« Ķer un palaid, vai no… | Home | Forelistu saiets Vidz… »

LMSF valdē

05.08.2010 notika kārtējā LMSF valdes sēde. Tajā pieņēma sacensību nolikumu Latvijas čempionātam spiningošanas divcīņā, kurš 18. septembrī risināsies Engures ezerā, un Latvijas čempionātam mušiņmakšķerēšanā, kurš 25. septembrī vienlaicīgi ar tradicionālo mušiņmakšķerēšanas festivālu notiks Siguldā. Tika arī izskatīts jautājums par 2010. gada jaunatnes čempionātu pludiņmakšķerēšanā, nolikums tiks precizēts.
Valde apstiprināja arī jauno sudrabkarūsas rekorda pieteikumu. Jaunais rekords - 2370 g smagā sudrabkarūsa turpmāk piederēs Genādijam Mališevam.
Par Latvijas spiningotāju izlases komandas treneri pasaules čempionātā spiningošanā valde apstiprināja Hariju Raciborski (Rapala). Izlases galīgais sastāvs tiks noteikts pēc Latvijas čempionāta pēdējās kārtas, kura notiks 25. septembrī.
LMSF valde noklausījās informāciju par pasaules čempionāta sagatavošanas gaitu un vienojās par tuvākajiem pasākumiem. Pasaules čempionātā spiningošanā, kurš Ķīšezerā notiks 13-18. oktobrī, savu dalību pieteikušas jau 12 valstu komandas.
 
07. 08. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

dalībnieks dalībnieks - 26-08-’10 19:51

Vēlējos precizēt. Spiningošanas čempionāta 4.kārta tiešām notiks svētdienā 26.septembrī kā kalendārā rakstīts, vai arī kļūda un notiks kā parasti sestdienā 25.septembrī? p.s. Tiem,kuri lasot domās: vai tev nav vienalga? Atbildu: nav vienalga!;-) Trešās kārtas noslēgumā es visus informēju, ka sacensības notiks 25. septembrī. Pie reizes – pulcēšanās un starta vieta būs Ķīšezera otrā krastā pie viesnīcas Mežaparks. Paldies par norādi, biju piemirsis šo datumu izlabot.

EdgarsG EdgarsG - 18-08-’10 10:08

Nu nav par ko, Jāni! ??? jautājums jau vairāk par laivām bija, bet es ieskatījos tikai nolikumā par mānekļiem, kas arī interesēja jautātāju krievu portālā. Bet gan jau arī potenciālos LV izlases dalībniekus tas interesē :)))) Man vispār priex, ka šāds pasākums LV noteik. Ja varu ko palīdzēt, padod ziņu ;) Vajadzēs tiesnešus – motorlaivu vadītājus. Ja tev ir motorlaivas vadītāja tiesības un vēlme 4 diennaktis pavadīt kopā ar pasaules čempionāta dalībniekiem, zvani. Bonusi neizpaliks.:-)

EdgarsG EdgarsG - 17-08-’10 09:24

Punkc 12 nosaka izmantojamos mānekļus. 1. Nedrīkst mušas 2. Drīkst gumijas tikai ar jighead āķiem, bet gan jau ka ar āķiem bez svina, kā arī ar swimbait āķiem (svins uz kātiņa) arī varēs. To tik organizatori var apstiprināt. 3. Tā kā nedrīxt izmantot sistēmas kur svins ir uz auklas, tad DropShots, klasiskais TexasRig un Carolina … Diez kā būs ar “čeburaškām”? It kā svins šajā gadījumā nav uz āķa ;) 4. Pagaidām ir redzams, ka nevarēs izmantot āķus ar atskabargām, bet tā kā foreļu Ķīšezerā nav, tad organizatori var arī atļaut. Paldies, Edgar, ka atbildi manā vietā. Viss ir pareizi. Klasisko čeburašku lietot nav atļauts, jo papildus svariņu var izmantot, ja svariņš uz āķa nostiprināts nekustīgi, proti, tikai džiggalvas veida konstrukcijās.

??? ??? - 16-08-’10 22:04

no krievu sportistu foruma: 8. Будут ли какие то ограничения на приманки, снасти или техническое оснащение. (лодочные моторы, лодки и т.д.). По поводу 8 пункта, пока ясности нет. По лодкам мне ответили, что вроде их будут арендовать у Латвийских спортсменов, а сами спортсмены будут судьями. Это надо у Яниса Стикутса узнавать. īpaša uzmanība: их будут арендовать у Латвийских спортсменов, а сами спортсмены будут судьями :? domā, ka tas var izdoties? pieņemot, ka pieteiksies vēl valstis dalībai – jau būs vairāk vajadzīgas laivas nekā LRČspin dalībniekiem ir… lielā daļa no “sportistiem” neies par tiesnešiem ar savām laivām tīri finansiālu apstākļu dēļ – tie visi ir izdevumi – arī neapmeklētais darbs un nesaņemtā alga, laivas un ekipējuma uzturēšana, dzīvošana, u.c. diez vai to visu federācija ir domājusi kompensēt? un vai vispār ir sarunāts ar pašiem sportistiem :? tas tā… pārdomas Ja ir vēlme iesaistīties, dod ziņu. Šeit varu tikai pateikt, – par visu ir padomāts.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.