LMSF sēde

Vakar notika kārtējā LMSF valdes sēde.
Tajā par jaunajiem LMSF biedriem tika apstiprināti Bauskas mednieku un makšķernieku biedrība, MK Amber Carp, SIA MK Projekts, SIA Normark Latvia.
Valde apstiprināja divus jaunu rekordzivju pieteikumus. Jaunais plauža rekords ir 5.610 kG, tā īpašnieks ir U. Nuķis. Reģistrēts tika arī mencas pirmrekords - 5.990 kG, šādu eksemplāru pieteica liepājnieks E. Dižģalvis.

Valde pieņēma lēmumu, ka par Latvijas izlases komandu sagatavošanu 2006. gada starptautiskām sacensībām atsevišķos veidos atbildīgi būs sekojoši klubi:
- Eiropas klubu čempionāts makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri Kroācijā - MK Milo;
- Eiropas čempionāts makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri Francijā - SIA Salmo;
- Pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā Ķīnā - LMSF;
Par delegāciju un komandu sagatavošanu 2006.gada pasaules makšķerēšanas sporta spēlēm Portugālē atbildīgi būs sekojošie klubi:
- foreļu spiningošanā - MK Pasaule;
- spiningošanā no laivām - MK Projekts un MK Marlins;
- karpu makšķerēšanā - MK Amber carp;
- makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri SIA Salmo un MK Pasaule

Garantijas depozīts par katru pieteikto delegācijas dalībnieku 100 Ls apjomā jāiemaksā līdz 15. februārim. Delegācijām jārēķinās, ka pilnā summa jāiemaksā līdz 31.05.2006.

P.S. Sakarā ar zemo gaisa temperatūru Latvijā un neiepriecinošajām laika prognozēm, šodien pēc organizātoru iniciatīvas tika pieņemts lēmums pārcelt uz citu laiku Latvijas čempionāta pirmo posmu. Tāpēc informēju visus, ka 21., 22.janvārī ieplānotās Latvijas čempionāta sacensības nenotiks.
19.02.2006. 15:30 Pirmais čempionāta posms sāksies 2 nedēļas vēlāk, proti, tas notiks Baltezerā 4.un 5. februārī, otrs posms - 18.un 19. februārī Dūņezerā, trešais posms - 4.un 5. martā Ungura ezerā.
 
19. 01. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

plakenes plakenes - 20-02-’06 16:27

lieli nesatraucies, nez vai brauktu arii ja samaksaatu ;))

juris juris - 06-02-’06 21:32

Kur ir pirmaas kaartas rezultaati?

Sporta lapā http://www.fishing.lv/weblog/sports.php Tur var meklēt visu, kas saistās ar sportu.

erudzi erudzi - 31-01-’06 12:08

VAi pulcēšanās un sākums 04.02.2006. paliek tāds pats kā bija paredzēts 21.01.2006?

??? ??? - 23-01-’06 14:45

Nu kas ir veči, izsakās. Vajadzēja atcelt, vai nē? Vismaz es Vidzemē autiņu piektdien palaist nevarēju un biju laimīgs, ka atcēla.

klubists klubists - 19-01-’06 13:48

armandam
Nesatraucies par tiem, kas te raud vai laiž muļķi. Nav jau visi latvieši tādi. Ir arī normāli veči, kuri neraud stāvot malā, bet cīnās un pelna piķi. Kāda jēga no “labākajiem sportistiem”, kuri sev un savai ģimenei nevar nodrošināt pienācīgu dzīvi?

armands armands (Email ) - 19-01-’06 12:39

Gan jau A.Sproģis un A.Teters tiks galā.Ja tevi tieši interesē kā mēs sadalījām vietas cik un no katra kluba cik startēs es uzrakstīšu tev tikai atsūti e-pastu vai telf.nr uz kurieni tev rakstit.Sakaribā par to ka nevari atļauties braukt ārpus Latvijas zvejot,makšķerēt.Manas domas ir tadas ja loti grib tad var atrast vai gada laika sakrāt to naudas summu kas ir vajadzīga braucienam.Mums jau arī neviens nesponsorē paši tikai par savu naudu vien braucam.Vienigais man ļoti nepatīk ka Latviešiem piemīt tā daba vienmēr nīdēt un gausties ka iet grūti un ka neko nevar.(Raksturīga īpašība latviešiem)

A. A. - 19-01-’06 12:22

Vai ir aukstuma ierobeojums,pēc kā varētu tikt atceltas sacensības !!!!!!!!! Kas ness atbildību ja kāds apsaldējas ?(varbūt iepriekš katram dalībniekam jāparakstās ka atbild par savu veselību)

Formālu ierobežojumu nav. To nosaka konkrētā situācija un veselais saprāts. Ja sacensību laikā kāds sportists cieš, atbild organizētājs. Konkrēti, tā persona, kurai bija tiesības atcelt sacensības, bet viņa to neizdarīja. Ir gadījumi, kad materiālos zaudējumus var piedzīt arī apdrošinātāji. Sarežģītos gadījumos ar parakstu var izrādīties par maz, lai izvairītos no atbildības.

no malas no malas - 19-01-’06 10:25

izskatās, ka uz Portugāli brauks tie, kas to var atļauties, nevis tiešām labākie, jo katram jāfinansē sevi pašam. Tādi spiningotāji kā Strazdiņš vai Koknesieši un vēl kāds, kas sevi ir pierādījuši nekad ārpus Latvijas uz mačiem netiks, jo vienkārši nevar to atļauties, diemžēl. Vēl gribētos zināt kā A.Sproģis ar A.Teteri sadalīs prioritātes;-)

Tiem , kas ir labāk informēti, viss izskatās citādi. Piemēram, pilnīgi aplams ir tavs secinājums, ka Strazdiņš vai Koknesieši un vēl kāds nekad ārpus Latvijas uz mačiem netiks.

Ja gribi zināt ko vairāk, neceri, ka internetā katram anonīmam ziņkārīgajam tiks atklātas visas detaļas, bet atnāc pie manis vai uz LMSF valdes sēdi un varēsi visu, ko tev klātos zināt, uzzināt.

dalībnieks dalībnieks - 19-01-’06 09:58

Kā tiks noteikti rezultāti, ja viens posms nenotiks?

Vietu noteiks, vērtējot atlikušo četru kārtu rezultātus.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.