« Par Lucky John 2010 f… | Home | Skaistais maijs »

Izmaiņas sacensību kalendārā

Tā kā Ministru Kabinets ir noteicis, ka 19. jūnijs būs darbadiena, spiningošanas čempionāta 2. kārtas sacensības, kuras ieplānotas Daugavā pie Kokneses, tiek pārceltas uz 12. jūniju. Sacensību norises vieta paliek tā pati - viesu nams "Daugavas radzes".

Sakarā ar to, ka Latvijā 15. - 18. oktobrī Ķīšezerā ieplānots CIPS pasaules čempionāts spiningošanā, Latvijas čempionāta 4. kārtas sacensības, kurām būtu Ķīšezerā jānotiek 9. oktobrī, visticamāk, notiks 26. septembrī.

P.S. Latvijas čempionāta spiningošanā dalībnieku zināšanai. Lai uzlabotu pārnakšņošanas un laivu izvietošanas iespējas, šogad ir mainīta dalībnieku pulcēšanās un starta vieta. Tā būs Liepājas ezera dienvidu galā, laivu bāzē "Laivinieki". Dalībniekiem jārēķinās ar papildus izdevumiem - vienai laivai tie būs aptuveni 6 lati, ir iespēja rezervēt arī bāzes laivas. Ja nekļūdos, bāzē tās ir "Pella-mini", motoru tām nav. Laivas nav lielas, bet, kā saka, iztikt var. Karti var redzēt manā Googles karšu lapā.

Interesenti var iepazīties arī ar Kokneses zandarts 2010 nolikumu.
 
10. 05. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

??? ??? - 16-05-’10 17:46

Kur šogad pazudušas Robinson un Dulkan komandas, ka nav nekas atzīmēts? Nav nekur pazuduši, vienkārši iespējami ilgi tur noslēpumā savu komandas sastāvu…:-)

oskars oskars - 16-05-’10 17:15

nu forši, paldies, 2. posms man aiziet garām :( Arī par 1.posmu no jūsu puses nav ziņas, cik jūs būsiet.

Virgis Virgis - 13-05-’10 15:18

Labdien, Jautājums vai pirmajā posmā spiningošanas sacensībās Liepājas ezerā – 6 LVL papildus maksa būs visiem dalībniekiem vai tikai tiem, kas pārnakšņos un neizmantos savas laivas? Ja visiem tad apmaksa jāveic ar pārskaitījumu, vai uz vietas pirms sacensību sākuma? Paldies. Tā aptuvenā papildus maksa būs jāmaksā uz vietas bāzes saimniekam par katru auto stāvvietu un katru makšķernieku, kas izmantos šo bāzi kā vietu, no kurienes iebraukt ezerā, par telts vietu utml. Par laivām atsevisķi jāsaistās ar bāzes saimnieku. Zināšanai – dienas licences visiem ir pasūtītas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.