« Ar mušu uz storēm | Home | Tikai dažas bildes »

Latvijas spiningošanas čempionāta 3. kārta

Sacensību bāze atrodas Jaunciema gatvē 51, vietu var redzēt arī kartē, šī adrese atrodas Ķīšezera ziemeļu krastā, vietā, kura piekļaujas Pils kaktam. Kartē tajā vietā ir iezīmēta pirts. Var izmantot arī manas Googles kartes. Jāieiet My maps, pēc tam jāizvēlās karte Lake Kishezers. Tajā var atrast marķieri ar uzrakstu "Igora N. māja".


Dalībnieku reģistrācija un pārstāvju sanāksme notiks 23. jūlija vakarā plkst 22:00 Orientējošs laika plāns ir sekojošs. Tiesnešu pulcēšanās, instruktāža un izvietošana laivās (neaizmirst rakstāmrīkus! ) 24.jūlijā 03:00, starts 4:15, copes sākums 4:30, copes beigas 11:30, atgriešanās līdz 12:30, noslēgums 13:00
Organizātoriem atbilstoši nolikumam ir tiesības nedaudz mainīt laika grafiku. Izmaiņas būs redzamas internetā, tādēļ ieteicams visiem divas dienas pirms sacensībām to atkārtoti pārbaudīt.

Čempionāta 3. kārtas atbildīgais organizātors un, attiecīgi, šīs kārtas sponsors ir SIA Normark Latvija.
Pieteikties dalībai ( jauni dalībnieki) var līdz 21.jūlijam pie galv. tiesneša J. Stikuta mob. tel. 29517507.

Nokļūt sacensību bāzē vislabāk var no Juglas puses, braucot pa Jaunciema gatvi aptuveni 3km līdz autobusu pieturai “Klipiņas” (tā ir ceturtā pēc skaita no Tallinas šosejas). Pie pieturas uzreiz pa kreisi pa asfaltētu celiņu, kad tas beidzas, tikai taisni, pa vidējo šauru zemes celiņu, neiebraucot mājās, kas atrodas abās pusēs celiņam, līdz laivu piestātnei pašā ezera malā. Jāseko norādēm.
Saimnieks – Igors Nikandrovs. Tie, kuri vēlās tuvāk iepazīties ar sacensību vietu vai rezervēt sev laivas, var zvanīt Igoram pa mob. tel. 29275283 Spiningošanas rajons - Ķīšezers, brīvi izvēlēts un nav ierobežots.

Jāņem vērā, ka bāze atrodas uz privātas zemes, tajā ir ierobežotas iespējas auto novietošanai. Pie tam auto stāvvietas lielums būtiski ir atkarīgs no ūdens līmeņa ezerā, tādēļ jebkurā gadījumā auto novietošana jāsaskaņo ar bāzes saimnieka pārstāvjiem.

Tiem, kas plāno ierasties piektdienas vakarā, būtu jāatcerās, ka piektdienas pēcpusdienā Rīga ir pārblīvēta ar automašīnām. Ja kāds plāno ierasties tieši pirms 3:00, jāņem vērā, ka var veidoties gara rinda piebraukšanai pie ezera.

Lūdzam atcerēties norādījumus par glābšanas vestēm, nodrošināt, lai laivām būtu redzami reģistrācijas numuri.
 
14. 07. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

?? ?? - 22-07-’10 08:27

Kas ar to brekša rekordu? Klīda bauma ka 6,2kg Tas joprojām ir palicis neapstiprinātu ziņu līmenī, LMSF nekādu iesniegumu nav saņēmusi. Tātad, priekšlaicīgi ir runāt par rekordu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.