« Skaistais maijs | Home | Nedaudz par Zivju Fon… »

Liepājas ezers, bāze Laivinieki

Sestdien biju pie Liepājas ezera, kur bāzē "Laivinieki" notika LR čempionāts spiningošanā.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Laika apstākļi, kaut gan sākumā likās, ka ir pārāk karsts un saulains laiks, izrādījās negaidīti labi copei. Gaisa temperatūra aptuveni +23° C, bez māķoņiem, viegls, copei pat pārāk viegls ZR vējiņš. Ezera vidū ūdens nedaudz saduļķots. Sacensību dalībnieku lomi bija skaisti, kopējie lomi pārsniedza visus iepriekšējos rekordus, lielākā līdaka bija ap 8-9 kg smaga, lielākais asaris 36 cm garš. Arī es uz kādu stundu biju ezerā tikai, kā saka, lai pierakstītos un nedaudz apmierinātu savu ziņkāri. Kā jau "iesācējam" pienākas, šo stundu pavadīju apbraukājot vizuāli skaistus, taču galīgi seklus un, kā vēlāk man vietējie paskaidroja, bezperspektīvus līčus. Attiecīgi, izņemot iespēju rīta agrumā nedaudz pavērot ezera ainavu un dažas sīkas copītes, neko nemanīju.
 
23. 05. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

copmanis copmanis - 29-05-’10 10:15

Bildes gan smukas, uzreiz gribas uz copi. :-)(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.