« Ar mušu uz storēm | Home | Tikai dažas bildes »

LČ 2. kārta

sestdien un svētdien Lucavsalā notika LČ pludiņmakšķerēšanā 2. kārta, jau iepriekš tika noteikts, ka šajā kārtā drīkst makšķerēt tikai ar vagler tipa pludiņiem, piektdienas treniņa laikā, kad atklājās, ka vairākās zonās pie krasta nārsto auslejas, ienāca priekšlikums auslejas lomos neskaitīt, jo dažviet auslejas varēja smelt pat ar uztveramo tīkliņu, es izrunājos ar visām komandām un sacensību atklāšanā šādu lēmumu arī pieņēmām.
Visumā cope bija ļoti švaka, bet interesanta, lomos bija mazi brekšeļi, pliči, raudas un asari, arī pa kādam ķīsim protams, pirmajā dienā vadībā izrāvās sacensību organizatori LSMK, otrajā dienā SALMO atspēlējās uzvarot trijās zonās un rezultātā uzvarēja šajā kārtā un nostiprinājās čempionāta vadībā kopvērtējumā.
Individuāli uzvarēja, pietam abas dienas uzvarot savos sektoros, Toms Kļaviņš, viens no jaunās paaudzes sportistiem, kurš ļoti labi ir apguvis šāda veida copi, tālāk ar 3 punktiem , bet ar dažādu koploma svaru nāk Guntis Kārkliņš, Ivans Daņilovs un Normunds Grabovskis.
Viens ir skaidrs, šāda veida tālmešanas sacensības ir vajadzīgas, arī turpmāk viena no LČ kārtām notiks uz līdzīgiem noteikumiem.
Sacensību organizācijā šoreiz ne viss bija pilnīgi gludi, bet ņemot vērā, ka šis ir jauns klubs un līdzīgas sacensības viņi organizē pirmo reizi, tās dažas kļūdas ir piedodamas.
Nākošā kārta notiks, kā paredzēts kalendārā, septembrī, tā notiks Vangažos, dīķī Saules zivs, par treniņu iespējām pirms sacensībām paziņošu, pēdējo LČ kārtu organizē klubs Maver sports.
Visus rezultātus var redzēt čempionāta kopprotokolā.
 
12. 07. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook26 comments

jst jst - 18-07-’10 11:47

Lai informācija par sacensībām būtu vienā lapā, pārvietoju tavu atskaiti uz sporta sadaļu. :)

JK JK - 16-07-’10 15:36

“Asara” sastāvam ar krīzi nav nekāda sakara. Šogad vienkārši tādas kārtis mums iedalījas un tā arī startējam.

soks soks (Email ) - 15-07-’10 16:57

JK Cik esmu lasījis tad “Asarim” jau daudzus gadus bijis stabils sastāvs……Skārusi krīze?:-(

IvarsK IvarsK - 14-07-’10 21:57

kola – fīders vai gruntene jau nav starpība, galvenais kas galā – fīderim jau ar var uzlikt 6nr āķi ar naktenieku vai makaronu :)

kola kola - 14-07-’10 18:59

JK, es ar sportu nenodarbojos, tikai muļķi laižu :)), bet arī nācu pie secinājuma, ka, ja gribi lielu zivi, ņem klasisko grunteni. Būs retāk, bet labāk. Fideris – daudz, aktīva cope, bet pamatā smalka zivs, gruntene – reti, bet liela zivs. Tikai jābūt profesionālai pieejai abām metodēm.

normundss normundss (Email ) - 14-07-’10 13:19

Agri-labs sniegums,ir piekā piestrādāt nākotnē.Atraksti uz e-mail- par uztveramiem tīkliņiem,cik saprotu prece jau ir lv ,vai arī kuru katru dienu būs.

