« Pa ceļam uz Engures e… | Home | Sestdienas ceļojumi »

Spiningošanas divcīņa, Engures ezers

Engures ezera bāzē "Mazsaliņas" sestdien 18. septembrī risinājās Latvijas kārtējais čempionāts spiningošanas divcīņā. Neskatoties uz to, ka Engures ezerā šajā laikā parasti sola labus zivju lomus, dalībnieku skaits bija neierasti mazs. Daudzi spiningošanas speciālisti nepiedalījās, jo sestdienu ziedoja treniņam Ķīšezerā, kur pēc nedēļas risināsies spiningošanas čempionāta pēdējā, izšķirošā kārta, kurā noskaidrosies arī Latvijas izlases dalībnieki pasaules čempionāta sacensībās.
Sacensību saimnieki, kā parasti, bija mērsradznieki, kuri šobrīd darbojas Rojas novada ietvaros. Laika apstākļi bija nemierīgi - brāzmains DR vējš, brīžiem lietus gāzes. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, pierādījās, ka vietu zināšanai ir svarīga nozīme - Engures speciālistu lomi bija veselu kārtu labāki, kā ierindas spiningotājiem. Daudzi spiningotāji, kuri nebija dalībnieki, no ezera nāca ārā bez zivīm, jo viņiem ķērās tikai mazās zemmēra līdakas. Līdzīgs rezultāts bija arī daļai čempionāta dalībnieku, kuri ierobežotajos laika ietvaros nespēja atrast un pievilināt nopietnas zivis.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Kārtējo panākumu, pierādot, ka viņš Enguri joprojām pārzin pietiekoši labi, guva Mērsraga I komandas dalībnieks, vairākkārtējais šādu sacensību uzvarētājs Romualds Ribuzuls, kuram bija lielākais loms - 8,94 kg līdakas un asari. Skaistais loms viņam nodrošināja arī uzvaru un zelta medaļu divcīņas kopvērtējumā. Sīvāko konkurenci viņam izrādīja Jānis Strazdiņš no komandas "Leno", kuram bija otrs lielākais loms - 7,87 kg. Taču Jānis S. šoreiz negaidīti neveiksmīgi meta mērķī un rezultātā viņam nācās samierināties ar sudraba medaļu. Trešajā vietā palika viņa komandas biedrs Ainārs Burmeistars. Komandu vērtējumā sīvā cīņā ar "Leno" komandu savas mājinieku priekšrocības izmantoja un uzvaru guva Mērsraga I komanda.
Spiningošanas divcīņas 2010. gada čempionāta rezultātu protokols.
 
19. 09. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookten comments

skatītājs skatītājs - 25-09-’10 09:47

Agris. Biju vienreiz skatīties kaut kādos lielos mačos Holandē un redzēju ka sportisti paši līda ūdenī un rāva zāli, laikam lai būtu kur copēt.

NG NG - 24-09-’10 15:46

Labs komentārs, protokoli beidzot ir pie manis, rīt atdošu tos JST

agris agris - 24-09-’10 12:20

Runa iet par to, ka beidzot ir laiks pasniegt normālas medaļas, neviss sūdus par 50 saņtikiem gabalā,ar uzrakstu ka sacensības notiek vangažos, tatad kads iedeva nepareizu tekstu Gekai. Par tūri kartējo reizi balvu nebija, jo nabādzīgais Mavers nevar pasniegt individualās kausus.Pirmajā diena E sektorā Igoram zona bija tikai 6m, uz aizrādījumu tiesnešiem, ka zona ir pa mazu, saņēmām atbildi, ka 7 sportistus tur nosēdināt nevar, tas arī bija zināms mūsu tūrē un tādēļ individuālo dalībnieku ar tavu piekrišanu lozējām citā zona. Otrajā dienā jau bija jāiet zonās un tikai tad tās tika spraustas. Turpmāk noteikumos ierakstam, ka katrs spoprtists ir pats atbildīgs par sava sektora sagatavošanu, katrs paņems izskapti un nopļaus traucējošo zāli kā tas bija dažus gadus atpakaļ leišos, un jautājums atkritīs pats par sevi. Normund tu ļoti labi zini, ka mēs nekasāmies, bet cenšamies panākt, lai mači notiek perfektā līmenī un mums visiem sagādā prieku un atpūtu. Uztaisam smuku pasākumu, tad arī kāds gribēs tādu pasākumu atbalstīt.Gaidam no tevis oficiālos rezultātus.

