« Vasaras pēdējā nedēļa… | Home | Rudenīgas piezīmes »

Forelisti pasaules čempionātā Andorā

Šonedēļ mūsu foreļu spiningotāju izlase atgriezās no 7-tā foreļu spiningošanas pasaules čempionāta, kurš iepriekšējā nedēļā risinājās Andorā. Latvijas komandas starts nebija sevišķi veiksmīgs, 13 valstu konkurencē tā ieņēma 10. vietu. Rezultāti tabulas vidusdaļā bija ļoti blīvi - 7. vietā palikušajai Krievijai bija 296 punkti, 10. vietā Latvijai - 304,5 punkti. Labākais no mūsējiem Kaspars Poišs individuālā vērtējumā 59 sportistu konkurencē ieņēma relatīvi augsto 11. vietu. Māris Olte bija 30-ais, Egons Simsons 39-ais, Jānis Masaļskis un Harijs Raciborskis, kuri viens otru nomainīja un katrs startēja tikai vienā no tūrēm, palika tabulas lejasdaļā.
Cope esot bijusi visai savdabīga un devusi vairākas jaunas atziņas. Daudziem, kuri spiningo ar tradicionālām metodēm, tai skaitā arī mūsējiem, pietrūcis laika, lai pārkārtotos uz atšķirīgu, bet kalnu upēs efektīvu foreļu ķeršanas manieri. Detalizētāku aprakstu un bildes man tuvākā laikā apsolīja atsūtīt Roberts Šiliņš, kurš Andorā darbojās kā izlases komandas treneris.

Lai gan šoreiz neveiksmīgi startēja arī iepriekšējo čempionātu godalgoto vietu ieguvēja spēcīgā Krievijas komanda, KMSF mājas lapa internetā bija pirmā, kurā izdevās atrast protokolus.
 
02. 10. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.