Ceturtdienas saiets

Vakar uz īsu brīdi biju piebiedrojies makšķernieku saietam, kurš pēc Edgara V. un NG idejas un ar krodzinieka Raimonda atbalstu ceturtdienu vakaros sāk organizēties Rīgā, krodziņā SILTS. Pirmais iespaids noteikti pozitīvs. Viss ir OK, man vislabāk patika redzēt jaunas sejas un vīrus, kuri daudzās lietās ir tīri labi informēti. Ir ko mācīties.

Daži mani santīmi idejas labā... Derētu padomāt par nopietnu moderātoru. Nu kaut vai Dombura garā. :) Kurš pārzin tēmu, pazīst tautu un visu vakaru virza lietas kaut kādā vienā gultnē. Skaidrs, tā nav ātri atrisināma problēma. Tas būtu labs treniņš jauniem copmaņiem, kurus vilina aktiera vai politiķa karjera.

Joprojām dzīvīga ir iesīkstējusī pieeja, kad tiek uzdots jautājums nevis, kāpēc kāds rīks pēc būtības ir labāks (efektīvāks) par citu, bet gan, - kurš ir labākais rīks, kurš ir labākais firmas ražojums. Domājot par runātāju atbildēm, dabīgi, nevaram gaidīt, ka tie, kas šādā diskusijā pārstāv kādu firmu vai saņem firmas atbalstu, publiskā vietā atļausies slavēt kādus konkurejošo firmu izstrādājumus. Šo problēmu varētu atrisināt rīkojot tematiskus vienas firmas vakaru. Piemēram, šovakar ABU ( Rapala, Shimano, Salmo) prezentē....
Man patiktu, ja ik pa brīdim būtu arī kādas pilnīgi teorētiskas temas ar speciālistu piedalīšanos. Kā ķeram zandartus ( un kā tos cepam..), vai zivs jūt sāpes, kā zivs atrod ēsmu - ar acīm vai sanu līniju, sargāt vai ķert - par un pret. Utt.
 
04. 12. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

guntisssd guntisssd - 06-12-’09 20:19

Tematiskie ceturdienas vakari krodziņā nemaz nav tik slikta doma, ja vēl kādu no tām varētu novadīt jst. Būtu daudz ko stāstīt piem, par foreļu un alatu copi pie mums un ārpus robežām, upes lasīšanu, zivju nārsts, hes, presings,slimības utt. Parādi vīriem kādam tavuprāt jābūt vakaram, ja esi tam gatavs, tad aicinu pārējos sagatavot un izsūtīt tev jautajumus.:)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.