Dažas rudenīgas bildītes

Nedēļas nogale pagāja reti labos laika apstākļos. Vakar Baltezerā bija pasakains rīts, satiku vienu fotogrāfu, kurš bija speciāli ieradies uz ezermalu, lai fotografētu skaisto saullēktu pie ezera. Ārī man izdevās ar dažām bildēm papildināt gan manu ūdeņu ainavu, gan putnu un sēņu bilžu kolekciju.
Laika prognozētāji nākamo nedēļu sola aukstu un nepatīkamu, ar spēcīgiem vējiem un lietu. Tādēļ šodien nedaudz padarbojos dārzā, - gan nedaudz atslogoju no ražas vienu ābeli, gan uztaisīju dažas bildītes. Dažus krāsainus pleķīšus izmantoju, šīs lapas dekorācijai.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
11. 10. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

vietējais vietējais - 17-10-’09 15:12

Bebrs. Kad laši nārsto īstais laiks iet piepelnīties un ķert lašotājus. Ja spēka par maz var vismaz filmēt un pēc tam tirgot bildes. Kurš gan atteiksies nomest desmitnieku par kādu smuku bildi, ja spīd nepatikšanas un tikšanās ar inspektoriem. :-))

Bebrs Bebrs - 17-10-’09 12:43

Biju lašveidīgos palūkot, vismaz pilsētā pie mums viss jau notiekās – nārsts ir sācies.

Bebrs Bebrs - 17-10-’09 08:49

Varbūt Jums ir zināms kāpēc ZF neatbalstīja dienakts lašu sargāšanas projektu(tādu kāds tas bija pagāšgad) Ventā. Patreizējā situācijā vides dienests lašus nenosargās, tas ir skaidrs. Pagaidām zivju ir mazāk nekā pagāšgad, tik priecēja to izmērs kad tās leca rumbā. Nārsts varētu būt jau sācies jo Ventā katru gadu tas sākas ap 16. oktobri, +, – pāris dienas, būs šodien jāpskatās kas notiek.

Par projektu. Šogad, dažās ZF sēdēs nevarēju piedalīties, tāpēc nevaru arī pietiekoši precīzi atbildēt. Varu tikai pateikt, ka laikā, kad dalīja naudu, ZF tās bija būtiski mazāk nekā pirms gada.
Informācija no vaislinieku zvejas punkta pie Venstspils liecina, ka laši Ventā nāk, taču taimiņu vēl esot maz. Ūdens temperatūra tikai pēdējā nedēļā ir būtiski pazeminājusies, tāpēc nārsta sākumu varam gaidīt nākamajā nedēļā un vēlāk. Taču tas tev noteikti būs pašam redzams labāk.:-)

jautājums jautājums - 13-10-’09 13:04

Runā, ka nākošgad Zivju Fondstikšot slēgts, kur tad paliks makškernieku nauda, kas ienāk par kartēm? Cik naudas par kartēm ir šogad ?
Runas par ZFonda slēgšanu ir priekšlaicīgas. Nauda par Mkartēm joprojām ienāks ZFondā. Par 2009. gadā realizētajām Mkartēm ZFondā uz šo brīdi ir ieskaitīti aptuveni 190 tūkstoši latu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.