« Janvāra sīkumi | Home | Sniegotais februāris … »

Latvijas čempionātā

Latvijas zemledus makšķerēšanas čempionāta otrā posma sacensības šīs nedēļas nogalē divas dienas risinājās Dūņezerā. Nupat ir beigušās otrās dienas sacensības. Šajā posmā labākais individuālā vērtējumā bija Normunds Margevičs (Pasaule 1), kurš abās dienās savā sektorā bija labākais. Ar vienādu punktu skaitu, proti, 3 punktiem otrajā vietā palika Krišjānis Krasovskis (Pasaule 1) un, attiecīgi, trešajā - Pēteris Lideris (Salmo).
Komandu vērtējumā šajā posmā labākās bija Pasaule 1 ar 33 punktiem, Salmo ar 42 punktiem un Rapala ar 48 punktiem.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Detalizētus rezultātus var redzēt čempionāta sacensību protokolā.
Kā var redzēt no protokoliem, cīņa par vietām vadošajā grupā ir saasinājusies. Līderos individuālajā vērtējumā izvirzījušis trīs sportisti - Rita Verza-Grabovska(Salmo) , Harijs Raciborskis (Rapala) un Andis Vecvērdiņš (Pansija). Ar minimālu atstarpi seko vesela rinda sportistu - Normunds Margevičs, Ainārs Eglītis, Oskars Apsītis, Guntis Kārkliņš, Mareks Reķis. Jebkuram no viņiem ir labas pozicijas, lai izcīnītu šī gada čempiona nosaukumu. Komandu vērtējumā galvenā cīņa paredzama starp Rapala, Salmo, Pasaule 1 un B&B Cope. Viss izšķirsies pēc divām nedēļām uz M. Baltezera ledus.
 
07. 02. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook34 comments

mirtins mirtins - 19-02-’10 17:18

armands – netieku gan :D

GatisBB GatisBB - 19-02-’10 14:57

Tagad pamanīju! Laikam es neorientējos informācijas meklēšanas paņēmienos!

GatisBB GatisBB - 19-02-’10 14:38

Jā, Jāni, ar vārdiem “Biedrība LMSF – Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācija. LMSF apvieno juridiskas personas, kuras nodarbojas ar dažādiem makšķerēšanas sporta veidiem.” tiešām var saprast, ka aiz tiem slēpjas visi noteikumi. Vai nebūtu vienkāršāk izdalīt atsevišķi “Makšķerēšanas sacensību noteikumi”? Elementāras lietas latvieši māk sarežģīt!

armands armands - 19-02-’10 14:33

tad tu riit/pariit netiec araa no sava pagalma? :)

mirtins mirtins - 19-02-’10 11:01

Visiem uzticos, visiem :DDDD

armands armands - 19-02-’10 10:02

mirtins uzticās visiem, vai nevienam! :)

mirtins mirtins - 18-02-’10 22:21

Nē, bet kādēļ sacensību rīkotājs savāc visas zivis? :DDD

“Pēc kaujas sāksies īstās cīņas”, nebiju domājis, ka notiks šmaukšanās, bet gan gluži pretējji, ka sāks viens otru vainot. Tādēļ ja ir stingra kontrole, mazāk iespēju pēc tam teikt, ka kāds kaut kur kaut ko varēja nošmmaukties. Es nevienu nevainoju, jo uzskatu ka neviens nešmaucas. Jo kāda jēga šmaukties? – lai pēc tam dzīvotu ar šo sajūtu – esmu forši visus apšmmaucis, nevis – o kā es visus godīgā cīņā pārspēju :DDD vienmēr ir kāds kas vinnē un kāds kas paliek otrais, trešais, aiz strīpas aiz desmitnieka u.t.t.

Andžuks Andžuks - 18-02-’10 13:01

Mirtin! Nelej eļļu ugunskurā, tāpat labi sprēgā:DDDDDD Tad jau uz sektoru visiem jāiet plikiem lai perfekti varētu pārbaudīt:D Un kāpēc vispār uzpeldēja šis jautājums, par zivīm? Vai tad ir ķīši atrasti ar baltām žaunām?:D

mirtins mirtins - 18-02-’10 11:37

Viela pādomām. Cik sapratu zivis pēc pirmās dienas nevienam atpakaļ nedod. Tas ir darīts ar nolūku, lai kādam nerastos kārdinājums zivis paņemt līdzi uz otro dienu.

Jautājums sekojošs – pirmajā dienā notiks vēl vieni “sētas mači”, vai arī tur visas zivis tiks savāktas? Vai arī tiks nodrošināta perfekta kontrole Latvijas čempī.

