jaunumi   contact

« Forelisti pasaules če… | Home | Latvijas čempioni spi… »

Par sacensībām Baltezerā

Informācija dalībniekiem.
Čempionāta dalībnieku pulcēšanās notiek piektdienas vakarā M. Baltezera krastā pie viesu nama "Eiropa". To var atrast pa Tallinnas šoseju no Rīgas puses iebraucot Baltezerā, pārbraucot pāri kanālam pēc kādiem 50 m nogriežoties pa labi un tālāk pa līkumotu celiņu līdz bāzei M. Baltezera krastā. Karte.. Kartē viesu nams ir iezīmēts nepareizi, faktiski tas izvietots nedaudz tālāk, kanāla ziemeļu krastā.

Laivu nolaišanai ūdenī ieteicamā vieta ir L. Baltezerā. Pārbraucot kanālam, jābrauc uz priekšu, aiz baznīcas jānogriežas pa kreisi. Pēc kādiem 300 metriem var piebraukt pie L. Baltezera un pietiekoši ērti nolaist laivas ūdenī. Ar laivu pēc tam, turoties pa kreisi, cauri kanālam jāaizbrauc līdz M. Baltezera viesu namam. Automašīnas atstāt pie L. Baltezera nav ieteicams, tās ieteicams novietot pie viesu nama M. Baltezera krastā.
Pārstāvju sapulce, tiesnešu reģistrācija un izloze piektdienas vakarā 21:00 viesu namā. Tiesnešiem, kuri ieradīsies sestdienas rītā, viesu namā jāpiesakās ne vēlāk kā līdz 6:00
Ja kāda ekipāža plāno nepiedalīties, tas jāpaziņo pa tel. 29517507 iespējami ātri, bet ne vēlāk kā līdz piektdienas vakaram.
Starts no M. Baltezera atbalsta punkta sestdien aptuveni plkst. 7:00 , spiningošanas sākums aptuveni 10 min. pēc starta, spiningošanas beigas 13:00
 
07. 10. 2009


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top