« Daži sīkumi | Home | Aprīļa foreles »

Zviedrijas tēma

Uzklikšķini!Vakar LMSF un makšķerēšanas tūrisma firmu pārstāvji viesnīcā Maritim tikās ar Ziemeļzviedrijas pārstāvjiem, kuri aģitēja mūsu spiningotājus, lai latvieši vairāk izmantotu tās aktīvās atpūtas iespējas, kuras piedāvā Zviedrijas ziemeļu reģioni. Viens no Zviedrijā organizētiem pasākumiem, kurš varētu interesēt mūsu makšķerniekus un par kuru esmu rakstījis jau iepriekšējos gados, ir Laplandes copes festivāls, kurš šogad notiks 18.- 20. jūnijā Lyckselē. Vēl pirms nedaudziem gadiem Latvijas spiningotāji šajā festivālā bija izteikti līderi. Pēdējos gados mūsu līdzdalība apsīkusi un mūsu vietas ieņēmuši rumāņu un čehu speciālisti. Kā atzina zviedru pārstāvji, Latvijas spiningotāji , kuri pēdējos gados aizvien aktīvāk apciemo Zviedriju, ir parādījuši, ka līdaku spiningošana un iegūtie lomi var būt ievērības cienīgi. Ja agrāk Zviedrijā līdakas copei reti kurš pievērsa uzmanību, tad tagad atsevišķos reģionos jau sākas līdaku ķeršanas regulēšana - tiek noteikti minimālie un maksimālie garumi kā arī loma limits.

Pasākumā pārrunājām arī dažus Latvijas spiningošanas čempionāta jautājumus. Atbalstu guva gan jaunu čempionāta atbalstītāju iesaistīšana, gan ideja, ka gadījumā, ja CIPS kongress delēģēs Latvijai 2010. gada pasaules čempionāta sarīkošanu, lietderīgi divas pēdējās Latvijas čempionāta sacensību kārtas sarīkot Ķīšezerā. Kā galvenā problēma, kura pirmā būs jārisina, lai pienācīgā līmenī sarīkotu pasaules čempionātu, tika nosaukta laivu problēma - organizātoru rīcībā jābūt vismaz 30 trīsvietīgām motorlaivām.
Vienlaicīgi, zviedru pārstāvji izrādīja gatavību sadarboties ar mums un organizēt savas valsts izlases līdzdalību spiningošanas pasaules čempionātā (zviedri vēl ne reizi nav piedalījušies), tāpat solīja palīdzēt saistīties ar Somijas un Norvēģijas sportistu aprindām.
 
24. 04. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

хихи хихи - 30-04-’10 15:35

Стать классным рыбаком или чемпионом в Латвии очень просто, надо устроить только хорошую рыбалку одному “спецу” из телевидения, у него каждая рыбалка новый чемпионат….:-)

haha haha - 30-04-’10 09:22

Un kā tad ir ar visādiem zivju ķeršanas čempionātiem, kurus rīko katrs kam nav slinkums. Atceries viens Rīgas klubiņš nesen ar sarīkoja Pasaules čempionātu? Vai tādā čempī ar vajg LMSF atļauju :-)?

??? ??? - 30-04-’10 09:08

LMSF pilnvarojums ir vajadzīgs lai pārstāvētu Latvijas valsti Pasaules, Eiropas un citos CIPS-FIPSed rīkotajos čempionātos. Lai brauktu uz festivāliem LFF vai jebkuru citu, vajadzīga tikai biļete un labs garastāvoklis:-D

Piekrītu.:-)

grozs grozs - 29-04-’10 19:40

Tātad LMSF pilnvarojums ir vajadzīgs lai piedalītos Lapland Fishing Festival?

Pārāk bieži medijos un sarunu valodā tiek jaukti divi jēdzieni – Latvijas izlases komanda un vienkāršā valodā lietotais “komanda no Latvijas”. Protams, ir gadījumi, kad komanda no Latvijas pēc sastāva var būt identiska ar Latvijas izlasi, taču tās statuss ir cits. Attiecīgi, LMSF pilnvarojums vajadzīgs, uzsveru, tikai izlases komandām vai klubu komandām līdzdalībai oficiālās starptautiskās sacensībām, kurās piedalās izlases komandas vai klubu komandas. Laplandes festivāls nav nevienā oficiālā sporta sacensību kalendārā, sacensības ir tikai festivāla sastāvdaļa, tās notiek pēc pašu organizatoru gatavotiem noteikumiem, tādēļ dalībai tajā nevajag LMSF pilnvarojumu. Tā kā LMSF ir ilgstošas un draudzīgas attiecības ar Laplandes festivāla organizatoriem, viņi Latvijas kvotu un detalizētu informāciju par festivāla norisi parasti nodod mūsu rīcībā. Attiecīgi, tiem, kas gatavojas piedalīties LFF, lai nerastos lieki sarežģījumi, iesaku pieteikties pie manis.

grozs grozs - 28-04-’10 08:17

Sveiks, Jāni! Cik saprotu, pašķirstot oficiālo web lapu, tad braukt uz valsti pārstāvēt var jebkurš gribētājs. Galvenais, lai būtu ko maksāt. Vai tomēr piedalīšanās jāasaskaņo ar pašu federācijas vīriem?

Lai pārstāvētu valsti, vienmēr ir jābūt attiecīgām pilnvarām. Jebkuru līdzdalību pasaules un Eiropas čempionātos makšķerēšanas sportā piesaka tikai LMSF, jo tikai LMSF ir biedrs pasaules makšķerēšanas sporta organizāciju konfederācijā CIPS un attiecīgo pilnvaru turētājs no Latvijas puses. Tas nozīmē, ka visos gadījumos ir jābūt LMSF pilnvarojumam. Dabīgi, pilnvarojums vien nepalīdz, ja nav finansējuma. Diemžēl, šogad ar valsts finansiālu atbalstu Latvijas līdzdalībai pasaules čempionātos ir nopietnas problēmas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.