Starp citu – kur paliek treniņu zivis? Saprotu, ka visi sportisti ir bezgala godīgi, bet jau tagad gandrīz ņemos apgalvot, ka pēc kaujas sāksies īstās cīņas :D

Nosauc kaut vienu sportistu, kuram tu neuzticies.

armandse armandse - 17-02-’10 23:25

copmani, prichom te ciinja ar sevi? Rio prasiija nolikumu, bet bija domaajis noteikumus, atradu , iesuutiju komentaa! Gatis savaa punktuaalismaa, arii pareizi noraadija, ka es sapratu Rio veelmi, esmu piedaavaajis vinjam noteikumus, ne nolikumu. Vispaar kur ir probleema? tev nepatiik ka sheit izsaku savu viedokli?

Savos varsmojumos noraadu uz to, ka bish ir bardaciņš – publiski pieejamaa infā, ne saturā. a, nav ne? ij sjo. Gatis to savaa komentaaraa arii apstiprina.

P.S Gati, kuru linku tieši, tu domāji?

Ja esi apmaldījies trijās priedēs, vaino tikai sevi. Ja gribi tikt no “meža” ārā, pietiek ieiet LMSF lapā http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf.h.., tur ir saites ar kādiem 15 dažādiem sacensību noteikumu variantiem.

GatisBB GatisBB - 17-02-’10 20:57

Armand, tur jau ir tā šmuce, ka šos adoptētos noteikumus internetā, kaut vai te pat, ir sarežģīti atrast. Palielīšos un pateikšu, ka šos noteikumus adoptēju es, nosūtīju jst, bet kā atsevišķa saite ne noteikumu, ne teorijas sadaļā šajā lapā tie neparādījās. Es šos noteikumus zinu kā savus 5 pirkstus un tāpēc varu objektīvi atbildēt par katru punktu. Tāpēc arī 2010. gada čempja nolikumā ir sekojošs teksts: “Sacensības notiek pēc LMSF adaptētajiem starptautiskajiem zemledus makšķerēšanas sacensību noteikumiem.” Atver manis norādīto saiti un izlasi pats.

Atrast visu var pat ļoti vienkārši, protams, ja zin, ko grib atrast un kaut cik orientējas paņēmienos, kā ir jāmeklē informācija. Avotu no LMSF bloga lapas šķir tikai divi klikšķi, LMSF lapā pietiek ar vienu.

copmanis copmanis - 17-02-’10 20:05

Armandse, ko tu cīnies pats ar sevi. Vai tad kāds teica, ka šie noteikumi nav jāievēro? Noteikumus visi zin, ja pašam grūti atrast un izlasīt, tauta gan jau palīdzēs.

Armandse Armandse - 17-02-’10 19:52

Gati, nu un LČ shie noteikumi nav saistoshi??

tad taadaa gadijumaa, kur ir LČ noteikumi/nolikums? Tipo visiem jaaieveero noteikumi, bet neviens tos iisti nevar atrast/izlasiit? Viss notiek peec mutiskaam vienoshanaam, “nerakstiitiem” likumiem?

Baigi kruta! :)))

GatisBB GatisBB - 17-02-’10 18:07

Tas ir nevis nolikums, bet gan adoptētie noteikumi LR zemledus makšķerēšanas ar mormišku čempionātam.

rio rio - 17-02-’10 16:07

paldies,Armandse.atradu visus sevi interesojosos jautajumus.kuri vairaak saistijaas ar sportistu izlozi,izvietosanos zonaa,un uzvedibu macu laikaa:)

Armandse Armandse - 17-02-’10 14:51

Gati, Rio.

Luuk tak ir.

http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf.htm

spied uz “sacensību noteikumi LV” tur ir word fails.

Te ir astotaa gada saiisinaats izvilkums. http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/ice2008.htm ja nekaa cita nav publiksi pieejama, tad shiem vajadzeetu buut speekaa arii shogad.

