« Pasaules čempionātā A… | Home | Vēlreiz par pasaules … »

LMSF valdes sēde

24.03. 2010. plkst 12:00 SIA Salmo telpās Daugavgrīvas ielā 31a notiks kārtējā LMSF valdes sēde.
Ieplānoti sekojošie jautājumi:
- atskaite par līdzdalību zemledus makšķerēšanas pasaules čempionātā ASV,
- par Latvija 2010. gada čempionātiem spiningošanā un makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri (noteikumi, laiks, vieta),
- par Latvijas izlases komandu līdzdalību 2010. gada pasaules čempionātos (finansu sadalījums, komandu komplektēšana)
Piedalīties aicināti arī LMSF biedri, kuriem ir interese par pieminētās dienas kārtības jautājumiem un to risināšanu. Pieteikties var pa tel. 29517507.

Šī gada 5. martā Zivju fonda padome savā sēdē pieņēma lēmumu par "Zivju fondam piešķirtās 2010.gada valsts budžeta dotācijas sadalījumu pa pasākumiem". Tuvākajās dienās tam jābūt publicētam "Latvijas Vēstnesī", tad tas iegūs juridisku spēku. Kā zināms, ZF līdzekļi ir vieni no tiem, kurus var izmantot ar makšķerēšanu un makšķerēšanas sportu saistītu projektu īstenošanai.
 
19. 03. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

NG NG - 22-03-’10 20:41

Diemžēl tāda ir situācija, ka cilvēki par to, lai pārstāvētu valsti oficiālajos čempionātos visus izdevumsu bieži vien sedz paši, tāpēc arī bieži brauc nevis tie, kas izcīna pirmās vietas, bet gan tie, kas var par sevi, kolēģiem un valsti samaksāt, makšķerēšanas sports Latvijā sponsorus sevišķi nesaista, pārāk maz tas tiek atspoguļots un atdeves nav nekādas, vismaz ziemā un pludiņā ir tā, ka izlases kandidātiem tiek prasīts vai viņi varēs sevi apmaksāt, ja nē un no malas naudiņu dabūt neizdodās, tad vieta izlasē tiek piedāvāta nākošam. Bet tā ir daudzos sportos, sports tas ir dzīvesveids, cilvēki strādā un pakārto savu dzīvi tikai tāpēc, lai varētu nodarboties ar savu sportu.

EdgarsG EdgarsG - 22-03-’10 19:46

Es arī raxtīju: Nu, protams, ja sponsori nosedz, ……… Ja jau izlems, ka jānotiet WCh Latvijā, varbūt arī dalības maxu segs pilnībā (kāc sponsors/federācija/ZF/valsc ….). Man arī ir gadījies “valsti pārstāvēt”, bet ārpus LV. No tā arī tāda pieredze nedaudz ;-)

??? ??? - 22-03-’10 18:39

EdgarsG rakstīja: Tā jau gluži nav, ka ja WCh noris LV, tad vietējiem dalībniekiem tas neko neizmaxā. Dzīvošanas un ceļa izdevumi atkrīt, vai daļēji atkrīt :))), bet dalības maxa tāpat visiem ir jāmaxā. :?:?:-? Varbūt es ko nesapratu(vai arī EdgarsG)? Vai tiešām dalībniekam, kas pārstāv valsti ir pašam jāmaksā dalības maksa? Ceļa izdevumi, to es vēl saprastu, bet dalība:-?

