« Sniegotais februāris … | Home | Marts sācies, pavasar… »

LR čempionāts tuvojas noslēgumam

Uzklikšķini!20. februārī uz M. Baltezera ledus sākās izšķirošais LR zemledus makšķerēšanas čempionāta posms. Diena sākās ar puteni, kurš nepārtraukti pieņēmās spēkā, sacensību beigās vēja ātrums sasniedza 10 - 12 m/sek. Arī pārvietošanās apstākļi bija sen neredzēti grūti - ezera ledus pārklāts ar 50-60 cm biezu sniega kārtu, kuras apakšējā daļā sacensību rajonā bija 10 -15cm ūdens slānis. Sacensību sektoros bija burtiski jābrien līdz ceļiem pa sniegu, zem kura bija ūdens slānis. Izurbjot caurumus, tie atradās vietām tos pašus 10 -15 cm zem ūdens kārtas. Pie tam arī atmosfēras spiediens nepārtraukti kritās un valdīja 3. nelabvēlīgā laika prognoze.
Tas pilnā mērā atspoguļojās makšķernieku lomos, - lielākā daļa lomu bija 200 - 500 gramu robežās. Lielākos, tikai 942 gramus smagus lomus uzrādīja Rita Verza- Grabovska (Salmo) un Agris Rudzāns (Rapala).
Uzklikšķini!Šādos smagos apstākļos vislabāk jutās Salmo komanda, kura šajā kārtā uzvarēja 4 sektoros no pieciem, savāca 10 punktus un ar kopējo punktu skaitu 94 apsteidza Rapalas komandu, kurai pēc šīs kārtas ir 99,5 punkti. Pirms pēdējās kārtas, kura notiek svētdien, Rita ar 11 punktiem ir arī vislabākajā pozicijā individuālajā vērtējumā. Medaļu sadalē vēl kā reālākie pretendenti ir G. Kārkliņš un H. Raciborskis ar 13 punktiem, A. Eglītis ar 14 punktiem un P. Lideris, kuram ir 15 punkti.

Svētdien noslēdzās Latvijas zemledus makšķerēšanas čempionāta kārtējā posma otrās dienas sacensības, kurās noskaidrojās Latvijas šī gada čempionāta uzvarētāji. Individuālajā vērtējumā pirmajās trijās vietās ir Rita Verza-Grabovska, Guntis Kārkliņš un Harijs Raciborskis. Komandu vērtējumā Rapalas komanda šī posma otrajā kārtā atguva iepriekšējā dienā zaudētās pozicijas un kopvērtējumā izcīnīja čempiona nosaukumu komandu vērtējumā, nedaudz atpalika Salmo komanda, trešajā vietā Pasaule I.
P. S. Razultātus var redzēt čempionāta sacensību protokolā.

Uzklikšķini!Ar to šis čempionāts ir noslēdzies. Kā var redzēt no rezultātiem, pirmajā desmitniekā un tā tuvumā parādījušies arī daži jauni uzvārdi. Latvijas izlases komanda, kuras sastāvā ir iekļauti P. Lideris, R. Verza-Grabovska, G. Kārkliņš, H. Raciborskis, K. Krasovskis, M. Reķis un N. Grabovskis, tagad gatavosies līdzdalībai pasaules čempionātā ASV. Uz Amerikas kontinentu izlidojam 7. martā, atgriežamies 16. martā.
 
20. 02. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook23 comments

GatisBB GatisBB - 15-03-’10 09:35

1. USA 2. Polija 3. Krievija 4. Lietuva 5. Latvija

graivis graivis (Email ) - 10-03-’10 09:12

Kā tad meistariem iet treniņos?

eerglis eerglis - 22-02-’10 15:40

Nu vai ziniet. Tā jau to sportistu (nopietni) ir tik cik cilvēkam pirkstu, i tie paši vēl ņerkst un čerkst par dažādiem sīkumiem un ecējas savā starpā, līdz asinīm un personīgiem apvainojumiem. Visus pār celi, lai pie prāta reiz nāktu un tiektos uz labāko rezultātu, nevis īdētu, zona švaka, sniegs dziļs, tiesnesis nezin noteikumus utt. Būtu labāk organizējuši meistarklasi, vo tā būtu štelle, nevis ņemās te ar sīkumiem.

Un protams Suminājms Uzvarētājiem! pārējiem lai ir par piemēru, kā jācīnas

armands armands - 21-02-’10 22:14

Haaaa! sveicu chempionus un paldies par hat, Hari ! :) Karalis ir miris! – Lai dzīvo karalis! Lai nu, kaa, bet salmo zaude, manaa skatijumaa ir nolaidiiba no Salmo puses un Rap uzvara savukaart ir discipliina no Rap puses! un rezultaats ir! Suminaajumi!

Skaidrs, ka nakamgad draud smagaa artileerija. :)

Paldies visiem sportistiem, kas shai chempii pabijushi D zonaa! un īpaši tiem, kas labi uzvedās! :)

ljoti ceru nakamgad redzeet vairaak komandas, gan jau taa sakainaa kraizis buus prom ap to laiku :)

andis andis - 21-02-’10 18:52

No sirds apsveicu pirmo trīnieku gan individuāli gan komandām, bet Hari un RAPALA jau nu īpaši!!!!!!!!!!!!!MALAČI

rio rio - 21-02-’10 18:12

vineeja taa komanda kuras visi dalibnieki nopietnaak piegaja pedejam ,izšķirošam, posmam,resp.Rapala,kaut esmu un palieku Salmo fans:):):).