GatisBB GatisBB - 17-02-’10 14:23

rio http://www.copeslietas.lv/site/pages/pasakumi/pielikumi/index.php?page_id=134 Tikai ko Tu tur vēlies izlasīt – tur ir tikai maču laiki un finansiālie jautājumi!

rio rio - 17-02-’10 10:31

varbuut nevietaa bet ljoti interesee kur var iepaziities ar Latvijas cempionata zemledus makskjeresanaa sacensiibu nolikumu?mekleju neatradu(varbuut slikti mekleeju)

NG NG - 16-02-’10 08:19

par tiem punktiem E sektorā pilnībā piekrītu un atzīstu savu vainu, sen nebija tik daudz nuļļu bijis un bija izkritis no galvas pareizā skaitīšanas metode, noteikti šo punktu līnijā izskaidrošu un atvainošos dalībniekiem par maldināšanu Tad jau neko darīt, būs vien jālabo…:-)

erudzi erudzi - 15-02-’10 17:43

jst Papētīju noteikumu piemērus par vietu noteikšanu, ja vairākiem dalībniekiem ir 0. Dūniša pirmās dienas E zonas sportistiem, kuri dabūja 0, ir jābūt lielākam punktu skaitam, jo(6+13)/2 = 9,5 nevis 8 punkti, līdz ar to sportistu individuālais un pārstāvēto komandu vērtējums palielinās par 1,5 punktiem.

Tas pilnā mērā sakrīt ar manām domām. Vēl atliek pārbaudīt tehniskos protokolus.

mirtins mirtins - 12-02-’10 18:48

Ja Oskaram Apsītim ir 7 vieta, tad jābūt 13. Pēc protokola viņam tāda arī ir. Iepriekšējiem ir 5,5 – nākamajam 7. Līdz ar to viņam jābūt 13.

Bet kopējais komandas punktu skaits ir tāds, kādam tam jābūt ar 13 punktiem:D

Ja tomēr Apsītim ir 14 punkti, tad Rapalai kopējam punktu skaitam ir jābūt 75,5 nevis 74,5.

Vai kļūda protokolā bija piešķirot Apsītim 6 punktus nevis 7 pēc 5,5 piešķiršanas diviem iepriekšējiem par vienādu svaru?

erudzi erudzi - 12-02-’10 17:27

jst! 4+9=13 , nevis 14 kā labotajajā protokolā.

mirtins mirtins - 12-02-’10 16:39

jst – un tagad vajadzētu Rapalniekiem sākt pārmest, ka jst mēģina salabot protokolu par labu Salmo komandai :DDDDDD būtu jautri :DDDDD

Būs jāmēģina sagrozīt darbs… izskatās pēdējā kārta būs asiņaina :DDDDDDD

jst jst - 12-02-’10 13:09

Meklējot atbildi uz telefonisku jautājumu, uzdūros kļūdai protokolā, 2. posma otrās dienas A sektora vietu un , attiecīgi, punktu noteikšanā. Diemžēl, Oskara un Rapalas punktu skaits ir jāpalielina par 1 punktu. Vēl viens skaitlis ir papildus jāpārbauda – E sektorā punktu sadalījums pirmajā dienā.

haha haha - 12-02-’10 09:36

Vienā laikā ar LČ Baltezerā notikšot kaut kādas vietējās sacensības bez noteikumiem. Nu tādas – trīs veči aizbrauc uz copi, viens piereģistrējas sacenēs un “noķer” baigi daudz. Vietējie saķer dienu iepriekš un noslēpj sniegā. ;-)

Vlad Vlad - 12-02-’10 09:14

Sveiciens. Gribētu zināt par nākamo LČ posmu Baltezerā. Dzirdēju, ka paralēli notiks arī individuālās sacensības. Vai tas atbilst patiesībai, un kurā dienā tas notiks 6dien vai 7dien? Ja notiks, tad kā notiek reģistrēšanās, varbūt ir nolikums? Pald.

Alfrēds Alfrēds - 11-02-’10 21:55

Protams – kārtīgam latvietim tak nekad nav labi, – vienam kremt panākumi, citam centība, treniņi, kādam vienkārši meistarība krīt uz nerviem un vēl kādam cepurīte “durās” acīs.

RAPALA turās!!! Ir kas rej, bet ir ļoti daudzi, kas jūs atbalsta un lepojas!!!

Peksis Peksis - 11-02-’10 20:23

es ceru, ka tas Rapalai būs vienīgais kritiens un savu pārsvaru viņi nosargās, jo meistarība un centība viņiem ir augstā līmenī.

konkurents konkurents - 11-02-’10 16:30

Žēl tikai, ka Rapala netrenējās sestdien visā sastāvā, tad kritiens otrā dienā būtu skaistāks…

GatisBB GatisBB - 11-02-’10 09:48

Hari, necepies. Suņi rej, RAPALA iet tālāk. Es jau pirmajā brīdī sapratu, ka Jūs trenējāties arī starpzonās un uz savu galvu, bet ja jau NG deva akceptu un zonām tuvāk par 5 m nerādījāties, tad mierīgu sirdi visiem rējējiem vari pateikt, ka maču laikā neguvāt pietiekami daudz iespaidu un pēc mačiem aizgājāt vienkārši pacopēt sava prieka pēc – a ja nu kāds lielāks asaris piesakās ko vakariņās uzcept!!!

