Lucky John Babītē

Šodien Babītes ezerā tie 140 spiningotāji, kuri septembra vidū paspēja internetā savlaicīgi pieteikties, piedalījās kolektīvā saviesīgi aprūpētā Salmo vizuļu testēšanas pasākumā. Diena bija patīkama, arī cope bija neredzēti laba, labākajiem bija 3 - 4 līdakas 2-4 kg svarā. Gandrīz visas nopietnākās zivis tika nomedītas ar Salmo vairākdaļīgajiem vobleriem - "mūdzi" un "slaideru". Speciālo balvu par lielāko 85 cm garo līdaku saņēma Edgars Dzenis. Visi dalībnieki, kuri uzrādīja garākas par 60 cm līdakas, piedalījās izlozē, kurā tukšu biļešu nebija.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Ar Valda Holberga laipnu atļauju ievietoju arī viņa rakstu par šo festivālu.
 
18. 10. 2009.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

bukins bukins - 19-11-’09 09:36

kad tad būs kāda foto galerija par Lucky John 2009 festivālu Babītē?

Svētdien, 22. novembrī 2009.

bukins bukins (Email ) - 24-10-’09 13:22

Kur, var apskatīties kādu foto galeriju par Lucky John Babītē ? Pasākums jauks, cerams, nākošgad tiksimies
Gaidu, kad solījumu pildīs un bildes man atsūtīs arī citi dalībnieki. Tad varēšu izveidot pilnīgāku albūmu. To varēs redzēt poga.lv. Ceru, ka ilgi nebūs jāgaida.

grozs grozs - 22-10-’09 08:01

Johaidī!
Par 8ls laiva, mānekļi, ēšana,dir… un labas emocijas. Nu kur vēl atradīsiet pār tādu dalības maksu tik labi noorganizētu pasākumu. Kā vispār var vēl ienākt prātā apšaubīt kaut kādu vēl lotereju???
Cepure nost organizatoru priekšā un līdzjūtība ar latvju negaušām..

EdgarsG EdgarsG - 21-10-’09 21:59

Incanti, pieaugušo cienīgi argumenti (tas bin-bina kungam vai kundzei) :))))
Atvainojos par toni, gribēju tik pateikt, ka diezvai ir vērc apšaubīt pasākuma rīkotāju godprātību loterejas dēļ. Man pašam likās, ka balvas pēc vērtības, lejup ejošā secībā tika isliktas, bet pie tām meitene numuriņus isvilka.

Bin-bins Bin-bins (Email ) - 21-10-’09 21:04

Pieaudzis cilveeks,bet raksta kaa mazulis! Grimze,mosh nedzer tik daudz,vai raksti un tad dzer:)!

spiningotājs spiningotājs (Email ) - 21-10-’09 19:05

Edgar,aizej tad pats pie ārsta,meitene vilka nummuriņus,tikai balvām tie nummuriņi nebija,dalīja kā gribēja un ko gribēja,tā nebija lotrija,bet nu lai paliek,pasākums man patika un bija super un Edgar filtrē tekstu kad raksti

EdgarsG EdgarsG - 21-10-’09 18:37

:DDD nesapratu textu, točna
Meitene taču vilka numuriņus no maisiņa, bet us lapas pie katra dalībnieka bija to isvilktie numuriņi atzīmēti. Tev ko, ir aisdomas par organizētāju negodprātību? Ja atpilde ir jā, tad atslāpsti vai ārstējies vai isgulies, … pēc vēlmes un iespējām :)
Pasākums tiešām pa skaisto, kā katru gadu. Paldiesiņš organizētājiem!
Mr. JST, vai glābējs tika atrasc?

Es līdz šim domāju, ka tu esi latvietis, laikam, kļūdos. Tik daudz pareizrakstības kļūdu katrā teikumā! Glabējs atrasts un saņēma organizātoru speciālbalvu. Tas bija viens no dalībniekiem.

spinigotājs spinigotājs (Email ) - 21-10-’09 17:39

Lacky John Babītē bija,super,bet tā izloze par 60cm un uz augšu piedodiet organizētāji,tā nav izloze kad izvelk vārdu un tad skatās kas tas ir un iedod balvu,tā diemžēl nebija izloze tā bija balvu dalīšana,nākošgad par to lūdzu padomājiet,bet pārējais vis bija labi zivis bija,mums bija virs 60cm viena viena 59cm mazās vairākas,laika apstākļi jauki.
Tev nav taisnība, izloze notika kā vienmēr un nenotika tā, kā tu raksti. Iespējams, tev aizdomas radīja tas, ka apģērba komplektu, kurš bija ar izmēru L, izlozēja dalībnieks , kuram vajadzēja XL izmēru un tas tika uz vietas samainīts.

edgars edgars - 19-10-’09 08:41

Gribētu zināt jūsu domas, kāpēc daudzi spiningotāji vakar palika bez zivīm. Mūsu laivā bija divas zivis, tikai abas zem 60 cm. Iepriekšejā dienā Dalderu bāzē ar kaut kādi mači esot bijuši, tur esot bijis galīgi švaki.
Pagaidīsim arī CL eksperta viedokli. Valdis Holbergs man solīja tuvākās dienās atsūtīt savu apskatu par LJ festivālu. Tad arī izteikšu savu viedokli.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.