« Vasaras pēdējā nedēļa… | Home | Rudenīgas piezīmes »

Mušiņmakšķernieku čempionātā

Ka makšķerēšanas sports ir demokrātisks un pieejams jebkuram, vēlreiz katrs varēja pārliecināties LR 2009. gada atklātajā čempionātā mušiņmakšķerēšanā, kurš kārtējā mušiņmakšķernieku festivāla ietvaros 26. septembrī notika Gaujā pie Siguldas. Šajās sacensībās, kurās dalībnieku skaits ir ierobežots ar pieejamajiem upes resursiem, piedalījas ārī 4 kaimiņvalstu sportisti gan veci, gan jauni, gan vīrieši, gan sievietes.
Pasākums notika patīkamos laika apstākļos, upē varēja manīt dzīvību - gan lēkāja laši un taimiņi, gan kāpa alatas. Arī sacensību organizētāji Rīgas mušiņmakšķernieku klubs bija parūpējušies par interesantiem pasākumiem festivāla ietvaros, labu servisu un bagātīgu balvu klāstu, kurā lielāko ieguldījumu deva Vision, Loop un veikals Forelīte. Jau ar pirmo kārtu izvērtās nopietna cīņa starp vairākkārtējiem čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem un Gaujas pazinējiem Andri Dolženko un Guntaru Cimuru. Tikpat efektīvi makšķerēja tikai vēl pāris makšķernieku. Pēc otrās kārtas par pārsteigumu visiem izrādījās, ka kopsavilkumā labāko rezultātu 347 punktus (atbilst zivju kopējam garumam centimetros) ir sasniedzis un čempionāta zelta medaļu ir ieguvis jaunais siguldietis Otomārs Bērziņš.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Sudraba medaļu ar 313 punktiem saņēma Guntars Cimurs, bronzu ar 301 punktu ieguva Lietuvas pārstāvis Remigios Bobinas, kurš ieguva arī balvu par lielāko zivi - 37 cm garu alatu.
Līdz medaļām nedaudz pietrūka Andrim Dolženko, kurš izcīnīja Rīgas Mušiņmakšķernieku kluba balvu "Sudraba spura".
Veiksmīgākie makšķernieki izmantoja sīkas, uz Nr14 - Nr18 āķiem sietas, pārsvarā tumšas mušiņas. Kā var redzēt no rezultātiem, savu lomu nospēlēja sektoru izloze, zivju skaits un to aktivitāte sektoros bija izteikti dažāda, tiem, kuri izlozēja sektorus upes augšpusē, bija grūti konkurēt ar tiem, kuri bija zemāk izvietotajos sektoros.
Visus rezultātus var redzēt protokolā.
 
27. 09. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

A. A. - 29-09-’09 14:28

Kapēc Cimuram abas tūres bij jacopē bez konkurentiem?
Visticamāk, tāpēc, ka bija cilvēki, kuri pieteicās, bet neieradās. Jebkurā gadījumā tā ir jāvērtē kā nepārdomāta situācija, kuru vajadzēja un arī varēja viegli novērst.

rolands rolands (Email ) - 28-09-’09 19:10

Vai kopējais protokols būs apskatams?

KK KK - 28-09-’09 14:01

Vai kaut kur bus pieejami ari kopejie visu dalibnieku rezultati?

oskars oskars - 28-09-’09 12:23

par forelistiem nekas nav zinams? kā tad mūsējiem gājis?
Mūsējie esot palikuši 10. vietā 13 komandu konkurencē. Tuvākā laikā pacentīšos ievietot pilnīgāku informāciju.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.