andis andis - 11-02-’10 08:13

Nu nav tak dažiem miers!Sviests……

NG NG - 11-02-’10 08:13

Tāds nu Hari ir uzvarētāju liktenis, saki vēl paldies, ka neviens nesaka, ka zivis jums ir līdzi, mūsu komanda ir gājusi cauri arī tam, jautājumu par treniņu laiku un vietu noteikti sakārtosim uz nākošo sezonu, ierakstot visu nolikumā, vakar runāju ar Eglīti, kurš spraudīs pēdējās tūres sektorus un viņš ļoti strikti pieturēsies pie noteikumiem, tātad piektdien starpzonās iet nevarēs, tā ka tie kas grib kaut ko saprast, brauciet vismaz ceturdien

Haris Haris - 10-02-’10 23:11

Nezinu, vai kādam tas dos gandarījumu, bet jebkurā gadījumā, kaut gan nejūtos vainīgs, atvainojos to dažu, no komandas vārdā par šo neforšo pārpratumu. Ņemot vērā, ka noteikumos šādas lietas nav precīzi atrunātas un aizliegtas, speciāli liku „vēl pacopēt” gribētājiem pārjautāt NG vai drīkst to darīt, un džeki saņēma no viņa atbildi, ka, ja nelien pie zonām tuvāk par 5 m tad drīkst. Tā kā pārmetumus savējiem par nesportiskumu un ētikas trūkumu uzskatu par nepamatotiem. Par treniņu tēmu runājot, LV noteikumos: „51. Oficiālie treniņi notiek pirmssacensību dienā līdz 13.00„), un vairāk nekā par šo. Tad jau sanāk, ka neoficiālie treniņi vispār, arī Interesenta piedāvātajās 9 dienās pirms mačiem arī nav atļautas. Droši vien tā ir viena no lietām ko varētu sakārtot precīzi ierakstot noteikumos lai turpmāk nerastos šādi nepatīkami pārpratumi. Konkrēts teikums pie tā paša 51. p.: aizliegts sacensību dienās ……. Šāda precizēšana noteikumos nepieciešama jo ir nedaudz cita specifika salīdzinot ar PČ norisi, turklāt no PČ noteikumiem LV noteikumos ir noņemtas tur paredzētās vēl 2 treniņu dienas. Katrā ziņā varu vismaz pārējos nomierināt ar to, ka sestdien, par copi iegūto maldīgo iespaidu rezultātā „satrenējušies kundziņi” sataisīja ziepes un pazaudēja 22 punktus no iegūtā pārsvara pār otro vietu. Kaut gan zinot, kur mēs dzīvojam, pieņemu, ka vēl pēc pieciem gadiem kāds par šo gadījumu kunkstēs un uzskatīs to par iemeslu visām viņa nelaimēm. NG būtu forši par to „trenēšanos” un 15 min. pulcēšanos pie zonu tiesnešiem pirms starta ierakstīt šeit kā paziņojumu nevis komentāru un arī paziņot pirms 3. kārtas lai nākotnē visiem viss ir skaidrs un neatkārtojas šādas nepatīkamas lietas.

Interesents Interesents - 10-02-’10 18:40

Runājot par 2kārtu Duņezerā Gribu jautāt cik gan labi ka maču dienā komanda kas atrodas līderu pozicijā iet treneties,cik sapratu bija vel ari cita komanda, cik tas bija etiski attiecībā pret citiem sportistiem, kā arī cik atceros nekur nevienos mačos tas nav atļauts !!! Tas liek aizdomāties par nesportisku rīcību, jo tomēr pēdējā treniņu diena ir piektdiena,arī iepriekš bija vairāk nekā 9 dienas lai atrastu laiku treniņiem !!!

Vispār vajag saprast, ko katrs saprot ar treniņu. Parasta cope nekad nav treniņš. Kaut kas no iesildīšanās, nekas vairāk. Parasti sacensību dienā un arī dienu iepriekš copes liegums attiecas uz sacensību vietu, pareizāk, noteiktu rajonu, kurā tiek nospraustas zonas. Ja kāds vēlas, var aizskriet kaut kur sānis un “patrenēties” kaut vai 10 minūtes pirms ieiešanas sektorā. Ja domā, ka tāds “treniņš” dod priekšrocības, stipri maldies.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.