« Aprīļa foreles | Home | Dažas domas par autor… »

Par 2010. gada spiningošanas čempionātu

Lai visiem interesentiem būtu priekšstats par komandām, kas gatavojas piedalīties Latvijas 2010. gada čempionātā spiningošanā, ievietoju dalībnieku sarakstu. Ja kāda komanda šajā sarakstā nepamatoti nav atrodama, to var labot. Tāpat, ja kāds grib pieteikt savu līdzdalību, viss vēl ir iespējams.

Pamazām stabilizējas arī čempionāta atbalstītāju sastāvs. Savu atbalstu trešajai kārtai Ķīšzerā ir apstiprinājusi Normark Latvija SIA. Ceturtajai kārtai Ķīšezerā atbalstītāja ir Fishbon SIA, kura Latvijā pārstāv Pure Fishing preču zīmes. Otrajā kārtā, kura notiks Daugavā, kā atbalstītāja ir pieteikusies "Daugavas radzes" SIA. Vēl notiek sarunas ar Shark SIA , kura pārstāv preču zīmi Izumi, un Prike Latvija SIA, kura pārstāv brendu Bushmills. Kā jau iepriekš informēju - visām kārtām atbalstītāja ir arī Cope Zviedrijā SIA, kura katras kārtas uzvarētājiem (ekipāžai) dāvā ceļojumu uz Zviedriju.
 
01. 05. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

jst jst - 14-05-’10 10:17

Papildus informācija. Ekipāžu vārdiskie sastāvi komandām, kuras pieteikušās, jāpaziņo galvenajam tiesnesim līdz 19. maijam pa e-pastu vai tel. 29517507. Dalībniekiem pulcēšanās vietā jāierodas ne vēlāk kā sestdien 2:00, vēlams ierasties piektdienas vakarā. Jārēķinās ar to, ka visiem tiesnešiem jāierodas savlaicīgi (ekipāžas startu var nokavēt). Ekipāžas, kurām līdz izbraukšanai ezerā nebūs tiesnešu, sacensībās netiks pielaistas. Izbraukšana ezerā laikā no 3:30 līdz 4:30, spiningošanas sākums aptuveni 5:00 Spiningošanas beigas 11:00, atgriešanās sākuma punktā līdz 12:00. Noslēgums, ja viss noritēs kā ieplānots, būs 12:30. Minētie laiki var tikt nedaudz mainīti pēc dalībnieku reģistrācijas. Sacensību laikā noķertās zivis paturēt nedrīkst. Visiem laivās līdzi jābūt glābšanas vestēm, dalībniekiem makšķerēšanas kartēm. Mērlineāli un makšķerēšanas licences būs uz vietas. Katram ekipāžas tiesnesim vajadzētu iepazīties ar nolikumu, bet pēc ierašanās sacensību vietā nekavējoties pieteikties pie galvenā tiesneša.

Buks Buks - 12-05-’10 21:45

Sveiks, Jāni! Vai ir kāds vecuma ierobežojums tiesnešiem?

Tiesnesim jābūt vismaz 16 gadus vecam vai vecākam un jāmāk rakstīt, reizināt un peldēt. Nevajadzētu piesaistīt tiesnešus, kuru svars pārsniedz 150 kg.:-)

Jūris Jūris - 06-05-’10 21:34

sapratu :-)

Juris Juris - 06-05-’10 07:55

Jāni, TEAM AGAT ir bez Kokneses galā, izlabo lūdzu. Sapratu. Pieliku speciāli, lai visi redz, ka koknesieši nav pazuduši.:-)

copmanis copmanis - 02-05-’10 08:18

Jāņem vērā, ka 19. jūnijs ir pārceltā darbadiena.

Paldies par atgādinājumu. Mēģināsim šo jautājumu savlaicīgi sakārtot.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.