jaunumi   contact

« Pasaules foreļu čempi… | Home | Jaunas Latvijas rekor… »

Karpu makšķerēšanas čempionātā

Uzklikšķini!Svētdien noslēdzās trīs dienu sacensības Viešura (Kaķīša) ezerā, kuras tur notika Latvijas 2010. gada karpu makšķerēšanas čempionāta ietvaros. Sacensību rezultātus var redzēt protokolā. Kā redzams, sacensības bija ļoti intriģējošas, - ja pirmās vietas ieguvēji BB Copes komanda (Uģis Nuķis, Ārijs Ūdris, Salvis Muzikants) savāca pārliecinoši lielāko 146 kg smagu lomu, tad otrās vietas ieguvējus komandu Zelta karpa ar 98,96 kg un un trešas vietas ieguvējus komandu Magic Carp ar 97,42 kg šķir tikai 1,5 kilogrami. Kopējais noķerto zivju skaits 256 karpas ar kopējo svaru 902 kg ir iespaidīgs, arī lielākā 14,5 kg smagā karpa nav bieži sastopams loms.
Der zināt, ka Latvijā notiek karpu makšķerēšanas čempionāti pēc divu veidu noteikumiem. Notikušajā čempionātā noteikumi liedza sacensību laikā izmantot laivas. Augustā karpu makšķernieki mērosies ar savām spējām vēlreiz, šoreiz pēc atšķirīgiem noteikumiem, kuri neliedz laivu izmantošanu. Interesenti vēl var pieteikties pie Ārija Ūdra mob. tel. 29116736
 
07. 06. 2010


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top