JK JK - 14-07-’10 11:11

mirtins Tālu līdz ņirgšanai nebija, kaut kas izteikti lielāks par tiem dažiem brekšuku bērniem bija, bet par ātru sapriecājos, sāku pie sevis skaļi smieties, bet tas sesks pret akmeņiem vai gliemežiem pavadu nogrieza. Zini cik patīkama sajūta ir, ka cieto karpu maču pumpē? Trīsas pa visu miesu, adrenalīns 1000 un tas vis par ātru nāk ārā, tad blakus visi noskauž un zivs peld tālāk. Par Italpastu es esmu Daugavā pārliecinājies. Sēžam blakus vairāki copmaņi. Es un čoms ar fīderiem un smalkumiem, bet nākamie ir vietējie breki ar alumīnija gruntenēm, 0,5 pamataukla, pavada 0,3 un 2-4 izmēra āķi. Šie velk brekšus un mēs tikai finierīšus. Es arī paņēmu vienu grunteni un tici vai nē, tā ar zvanu, 7 sliekas uz āķa ceļ lielos, bet fīderis tikai finierīšus. Tas viss notiek pilnīgi uz viena galda ar dažādiem rīkiem. Tāpēc arī motilim naudu netērēju, bet saraku slieciņas.

mirtins mirtins - 14-07-’10 10:21

Vot to es saprotu, iedolbīt zonu uz sliekas :D Reāla štelle. Es riktīgi noņirgtos, ja tu būtu pacēlis pāris pusotriniekus :DDD Vienīgā problēma ka viņu tur nav. Bet ja būtu, varētu vēl makaronus uz copi paņemt… Tad konkurenti ar motili varētu gaužas asaras birdināt, a tu ar Italpasta, slopētu normālu breksi :DDD Kaut ko tādu es gan gribētu piedzīvot :DDDDDDDDDD

JK JK - 13-07-’10 18:33

mirtins paskaties arī to, ka mums šogad ir 2 makšķernieki, kas startē pirmo gadu. Tā kā Asaris uz ne ko šogad nepretendē. Arī krīze dara savu. Es pat motili uz mačiem nepērku un sestdien ar savām sliekām un baltajiem pat zonu novinnēju. Svētdien gan viss bija savādāk, jo sliekas un eļļas nu ne kā no kaimiņiem nepacēla plici pie manis. Daudz tukšo copju un galu galā ielidoju.

JK JK - 13-07-’10 16:59

Agris Mans uzskaitījums bija kā atbilde mazā Agra komentāram par izlasi. Ne tikai kātu skaitā ir meistarība.

agris agris - 13-07-’10 15:57

Gribas oponēt JK, mums nav nemaz tik slikta situācija ar inventāru, runajot pr sportistiem kuri pārstav valsts izlasi. Reāli pietrūkst trenera un komandas parstāvja, jo pēdēja laika komanda brauc tikai piecu sportistu sastāvā, kas nav nāvējoši, bet nav diezko ērti, normāli komanda sastāv no 8 dalībniekiem. Ja runājam par vadošajām komandām, tad Anglijas izlasei nav nekādu problēmu uzradīt izcilus rezultātus, braucot uz mačiem tieši šādā sastāvā. Galvenais lai būtu kāds, kurš izstrādā kopējo stratēgiju, un pārējie pie tās pieturas, tad arī var uz kautko cerēt. Protams būtu ideāli,ja izlasei būtu normāls finansējums, bet par to būtu jādomā gan federācijai, gan klubiem kopā. Tākā neviens te smadzenes nevienam neputro,galvenais lai būtu vēlme ko darīt, tad jau arī viss izdosies,viss mūsu pašu rokās.

mirtins mirtins - 13-07-’10 15:35

JK – paskatījos tabulu… nesaprotu vienu lietu, nejūt Asarim nekādu izaugsmi … paskat juniori lai garām tikuši:DDDD

andzuks andzuks - 13-07-’10 15:25

JK! Tevi laikam ir karstuma dūriens ķēris;)

