Februāra viesgrāmata

Šīs lapas komantāros var rakstīt visus jaunumus, jautājumus un novēlējumus.
 
01. 02. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

didzis didzis - 10-03-’06 13:39

Jautājums Stikuta kungam!
Tākā maija sakumā ir ieplānots doties uz Karpatu kalniem, Ukrainā, laivot pa kalnu upītēm un otra aizraušanās ir forelēšana, tad vēlējos uzjautāt varbūt Jums ir kāda informācija par copi taipusē?

Apraksti par konkrētām Karpatu puses upēm, kas ir manā rīcībā, ir diezgan veci, tie nav digitālā formātā. Informācijas par noteikumiem man nav.

jaunais jaunais - 08-03-’06 15:24

Labdien, jst. Gribēju makšķernieku asociācijā pieteikties par inspektoru, bet pa viņu telefona numuru vairākas dienas neviens neatbild? varbūt kaut kas nomainīts?

Manā rīcībā nav ziņu, ka asociācijā kaut kas būtu mainījies.
%(admin)Par inspektoru nav jāpiesakās asociācijā, bet gan tajā Valsts Vides dienesta Kontroles sektorā, kurš atrodas rajonā, kurā tu dzīvo. Telefona numurus vari atrast telefonu sarakstā.%

krabis krabis - 17-02-’06 10:51

JK
Kaut kur jau redzēju šo domu, varbūt atkārtojos.
Tu laikam no tiem kam sveša manta vienmēr labāka? Postsovjetiskie diplomi, lētie kausi un suvenīrīši…To jau arī pie mums netrūkst.
Neticās, ka ziemā būtu tik daudz komandu, ja taisītu komercmačus un dalības maksu paceltu 2 vai 3X augstāku. Tāpat to izdevumu netrūkst. Man liekas vislabāk ka balvu var ielikt aploksnē…:-)Valūtā vai dāvanu kartēs.

JK JK - 14-02-’06 10:07

Ienāca prātā par apbalvojumiem katram posmam. Biju Lietuvā un redzēju, cik smukas balvas bija viņiem. Tur ir 7 vietējo komandas, bet balvas labākas par mūsu. Kur problēma?

JK JK (Email ) - 13-02-’06 16:00

Kas par lietu? Rakstu 2 meilus, bet saņemu šādu atbildi!

jst@NODZEESfishing.lv on 2006. gada .13.02 16:48
E-pasta adresi nevarēja atrast. Iespējams, ka adresāts tagad izmanto citas e-pasta organizācijas pakalpojumus vai adrese ir norādīta kļūdaini. Pārbaudiet adresi un mēģiniet vēlreiz.

Laikam nepaklausīji automāta padomam un nepārbaudīji adresi. Nodzēs adresē to vārda daļu, kas ir ar lieliem burtiem un viss notiksies. Cerēju, ka visi saprot, ka e-pasta adresē otrā daļa ir domēna vārds. Laikam tomēr vajadzēja adresē rakstīt pilnu pamācības tekstu – NODZEES VISU, KAS RAKSTĪTS LIELiEM BURTIEM.:-)

fotogrāfs fotogrāfs - 08-02-’06 09:16

Lapa kopumā ir labu labā. Kā būtu, ja šeit vēl izveidotu tādu lapu kur katrs var ielikt bildes par copi? Esmu gatavs palīdzēt to uzmeistarot.

Paldies par piedāvājumu, tomēr no tādas bilžu lapas izveides atturēšos. tas nav mans lauciņš. Internetā netrūkst bezmaksas serveru, uz kuriem izvietot bildes vai galerijas. Galerijas softs nav problēma, fishing.lv jau eksistē dažas manas personīgo bilžu galerijas. Citi apmeklētāji, izmantojot saites ar katras lapas administrātoru, var iesūtīt arī savas bildes. Ievērības cienīgas bildes parasti tiek izvietotas.

mirtins mirtins - 06-02-’06 19:56

Kaut ko vēl nesaprotu. Nomainīju cietni, nesaglabāju favorītus. Ienāku šajā lapā un līdz NG netieku. Lapas karte neveras vaļā un labajā pusē nevaru atrast tādu opciju? interesanti vai nu man vai lapai navigācija nav stiprā puse:)
Savdabīgi. Lapas karte ir ļoti vienkārša lapa, ja tu domā lapu, kura tā arī saucas “lapas karte”. Tā veras vienmēr un visiem. Savukārt saite ar NG lapu http://www.fishing.lv/weblog/float.php ir šīs lapas labajā malā. Kādu opciju tu meklē un nevari atrast?

viesturs viesturs - 05-02-’06 22:00

25 .02 .06 koknesee notiks sacensiibas [kokneses loms -2006] mob;6471824

Viestur, pārraksti šo tekstu, pievieno arī nolikuma svarīgākos punktus un ieraksti tos sporta lapā. Lai to varētu izdarīt, izveidoju atsevišķu tēmu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.