Par grāmatu nākotni

Interesants raksts Ten Awful Truths About Book Publishing by Steve Piersanti 6-09 Update par grāmatu nākotni. Labāk to lasīt, izmantojot FullScreen. Nebiju pievērsis uzmanību, izrādās, ar Firefox pārlūku minētais raksts kā "flash movie" lapā nav redzams. Tā vietā ir balts laukums. Ar Chrome viss ir līdzīgi kā ar IE8.


2004. gadā no Kanādas saņemta skaista Ziemassvētku kartiņa.
 
27. 12. 2009.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Māris Māris - 05-01-’10 18:28

Kā šodien uzzināju Latvijas zivju resursu aģentūrā tur esot lielas izmaiņas un jūs tur nevarēju satikt. Vai drīkst uzdot jautājumus par zivju tēmu un kur varēs jūs satikt? Joprojām interesē iekārtas zivju pārvadāšanai un ūdens filtri zivaudzētavām. Esmu, kā saka, piespiedu atvaļinājumā. Satikt mani aģentūras ēkā varēs tikai epizodiski. Labāk ir sazināties pa e-pastu vai telefonu. Ja ir interese par tēmām, kas saistītas ar akvakultūras jautājumiem, tai skaitā ar iekārtu un barības piegādēm, varu palīdzēt.

Kaspars Kaspars - 04-01-’10 21:46

Nevaru atrast, kur var izlasīt jaunos makšķerēšanas noteikumus. Ielieciet kaut kur tos, lai vieglāk būtu lasāmi.

Manas lapas sadaļā NOTEIKUMI ir saite ar MN pirmavotu http://www.likumi.lv/doc.php?id=202643.. Tur var visu redzēt detalizēti.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.