jaunumi   contact

« Karpu čempionātā Vieš… | Home | Spiningošanas divcīņa… »

LR spiningošanas čempionāta dalībniekiem

Ceturtās, noslēdzošās LR čempionāta kārtas starta vieta 25. septembrī Ķīšezerā būs pie viesnīcas "Mežaparks" Ja kādam ir vēlme pirms sacensībām veikt treniņbraucienus, laivas var nolaist ūdenī tieši iepretī viesnīcai. Ja piebrauktuve slēgta, atslēgu jāmeklē pie viesnīcas administratora ar atsauci uz LMSF.
Sacensību dienas priekšvakarā tieši pretī viesnīcai ir iespēja uzstādīt telti un visu pārējo. Ja kādam ir interese pasūtīt nakšņošanu viesnīcā par speciālām cenām, jāsazinās ar mani.
Sacensību atbildīgais organizātors un, attiecīgi, šīs kārtas sponsors SIA Fishbon sola gan balvas, gan pusdienas.

Par sacensībām. Pārstāvju sapulce, tiesnešu reģistrācija un izloze piektdienas vakarā 20:00 viesnīcā. Tiesnešiem, kuri ieradīsies sestdienas rītā, viesnīcā jāpiesakās ne vēlāk kā līdz 6:00
Ja kāda ekipāža plāno nepiedalīties, tas jāpaziņo pa tel. 29517507 iespējami ātri, bet ne vēlāk kā līdz piektdienas vakaram.
Starts sestdien aptuveni plkst. 7:00, spiningošanas sākums aptuveni 10 min. pēc starta, spiningošanas beigas 13:00, atgriešanās līdz 13:30. Apbalvošana 14:00 Ja būs nelabvēlīgi laika apstākļi, laika grafiks var mainīties.
 
14. 09. 2010


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top