Beidzot sāk skaidroties...

Sāk skaidroties vispirms jau tiešā nozīmē, - šīs nedēļas beigās ir beidzies decembrim neraksturīgais siltuma vilnis un parādījušās nopietna sala pazīmes. Vakar sāka salt un uzkrita pirmais nopietnākais sniedziņš, tuvākajās dienās meteorologi sola temperatūras pazemināšanos līdz pat -15°C. No copes frontes epizodiski ienāk ziņas par skaistām līdakām Babītē, Burtniekā un citos ezeros, retāk no Lielupes. Arī bušu copmaņi ik pa brīdim ziņo par normāliem lomiem.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Arī darba jautājumos viss skaidrojas. Aģentūra tiek reorganizēta, pareizāk, zivkopības departaments tiek pievienots PVD NDC, kas tiek pārveidots par Institūtu, bet akvakultūras departaments tiek, kā saka, saīsināts. Zivju audzētavas uz laiku nonāks Institūta pakļautībā. Institūta vadība sola, ka pēc Jaungada brīvdienām pāris nedēļu laikā tiks nodibināts VSIA, kurā būs apvienotas audzētavas. Attiecīgi, manas līgumsaistības ar aģentūru beidzas vienlaicīgi ar LZRA darbības pārtraukšanu. Kad norimsies emocijas un būs pieņemti svarīgākie lēmumi, varbūt varēšu pievērsties arī dažām detaļām.
 
13. 12. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Bebrs Bebrs - 24-12-’09 00:52

Kā vērtējat jaunos MN? Man absolūti nepieņemami ir šķērseņu aizliegums un rudens vispārējs liegums mazajās upītēs, pie tam neviens nav apskatījies kartē vai uz tām upītēm nav Hesu – virs tiem neviens pumpainais ar galvošanu netiek.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.