« Vēlreiz par pasaules … | Home | Var teikt, - pavasari… »

No LMSF valdes

Vakar LMSF valde pieņēma divus šī gada valsts čempionātu nolikumus - LR 2010. gada čempionātam pludiņmakšķerēšanā un LR 2010. gada čempionātam spiningošanā.
Nolikumos saglabāts viss labais, kas pārbaudīts jau iepriekšējos čempionātos. Lai cīnītos ar noteikumu pārkāpumiem spiningošanas čempionātā, no jauna ir ievesta norma, kura nosaka sodus - dzeltenās kartītes un dalībnieku diskvalifikāciju. Spiningošanas čempionātā sacensību vietu sadalījums tiks precizēts apmēram mēneša laikā, pēc tam, kad kļūs skaidrs, vai Latvija ir ieguvusi šī gada pasaules spiningošanas čempionāta organizatora tiesības.
 
25. 03. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

einis einis - 26-04-’10 21:19

Manuprāt, pārlasot noteikumus un izlasot, kā arī uzklausot, dažādas domu batālijas, viss ir pieņemams. Piekasīties var pie daudz kā, bet nav likuma bez izņēmuma.Vai ne? Jautājums, cik tas atbilst sacensībām un cik tukšai muldēšanai. Manuprāt viss ir OK, un nav ko “utoties”.

JK JK - 31-03-’10 12:40

Tieši to es NG gribēju dzirdēt.

NG NG - 31-03-’10 11:00

punkti paliks kādi būs nopelnīti, ja Salmo ir lemts krist, tad kritīs tik un tā, sports ir sports, ciemiņu piedalīšanās liks nopietnāk pieiet procesam, ja negribi, lai ciemiņi kaut ko ietekmē, tad viņi vienkārši ir jāapķer…..

JK JK - 30-03-’10 16:55

Sveiki!

Es esmu par jaunu cilvēku piedalīšanos čempionātā, bet kas būs ar viesu (somu, leišu un krievu) punktiem. Es atceros vienu gadījumu, ka ārzemnieku atnestie punkti vietējā čempionāta kopvērtējumu ietekmēja tā, ka Maver izdevās Salmo no troņa nonest uz gadu. Tur ir kaut kas domāts, jeb atkal lai veicas veiksmīgākajiem?

Juris Juris - 29-03-’10 21:34

ka tauta skatas uz to lai spiningošanas matči notiek divas dienas , sesdien un svetdien? tas īpaši nevar sadārdzinat visu procesu

agris agris - 29-03-’10 20:26

Domājams to varētu sakārtot, pirmkārt katram dalībniekam būtu tomēr jāpārstāv kāds klubs, otra lieta skar individuālos dalībniekus, ja viņš nepārstāv kādu noteiktu klubu, tad arī sezonas garūmā viņam ir liegts startēt kādas komandas sastāvā, domāju tas viss ir sakārtojams diezgan loģiskā ķēdē, galvenais lai visi startēt gribētāji tiktu pie makšķerēšanas.

NG NG - 29-03-’10 14:08

diemžēl te komandai ir jāizlemj vai nu laist cilvēku startēt vai turēt rezervē, pagājušajā gadā tieši šādu iemeslu dēļ arī radās domstarpības, ka pirms pēdējās kārtas individuālists aizgāja komandā un pacēla komandu uz augšu, tāpat ir daudz pretinieku individuālistiem, ar šī gada lēmumu mēs stingri noliekam visus savās vietās, diemžēl tas ir jādara

agris agris - 29-03-’10 12:39

jautāju par to rezervistu, jo sacensību nav daudz,sezonas garumā viskas var notikt un būtu tikai loģiski ja viņam ir dota iespēja piedalīties sacensībās un uz maiņu viņš iziet tikai kādā īpašā gadījumā.

virgis virgis (Email ) - 29-03-’10 10:43

Sveiki, interesē vai turpinat sadarbību ar copezviedrija.lv un vai kādā no posmiem LR 2010 gada čempionāta spiningošanā, būs iespēja saņemt balvā braucienu uz copi Zviedrijā? Paldies.

2010. gadā uzvarētājam (ekipāžai) katrā kārtā kā balva būs brauciens uz copi Zviedrijā. Tādu apliecinājumu esmu saņēmis no čempionāta sponsora, copezviedrija.lv īpašnieka.

NG NG - 29-03-’10 09:27

1.Piektdienas treniņš ir obligāts, šajā punktā nekas netika mainīts, nav noteikts treniņa laiks, bet dienas laikā komandas izlozētos treniņa sektorus ir jāiebaro, sliktākajā gadījumā, iedodot barību, ir jāsarunā ar kārtas organizatoriem, lai to izdara. 2. Rezervists var piedalīties individuāli, BET tad viņš sezonas laikā nevarēs startēt komandā, tās arī ir vienīgās izmaiņas nolikumā salīdzinot ar pagājušo gadu, lai nesanāk tāda situācija kā bija, ka vienu reizi cilvēks ir komandā, otru individuāli, tad atkal komandā, šosezon vai nu komandā vai tikai individuāli. 3. Runa iet par Egona dīķi, Egons piedāvāja dīķi kā sacensību vietu, raudu tur ir daudz, lai sākās sezona, sarunāsim kādu vakaru dīķa testēšanu un tad arī nolemsim vai tur var rīkot mačus vai nē. Pagaidām man ir zināmi 3 cilvēki, kuri gatavojas startēt individuāli, pēc pagājušā gada pieredzes var teikt, ka ļaut startēt jebkuram, kurš grib saprast kas tas sports ir par zvēru, bija pareizs lēmums, kā paši redzat nekāds mega pieplūdums nebija, bet pāris jaunas sejas parādījās, šogad būs vēl dažas jaunas sejas un tas tikai priecē, var būt, ka tiekam no tā purva ārā un pludiņa sports sāks lēnām augt. Uz LČ pirmo kārtu būs daudz ciemiņu, būs somi, būs leiši, būs vismaz viens baltkrievs, briest divi ‘Pēterburgas puiki, lai sagatavotu sacensību vietu un daudz maz loģiski nospraustu sektorus pieteikšanās uz pirmo kārtu jāveic savlaicīgi, nekādi pēdējā brīža pieteikumi netiks pieņemti.

agris agris - 28-03-’10 20:11

Ir daži jautājumi par makšķerēšanas nolikumu:cik var noprast no nolikuma, tad piektdienas treniņš vairs nav obligāts, piedevām tas formulējums par makšķerēšanas aizliegumu sacensību vietā prasa komentārus(tādā nopietnā jautājumā kā sacensību nolikums,formulējumiem jābūt ļoti precīziem; otrs jautājums,ko gribētu uzdot valdei ir vai komandas rezervistam ir iespēja piedalīties sacensībās individuālajā vērtējumā; trešais- kas tas par mistisku privāto Ādažu dīķi?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.