši, ar to ir jārēķinās.%

ided ided - 27-08-’09 19:29

Palabo ludzu RRKP Jura uzvardu.

Megafox Megafox - 27-08-’09 14:53

Man arī čomi ir bijuši – atsauksmes dažādas un pamatā normālas … :)
Ir lietas, kas man nepatīk, par tām tagad neizteikšos, to ilgtermiņā viņi paši sajutīs … :)
Es neticu visam, ko saka zivē, tāpēc arī jautāju … ir cilvēki, kurus pazīstu personīgi un kuru viedokli ņemu vērā … ;)
Tev pilnībā piekrītu, – pamatā normāli. Kā jau jaunā bāzē, kura darbojas tikai otro gadu, bet klienti pārsvarā no Latvijas. Var nokaut motoru, var ielaist un noraut baļķos enkuru un tml. Pie tam augusts nav tas mēnesis, kad var izdarīt vispusīgus secinājumus par copi – ezeros ūdens silts un lielās ķeras reti. Upē situācija optimistiskāka. Pie Raivo satiku Gerkenu un Leiškalnu, viņi sūkstījās, ka Ālandos šogad klusums, tāpēc viņi braucot uz šo vietu. Pirmajā dienā esot noķēruši piecnieci un citas. Tā ka viss notiekas. Par lašiem nesaprotami – viens stāstīja, ka ņemot un varot kaut ko noķert, otrs – ka šobrīd zivis nav aktīvas un nekas neķeras. Biju piebraucis pie diviem aizsprostiem, laikam nelaikā – pusstundas laikā nevienu lēcienu tipiskajās vietās neredzēju, arī neviens copmanis nebija.

megalapsai megalapsai - 27-08-’09 14:25

Esmu tur bijis. Nekādas vainas, ja pats neesi mīkstais. Labā laikā upē zivju netrūkst. Ja ticēsi visam par ko spieto zivē, vispār vari savu biznesu mest malā. Raudātāju nekad netrūkst. Aizbrauc un pats apskaties. Tās abas mājas atrodas 200m viena no otras. Nesaprotams, kāpēc ts bija vajdzīgs, laikam viens no Latvijas otram pogas grib izgriezt. Copes maģija un Cope Zviedrijā, ha ha, pat nosaukumi līdzīgi.

Megafox Megafox - 27-08-’09 12:14

Jautāju, jo FoxTravel un Foxcope sadarbojas ar abiem bāzu īpašniekiem Krmafiorsa rajonā un jāzin taču, ko piedāvāt … :)
Ided teksts bija paskarbs, tāpēc gribētos tos viedokļus, lai varētu nonākt pie pārdomātiem secinājumiem …
P.S. Gregera vizītes laikā es būšu SWE :(, bet nu kāds uz sarunām nosūtīts tiks … :)

ided ided - 27-08-’09 11:30

Es izprintešu tekstu. Nakošajos mačos gribetu redzet kur viņš ir nekorekts.

jautājums jautājums - 27-08-’09 10:21

Kā tur īsti izskatās, vai nevari kaut ko vairāk aprakstīt par to latviešu bāzi Zviedrijā? Man viens teica ka Gerkens ar tur braukājot.

Megafox Megafox - 26-08-’09 22:32

Sveiks, JST !

http://www.zive.lv/site/index.php/forum/.. – kādas ir Tavas domas? Vai vari apstiprināt informāciju/noliegt ? Ja informācija ir patiesa, vai ar šiem zēniem būs turpmāka sadarbība ?
Komentārs, kuru ided ierakstījis zivē, nav korekts. Atceļā no Trondheimas draugi mani arī ieveda tajā bāzē, tāpēc varākas lietas zinu pietiekoši precīzi un iesaku nepaļauties uz tādiem nenopietniem izteikumiem. Cik noprotu, drīz tev būs tikšanās ar Gregeru. Varbūt tiksimies, tad izstāstīšu detaļas. Bažām par sadarbību pašreiz nav pamata.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.