JK JK - 13-07-’10 14:20

Vispār jau man šāda tāda pieredze no valsts izlases ir, tāpēc zinu, kādas izskatās citu valstu izlases. 1. Ir vajadzīgi 6 spēcīgi makšķernieki (-ces). 2. Ir vajadzīgi vismaz 2 cilvēki katram sportistam kā palīgi, lai tos kātus var paspēt sagatavot. 3. Ir vajadzīgi daudz vairāk valstī sporta makšķernieki, lai būtu no kā atlasīt ar iekšējo konkurenci, nevis tikai 30-40 copmaņi, kas tagad ir. 4. Ir vajadzīgi sponsori, kas tos 6 mačus, 2 štekerus un kaudzi maiļu kātus nopirktu. Vēl ir arī tāda lieta kā bolonēzes, ko Ziediņš Jr. piemirsa. 5. Pēc tam ir jāatmet katra personīgās ambīcijas izlases laikā un jāiet uz kopēju mērķi strādājot komandā. 6. Ir jābūt vēl kaudzei visādu lietu, kas mums nav un tuvākajā laikā arī nebūs. Nav iespējams mūsu valstī sagatavot tādus apstākļus, kā ir Itālija, Francijai, Anglijai un vēl dažām pasaules komandām. Arī citās, tostarp bagātās valstīs, ir tās pašas problēmas kas mums. Ja makšķerēšanas sports nav populārs, tad arī izlases ir tādas, kādas tās ir. Ir jābeidz sapņot un jāapzinās kāda ir reālā situācija un nav ko smadzenes pašiem sev putrot. NG konkrētās vietas Lielupē ir nedaudz virs Jelgavas. Tur ir pat vietām dambji,pa kuriem var braukt gar upes krastu. Dziļumi dažādi 1-4m, bet ja grib dziļāku, tad Dubultos no Salas pagasta puses var arī 18 m bedres dabūt. Tagad ar to novadu reformu jādabū zināt, kas kam pieder un kurš tur saimnieko.

agris agris - 13-07-’10 12:09

Salmo-1(26,5p);LSMK-Milo-2(30p);Animos Fishing-3(35,5p);Maver-4(36p);Maver Junior-5(44,5p)un Asaris-6(45,5p)

mirtins mirtins - 13-07-’10 11:49

Jā starp citu ļoti labprāt paskatītos rezultātu tabulu, bet nekur to neatrodu …

Copmans Copmans - 13-07-’10 11:34

Cienījamo NG. Vai varat lūdzu uzrakstīt kādās vietās ierindojās komandas no 1 līdz 5 vietai? Jau iepriekš paldies.

NG NG - 13-07-’10 09:15

Ziediņš Jr. – es negribu publiskā telpā runāt par sīkumiem, bet pirms nākošajām sacensībām, kuras uzņemsieties organizēt, precizēsim visas lietas, lai nerodās nevajadzīgas domstarpības, ideāli noorganizēti mači, manuprāt, pie mums vēl nav bijuši, vienmēr ir kaut kas ko uzlabot, arī mūsu tūrēs, arī citu klubu organizētajās, neķeriet kreņķi JK – ja tev ir nojauta par vietu, kur varētu organizēt mačus Lielupē, dod ziņu, jo nākosajā sezonā vajadzētu kaut ko pamainīt, ideāli būtu, ja mēs varētu katru kārtu taisīt citos apstākļos, piemēram upe ar plakaniem pludiem, stāvošs ūdens ezerā vai dīķī, un kanāls vai upe ar mērenu vai mainīgu straumi, lai varētu jau savlaicīgi katrai kārtai uzrakstīt nolikumu, kurš vairs netiktu mainīts, jau iepriekš vajadzētu zināt vietas, kur notiks sacensības, ideāli, ja vienā vietā sacensības notiek katru otro vai trešo gadu, tad nebrauksi uz copi jau iepriekš zinot kas un kā, bet brauksi lasīt ūdeni, meklēt pieeju, kas visā kopumā tikai cels visa kopējā sporta līmeni. Par tiem kātiem u.c. inventāru un Latvijas izlasi varu tikai piekrist Ziediņam Jr., gan jau ar laiku radīsies finansiāla iespēja uz lielajām sacensībām braukt sportistiem pēc reālā reitinga, nevis tikai tiem, kuri tajā brīdī sevi spēj apmaksāt un tad sportiska tehniskā sagatavotība sacensībām būs viens no galvenajiem kritērijiem, lai viņš varētu braukt uz PČ vai EČ, līdz tam gan vēl ir tālu, bet uz to ir jātiecās.

