« Lucky John 2009 | Home | 2009 YOUTH GRANT SCHE… »

7th World Ice Fishing Championship

LMSF nupat no 7. pasaules čempionāta orgkomitejas ir saņēmusi ielūgumu uz pasaules 2010. gada čempionātu zemledus makšķerēšanā, kurš 2010. gada 11. -14. martā notiks ASV, Viskonsinas štata Rainlenderā. Organizators ir USA Ice Team. Komandu ierašanās paredzēta 2010. gada 6. martā Chicago, Illinois O'Hare International Airport.
Termiņš iepriekšējiem pieteikumam - 25.09.2009.
Vairāk informācijas par pilsētiņu, kurā notiks čempionāts, var atrast tīmeklī www.rhinelanderchamber.com
Sacensības notiks uz ezera Boom Lake, papildus informāciju var atrast www.usaiceteam.com.
Vietas karte

Galvenās Boom Lake zivju sugas ir sekojošas:
- White Crappie ( Pomoxis annularis),
- Black Crappie ( Pomoxis nigromaculatus),
- Bluegill ( Lepmois macrochirus),
- Pumpkinseed ( Lepomis gibbosus)
- Perch (Perca flavescens)
Kā vietējā īpatnība būs jāņem vērā, ka Viskonsinā stingri tiek regulēta piebarošana copes laikā - mums ierastā atklātas iebēršanas metode ir aizliegta, iebarošana atļauta tikai ar barotavu vai kādu konteineru palīdzību.

Tagad tikai jāsameklē līdzbraucēji - atbalstītāji (oficiālajai delegācijai var pievienoties ne vairāk kā 4 personas) un sponsori.:-)

Aptuvenās oficiālās izmaksas katram dalībniekam ir 500 - 800 USD aviobiļetēm no Eiropas un 800 - 900 USD pilnam servisam sacensību laikā ( 9 dienas). Ja ir vēlme redzēt Blackhawks spēli vai apskatīt vēl kaut ko, jārēķinās ar papildus pāris simtiem USD.
 
13. 09. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

NG NG - 17-09-’09 08:52

No desmitnieka izlasi veido komandas treneris, ja čempis būtu kaut kur tuvāk, tad iespējams, ka mēs tur uz vietas varētu uztaisīt atlasi par starta piecinieku, bet pie tik lielām izmaksām, čakarēt prātu vēl ar atlasi nevajag, tā jau būs grūti saprast kas tās par zivīm un ko viņas grib. JST jau min tikai oficiālās izmaksas, bet vēl jau ir arī sadzīviskās, tātad viea cilvēka izmaksas būs ne mazāk par 1500 latiem, ja kāds no manis nosauktajiem nespēs sagādāt sev finansējumu, (protams, ka arī LMSF centīsies kaut kādu naudu sadabūt, bet ja tas arī izdosies, tad diez vai tā būs lielāka par 1\3, labākajā gadījumā 1\2 daļu no visas summas), tad vieta izlasē tiks piedāvāta nākošajam pēc reitinga, var daudz strīdēties par nosauktajiem kanditātiem, bet es saktos arī uz komandas psiholoģisko saderību un sportista stabilitāti pēdējos gados, t.s. arī PČ

obama obama - 17-09-’09 06:55

ng, vai tad ir veel kaads cits princips, kaa veidot komandu? Ja es pareizi esmu sapratis, tad komandu veido peec pagaajushaa gada Latvijas chempja rezultaatiem – respektiivi no pirmaa desmitnieka. no tevis nosauktajiem sportistiem 4 desmitniekaa ir. bet veel tajaa desmitniekaa ir Raciborskis, Kairishs, Maklere, Everts, Zommerfelds, Rekjis, Shterns. Vai arii es kaut ko neesmu pareizi sapratis?

NG NG - 16-09-’09 10:41

Ja komandu veidojam pēc principa, ka brauc labākie, tad Pēteris un Rita iet automātiski, tad pārējie pēc pagājušā gada rezultātiem, tur ir Grabovskis, Krasovskis un Kārkliņš, pie tādām izmaksām neticu, ka kāds gribēs braukt līdzi tikai paskatīties vai būt par 6. dalībnieku, ja kāds tiešām grib un finansiāli var būt komandas sastāvā, tad tikai priecāsimies par kompāniju un palīdzību.

obama obama - 16-09-’09 10:27

a kaads buus komandas sastaavs?

fisherman fisherman - 15-09-’09 10:49

Ar sponsoriem gan varētu būt diez gan sarežģīti. Pārliekot summas USD uz LVL sanāk, ka viss pasākums izmaksā +/- 1000 LVL, jeb 3 manas mēnešalgas.

copmanis copmanis - 15-09-’09 10:37

Cik saprotu tas 9 dienu ilgais prieks nav daudz dārgāks kā jebkurš makšķernieku pasaules čempionāts. Tikai savlaicīgi jāatrod sponsori un jānopērk aviobiļetes.

fisherman fisherman - 15-09-’09 10:25

Jā, dārgs prieks. Šogad, laikam, brauks tie, kuri to varēs atļauties.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.