Sergejs Sergejs - 21-02-’10 18:05

RAPALA-Rulle

mirtins mirtins - 21-02-’10 17:56

Rita malacis :D Viņa šo titulu godam ir nopelnījusi. Par “Rapallu” neizteikšos. Lēnu, bet pamatīgi gāja, kamēr savu panāca. Ja godīgi, es domāju, ja Rapala pirmo izrāvienu noturēs, tad uzvarēs. Taču pēc vakardienas … piedod Hari un pārējie puiši… faktiski biju pārliecināts, ka Salmo jau uzvara rokās…. bet ka jūs izdarīsieties šitā :DDDD Vienkārši vareni!!!!!!!!

Nu ko Salmo nākkamgad būs jācīnās nevis par nosargāšanu, bbet titula atgūšanu

sienaazis sienaazis - 21-02-’10 17:42

Sacensiibas ir sacensiibas, kuraas neiztikt bez veiksmes, vai neveiksmes. Kas to saprot, tas dziivo mieriigi, kas ne, tas meklee utis. Balvaas nav milions, un galvenais ir atpuusties savu koleeggu un maksskkernieku lokaa, nevis cepties par niekiem. Nekaa personiiga.

Vikks Vikks - 21-02-’10 17:24

Man prieks, ka Rapalas draudzīgais kolektīvs noslaucīja deguns citām vienībām. Apsveicu, visu Rapalas saimi, lai izdodas.

Alfrēds Alfrēds - 21-02-’10 17:20

RAPALA malači!!! Apsveicu!!! :)

GatisBB GatisBB - 21-02-’10 17:17

Joklin – spraust Tu māki, tas gan neattiecas uz zonām!

barbe barbe - 21-02-’10 17:14

nu beidzot Salmo parādījušies cienīgi pretinieki. Urrā Rapalai!

Jolkins Jolkins - 21-02-’10 16:55

Gati BB Buutu jau jauki ja TU atrastu Ezeru kur Kertos zivis labaak, nospraustu sektorus Kaa arii lai visas puses buutu apmierinatas ar tiesnesu izvitosanu transporta novietosanu un daudzus citus organizatoriskos jautajumus !!! ja Tev ir kaadi piedaavaajumi raksti, es domaaju ka ari Normunds G. buus apmierinaats jo arii vinam atkristu to visu dariit !!! Varbuut BBcope uznemtos organizeet vienu kaartu ……..

Riobio Riobio - 21-02-’10 14:53

Gatis BB Plohomu tancoru i jaici mešajut :) Rio, Salmo naf nekādi monstri, nereklamē vismaz te savu preci, ok?

jebio rio jebio rio - 21-02-’10 13:25

vieni un tie paši cilvēki ar neoriģināliem izteicieniem un tik pat,vai pat vel muļķigākiem apgalvojumiem!!!ejiet labāk asarus paķert!

mirtins mirtins - 20-02-’10 21:42

GatisBB – kā tas var būt, ka zonu izvietojums tik traģiski ietekmējis copi? Vai zonas pa pļavu bija nospraustas un tikai dziļā mala līdz ūdenim sniedzās? Vai arī tev sirdī rūgtums? :D

GatisBB GatisBB - 20-02-’10 20:59

Kāda vaina laika apstākļiem. Tas, ka ir idiotiski saspraustas zonas, tas gan. Zonu vinnēšana pateicoties tam, ka pie tevis ir pienākusi bonusa zivs – tas ir lielākais meistarības apliecinājums. Es savā zonā izdarīju visu par 95%, bet pie manis bonusa zivs nepienāca. Mazajā Baltezerā, kur uzvarētāju lomiem vajadzēja būt ap 3 kg, nevienā zona, tai skaitā arī zivīgākajās, neviens neizvilka vairāk par kilogramu. Jau laicīgi pasakos, vismaz no sevis, MK PASAULE par sūdīgi noorganizētiem mačiem!

grozs grozs - 20-02-’10 20:15

Ta’pēc arī lieku šos simboliņus- :))))

Peksis Peksis - 20-02-’10 20:11

atslābsti par pasaules čempi, es gribētu redzēt, ko tautieši izvilktu meistaru zonās/

grozs grozs - 20-02-’10 20:08

Rio, nedramatizē, ja!!?? Sportisti mirka tris stundas un vilka 200-600 gramu lomus. A, tautieši tika merceti un cauri pūsti 4 stundas :)) Un šie vilka pat 2- 3kg smagus lomus :)) Vo, kuri jāved uz pasaules čempi :)))

rio rio - 20-02-’10 19:59

šodien saaka likties ka tie sportisti ir monstri:):)cepuri nost vinju priekšaa!!!sitadaa laikaa iztureet taas 3 stundas…. .Salmo tomeer pieradija ka ja saspringst tad tomeer ir specigaaki,nu vismaz stabilaaki.

mirtins mirtins - 20-02-’10 19:36

Lai ko teiktu… Salmo atkal gatavs izlīst no bedres. Tāpat kā hokejisti – vispirms ielaiž četrus vārtus un tad vinnē. A Rita arī varētu uzvarēt. Nebūtu pirmo reizi :DDDD Es jau gan gribētu lai Rapala noturās augšā.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.