Lucky John 2009

Nupat ir pabeigti priekšdarbi un tiek izziņota pieteikšanās uz SIA Salmo organizēto 2009. gada spiningošanas sezonas noslēguma festivālu Lucky John 2009. Tas notiks 18. oktobrī un, kā parasti, Babītē. Programma un reģistrācija risināsies līdzīgi kā iepriekšējos gados. Šogad Salmo piedāvātajos komplektos uzsvars būs uz jaunajiem rotiņiem, palielināta ir personīgo laivu īpašnieku kvota. Detalizētāku informāciju var atrast www.fishing.lv
Uzklikšķini!
9.09.2009. Līdz 22:00 bija reģistrējušies 76 pretendenti. Palikušas vēl aptuveni 65 vietas, pārsvarā ar personīgām laivām.
11.09.2009. 18:00 Palikušas tikai vietas dalībniekiem ar personīgajām laivām. Tie, kas nokavējuši, var piereģistrēties gaidītāju rindā. Parasti vismaz pirmajiem 10 tas atmaksājas.:-)


Uzklikšķini!Ieteikums. Seklajos ezeros, kāds ir arī Babītes ezers, līdakas līdz pat vēlam rudenim var sastapt zāļainās vietās, kur no pirmā acu uzmetiena spiningošana liekas neiespējama. Tikai vējainākos laika apstākļos un tieši pirms saliem daļa pārvietojas uz dziļākām vietām. Šajā periodā efektīvi ir dažādi zāļu vizuļi. Viens no maniem favorītiem (Salmo SYST SSM), kurš piemērots vietām ar dziļumu līdz 1 metram, ir redzams iepriekšējā attēlā.
 
08. 09. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

andris andris (Email ) - 05-10-’09 20:05

Piesakos uz vizuļu komplektu Nr3. Andris Ozoliņš (70.)

Henrijs Henrijs - 16-09-’09 11:47

jst – par to sekošanu spininga māneklim līdz laivai pilnīgi piekrītu, man tā ir gadījies ar vobleriem, kurus ir jāvelk vienmērīgi. Bet tur laikam labs risinājums ir ieturēt pauzes ietinot aulku, es parasti tā daru ar krenkbeit tipa vobleriem ar palielām mēlītēm, kas vilkšanas laikā iegrimst, bet pauzes brīdī uzpeld par kādu pus metru vai metru uz augšu, tad atkal velk, pauze, velk ,pauze, velk, pauze … un tā visu laiku. Tā velkot ir lielāka garantija, kas zivs vobleri pagrābs, nekā vienmērīgi pietinot. Tā man šopavasar arī izdevās izvilkt savu rekordlīdaku http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bi..

vizulis vizulis - 15-09-’09 08:40

Mūsu televīzijas raidījumos redzu, ka veči spiningo stāvot laivā, es arī tā parasti daru. Jūs rakstat, ka jāspiningo sēžot. Kāpēc tāds ieteikums un vai tur ir kāda starpība?

Viss ir atkarīgs no apstākļiem un arī tavām ambīcijām. Dziļās ūdenstilpēs nav tik svarīgi, kā darbojas makšķernieks, stāvot kājās vai sēdot. Stāvot kājās var pilnā apjomā aizņemt kadru kādā bildē un tādā veidā demonstrēt savu figūru un ekstravaganto ekipējumu. Lai ievingrinātu pēc ilgas sēdēšanas iestingušos locekļus un pārbaudītu savu māku turēties nestabilā laiviņā, arī var ik pa brīdim piecelties stāvus. Stāvus spiningotāji darbojas arī, jā jāizdara supertāli metieni vai arī, kā tas ir visbiežāk, trūkst iemaņu, lai darbotos sēžot. Tomēr, ja ir vēlme manīt vairāk zivju, jo sevišķi seklās ūdenstilpēs, priekšroka būtu jādod iespējami neuzkrītošai darbībai, proti, gan klusai laivas kustībai, gan copei sēdus. Var jau cerēt, ka kovboja platmale copmaņa galvā izraisīs zivīs ziņkāri un darbosies kā pievilinātājs, taču daudz ticamāk, ka pat visskaistākie logo uz viņa jaunās jakas atstās uz zivīm tikai biedējošu efektu. Jānem vērā, ka seklās un zālainās vietās zivis nereti vai nu ņem tiešā laivas tuvumā, vai no tālienes seko māneklim līdz pat laivai un cenšas to sagrābt, kad spiningotājs gatavojas izcelt mānekli no ūdens. Ceru, ka saprati, kur ir starpība.

Henrijs Henrijs - 13-09-’09 22:09

jst – kā TU iesaki apspiningot, lai gūtu rezultātu, tādas zāļainas līdaku vietas, kādu esi parādījis bildē?
Jāspiningo, es teiktu, kā parasti. Rezultāti būs atkarīgi no vairākiem faktoriem. Vispirms no tā, vai izdosies atrast vietu, kurā ir zivis. Lai izdarītu kaut cik objektīvu secinājumu par zivīm, svarīgas ir arī citas lietas. Pareizi nokomplektēt spiningu nav problēmu, to var izdarīt, sekojot speciālistu padomiem. Taču svarīgākā lieta, kura jāapgūst katram pašam, ir metienu precizitāte. Zāļainās vietās nav vajadzīgi tāli metieni, tāpēc no laivas būtu jādarbojas sēžot. Sākumā metieni 15 – 20 metru attālumā pilnīgi pietiek, svarīgāk ir metiena attālumā iemanīties ar pirmo metienu trāpīt brīvā laukumā, kura platums bieži ir ne lielāks par metru. Pēc tam vizulis jāvada pa trajektoriju, kura ir visbrīvākā no zālēm. It kā vienkārši, taču pietiekoši sarežģīti, jo sevišķi vējainā laikā. Pielietojamā vizuļa svaram vajadzētu būt samērīgam ar dziļumu. Smagāki pretzāļu vizuļi ļauj izpildīt precīzākus metienus, taču, lai tie nenogrimtu, tie pārāk ātri jāpārvieto, kas samazina efektivitāti, jo sevišķi rudenī. Bildē redzamā vieta ir relatīvi vienkārši apmētājama, te varētu darboties arī ar parasto rotiņu. Jo var redzēt daudz no zālēm brīvu laukumiņu un atrast trajektoriju, kurā māneklis samērā ilgu laiku var kustēties brīvā ūdenī. Praksē gadās daudz sarežģītākas situācijas, kad vizuli nākas vilkt burtiski caur zāļu biezokņiem un palīdzēt var tikai pretzāļu mānekļi.

Valdis Holbergs Valdis Holbergs (Email ) - 10-09-’09 17:10

Piesakamies uz Lucky John divi spiningotāji: Valdis Holbergs un Andris Holbergs.

Biruta Biruta (Email ) - 10-09-’09 09:52

Vēlos pieteikties sacensībām. Divi cilvēki.
Neatņemama pieteikšanās sastāvdaļa ir dalībnieka vārds un uzvārds.

Normunds Normunds (Email ) - 09-09-’09 10:20

ja es uzrakstu komentāru, vai , tad es automātiski esmu iekļauts dalībnieku sarakstā.

??? ??? - 09-09-’09 10:05

Vai var pieteikties, ierakstot savu vārdu arī šajā lapā?

Pieteikšanās komentāru lapā ir līdzvērtīga e-pasta vēstulei. Tikai, lūdzu, ievērot, ka tā ir iepriekšēja pieteikšanās. Dalībnieka statusu var iegūt tikai pēc dalības maksas nomaksas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.