Ziediņš Jr. Ziediņš Jr. - 13-07-’10 00:54

JK. Ja kādreiz vēlies ķert Latvijas izlasē , tad ir vajadzīgi gan divi štekeri , gan vairāki maiļu kāti , gan pieci jeb seši mačkāti. Jo nevar aizbraukt uz PČ vai EČ ar vienu vai diviem kātiem .

JK JK - 12-07-’10 21:04

Mača posms ir vajadzīgs, bet es tomēr padomātu par vietas izvēli. Daugavā visu nosaka straume. Svētdien mērot dziļumus, 7 gr pa grunti nesa bez problēmām, bet sākoties mačiem straume nokritās un viss bija pavisam savādāk, kā sagatavojies un labi, ka jau laicīgi sagatavoju arī kātu šim gadījumam. Nu nav nevienam 5 un vairāk mači, un nepirks neviens tikai tāpēc, ka Daugavā ir viens posms, lai tos sagatavotu dažādām straumēm, kā tas ir Daugavā. Un arī visu laiku skatīties par plecu, lai kontrolētu kontingentu, kas pa krastu staigā, sevišķu prieku nesagādā. Ja Rēzeknes upē spējām nogāzt niedres, lai tiktu pie ūdens, tad arī Lielupē tādu vietu ir. Lielupe tomēr ir prognozējamāka upe. Ja šo posmu arī taisa šajā karstumā, tad ņemot laukā maili lomi būs lielāki un cope jautrāka.

GB. GB. (Email ) (URL) - 12-07-’10 17:47

šie jau laikam sedēja ledusskapi :D

Copmans Copmans - 12-07-’10 16:03

Cienījamo NG !!! Malači kad izturējāt to lielo karstumu! Kuri tad palika trešajā vietā? Nebiju nekad iedomājies, kad Rīgas centrā arī var ķert smukas zivtiņas.

mirtins mirtins - 12-07-’10 15:39

Agri… es tev varu pateikt – ja organizatori nevarēja nodrošināt vēsāku laiku, tad vajadzēja sagādāt aukstu alu :DDDD Es joprojām nesaprotu, kā jūs to visu cepienu izturējāt. Diemžēl pašam bija darbs, bet es aizskrēju agri no rīta no plkst.4 līdz plkst8 pacopēt. Ilgāk vienkārši nespēju, jo sākās cepiens… A jūs noteikti sēdējāt pa pašu karstumu :DDD Malači !!!!!!!!!!!!!

Ziediņš Jr. Ziediņš Jr. (Email ) - 12-07-’10 14:55

Cien. Grabovska kungs , kas tieši sacensību organizēšanā nenoritēja gludi ? Manuprāt , viss bija vairāk kā labi , jo balvas tika sagādātas , sektori izpļauti , mietiņi sasisti … – Runājot par pašu klubu , tikai nosaukums ir jauns , bet kluba biedri tie paši . Sacensības rīkot mēs protam , jo esam rīkojuši gan vairākas Latvijas čempionāta kārtas , gan paši savas spiningošanas sacensības.

NG NG - 12-07-’10 11:02

pavisam normāli, sagatavošanās laikā ielien ūdenī ar visām drēbēm, tad vēl pirms paša starta un uzreiz pēc finiša un tā īsti karsti nemaz nebija….

sienaazis sienaazis - 12-07-’10 09:20

Kā Jūs izturējāt to nenormālo karstumu ?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.