EdgarsG EdgarsG - 21-03-’10 14:08

Mans uzskats, ka LV izlasi tikai izejot no LV čempa rezultātiem, komplektēt nav racionāli. 1) sacensību formāti atšķiras; 2) iespējams piesaistīt lielāku potenciālo pretendentu (un varbūt pat ļoti labu) skaitu, ja rīkotu atlases sacensības izvēlētajā ūdenī, tieši pēc tādiem noteikumiem un laikiem, kādos notix WCh. Atlases sacensību laiku derētu izvēlēties pēc iespējas tuvāku WCh (cik atļauj WCh rīkošanas noteikumi). Tā jau gluži nav, ka ja WCh noris LV, tad vietējiem dalībniekiem tas neko neizmaxā. Dzīvošanas un ceļa izdevumi atkrīt, vai daļēji atkrīt :))), bet dalības maxa tāpat visiem ir jāmaxā. Nu, protams, ja sponsori nosedz, ………

piedalos piedalos - 20-03-’10 20:18

es domāju, ka šis varētu būt pirmais gads kad pasaules čempionātā vajadzētu piedalīties 100% latvijas čempionāta līderekipāžām pēc pirmo3 posmu rezultātiem,, nevis tiem, kuri var atļauties apmaksāt savu braucienu uz pasaules čempionātiem kā līdz šim,, kā nekā‘pasaules čempionāts notiks mājās un atkrīt viesnīcas, transporta, dzīvošanas u.t.t. lati.. secinājums – galvenā latvijas čempionāta balva 2010 – iespēja piedalīties pasaules čempionātā!! varbūt atkal atjaunosies veco kadru(piem. strazdiņa un tml.) interese par latvijas čempi un šogad piedalīsies rekordskaits komandu, neskatoties uz ““mazo balvu fondu”“ za ribalku!!

Buks Buks - 20-03-’10 16:54

Sveiks, Jāni! Gribētu painteresēties par spiningošanas čempionātu, vai būs kāda sadarbība ar sponsoriem…piemēram kā pagājušo gadu bija ar “Cope Zviedrijā”?Skatoties pēc citu maču apmeklētību ir jāsecina, ka sacensības ar kuplāku apmeklētāju skaitu ir tās, kur arī ir pieklājīgs balvu fonds.Varbūt ir iespēja piesaistīt vēl kādus copes organizētājus ārzemēs (Fox Travel,arī Cope Zviedrijā), varbūt kādus laivu ražotājus(copeslaivas, latrex) vai arī kādus makšķerlietu tirgotājus, ražotājus( Salmo, Daiwa-Cormoran, Rapala)….? Paldies!

Visi sadarbības partneri, kuri palīdzēja mums relatīvi smagajā 2009. gada sezonā, to skaitā Salmo, Rapala, Cope Zviedrijā un citi, ir apliecinājuši gatavību palīdzēt federācijai arī 2010. gadā. Vienlaicīgi, ceru, ka arī klubiem šogad veiksies savu atbalstītāju meklējumos, jo klubi un komandas ir visas mūsu darbības pamats.

copmanis copmanis - 19-03-’10 20:53

Peksi, tu te pirmo reizi?! Ieej JST blogā, ceru, ka zini, kā to izdarīt. Tur ar lieliem burtiem ir adrese.

Peksis Peksis - 19-03-’10 19:59

kur var redzēt visus pasaules čempionāta rezultātus?

GatisBB GatisBB - 19-03-’10 15:42

It kā jau ar Latvijas makšķernieku asociāciju nepietiek – tagad vēl taisīs Latvijas makšķernieku apvienību. Vēl viena organizācija būs, kas ziepes taisīs un pārstāvēs visus Latvijas makšķerniekus!

gr gr - 19-03-’10 14:45

Vai kāds nezin kas notiek ar LMA ? Klīst runas ka Zveja ar Simsonu taisot jaunu Latvijas makšķernieku apvienību.

EdgarsG EdgarsG - 19-03-’10 13:15

Sveicināti, Jāni! Vai par spiningošanas PČ rīkošanu jau ir izlemc un apstiprināc no CIPS? Ja ir, tad Daugava vai Ķīšezers? Lai veicas! ;) Nē, nav izlemts. Atbildi uz šo jautājumu mēs saņemsim pēc CIPS 2010. gada kongresa Dakārā, proti, pēc mēneša. Ķīšezeru mēs uzskatām par piemērotāko vietu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.