« Liepājas ezerā | Home | Elektroniskie žurnāli… »

Spiningotāji Ķīšezerā

Šodien Ķīšezerā risinājās Latvijas spiningošanas čempionāta 3. kārta. Lai gan sinoptiķi solīja, ka šī sestdiena būšot pati karstākā diena šajā gadā, iepriekšējā vakarā ezeram pārgāja pāri negaiss ar stipru lietu, un, iespējams, tāpēc rīta cēliens bija mierīgs un copei ļoti patīkams. Taču, acīmredzot, ieilgušais jūlija karstums ir savu paveicis - ūdens ezerā zied un ir ļoti silts, tādēļ zivju aktivitāte ir ļoti ierobežota. Attiecīgi, retais varēja lepoties ar kādu noķertu mēra līdaku vai zandartiņu. Par asaru copi gan neviens nesūdzējās, tie esot ķērušies, kā saka, uz nebēdu. Kārtas uzvarētāju godā nokļuva ekipāžas, kuras atrada gan skaistus 30 - 35 cm asarus, gan iemanījās noķert kādu līdaku vai zandartu.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Kārtas rezultātus var redzēt protokolu lapā.
Pēc trim kārtām ar 14 punktiem par izteiktiem līderiem ir kļuvusi Mistrall ekipāža, kurā darbojas Guntis Riekstiņš un Vitālijs Karpenkovs. Viņu pozicijas reāli var apdraudēt tikai koknesieši Team Agat ekipāžas, kuras vada Juris Fjodorovs (21 punkts) un Igors Fiļipovs (23 punkti), Robinson laiva ar Armandu Romanovu un Ingu Goltiņu (21 punkts), Kamuss -Rīteri laiva ar Igoru Dubovski un Normundu Vingri (23 punkti) un netālu ar 28 punktiem esošā liepājnieka Sanda Dzenīša ekipāža. Viss izšķirsies pēdējā 4. kārtā, kura 25. septembrī notiks Ķīšezerā. Pēc šīs kārtas noskaidrosies arī Latvijas komandas sastāvs dalībai pasaules čempionātā, kurš 13.- 16. oktobrī risināsies Ķīšezerā.
 
24. 07. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.