NG NG - 24-09-’10 09:26

opā, kā nu dir…., sevišķi jau tev junior vajadzēja vismazāk runāt, es pēc jūsu kārtas tikai piebildu, ka viss nebija kārtībā, lai gan arī varēja, ja gribās piekasīties, sarakstiņu sastādīt. 1. neredzēju nevienu sektoru, kur tas kādam radītu problēmas, noliekt vai noraut pāris smilgas laika pietika 2.zonas tika spraustas tā, lai individuāli startējošais sportists godīgi varētu lozēties, nevis tiktu iemests kaut kur, kur ir vieta 3. viss notika normālā kārtībā 4. labāk atceries savu tūri… 5. sektors E vispār ir tāds sektors, kur ir krūmi,bet piekrītu, ka sektorus varēja nospraust nedaudz savādāk 6. medaļas tika sagatavotas savlaicīgi, kad vēl nebija zināms, ka mačus pārcels.

Veči un meitenes, nu kāpēc mēs kasamies savā stārpā, tā jau Latvijā ir tikai 3 sacensības gadā, par ko smejās visu apkārtējo valstu sportisti un vēl mēs kasamies par neko, pēc tam brīnamies, ka mums sportam neviens negrib naudu dot, un zināma taisnība viņiem ir, 30 cilvēki un tie paši nevar nomakšķerēt 2 dienas nesakasoties.

Ziediņš Jr. Ziediņš Jr. (Email ) - 23-09-’10 16:05

Beidzot ir noslēdzies Latvijas čempionāts pludiņmakšķerēšanā ar ko arī es visus apsveicu. Kopumā šī sezona bija ļoti interesanta ar daudzu komandu kāpumu un kritumu. Trešā tūre nebūt nebija nedz viegla , nedz grūta , jo lomi arī nebija diez ko grandiozi , bet sūdzēties par viņiem nevarēja.

Indviduālie vērtējumi :

1. Pēteris Līderis ( 9p) 2. Ivans Daņilovs (11p) 3. Guntis Kārkliņš (11p)

Komandu vētējumi : 1. SALMO 2. LSMK MILO 3. ANIMUS FISHING

Vienīgi nesaprašana mani moka par to , kapēc uz medaļām un kausiem bija uzrakstīts “Vangažos” – vai tad makšķerēts tika ārpus Rīgas robežām ? Tiešām skumji ir tas , ka arī neviens nebija spējīgs sagādāt īstās LČ medaļas.

Personīgi mani neapmierināja trešās tūres organizēšanā tas , ka –

1. Zonas netika izpļautas 2. Spraust viņas sprauda tikai pēc izlozes , kā rezultātā neko nevarēja saprast , kura ir kura zona 3. Padomi netika ņemtas vērā 4. Pretenzijas netika ņemtas vērā 5. Sektorā “E1” no atvēlētajiem 10 metriem ,varēja darboties tikai sešos metros. 6. Kļūda uz godalgām jeb medaļām

Nu tad , gatavojamies visi LČ zemledusmakšķerēšanā un gaidam visi nākamo sezonu.

( palūgšu šo vēlāk ielikt sadaļā pie LČ pludiņmakšķerēšanā)

rio rio - 21-09-’10 20:03

ja teema ir makšķerešanas sports kaut kaa gribeetu LV cempja copee ar pludiņju rezultaatus redzeet:)!!!!kaut kur.. Normunds uz īsu laiku ir devies komandējumā. Kad atgriezīsies, varbūt rīt, ceru, ka viss tiks sakārtots.

poppers poppers - 20-09-’10 21:32

Mērķī ,pārsvarā visi meistari, smeta par 10-20 punktiem mazāk, kā parasti. Tas varētu būt izskaidrojams ar lielo vēju un laivas šūpošanos, un vestibulārā aparāta nespēju adoptēties normālai darbībai..?

vilnis vilnis - 20-09-’10 08:56

Nebūtu slikti, ja kāds no spečukiem padalītos, ar kādiem vizuļiem tās līdakas tika saķērtas. Cik var saprast, tad visiem līderiem bija pāri par 5 kg zivju. Tas ir labs loms, ja skaita, ka ķert varēja tikai līdz pusdienlaikam.

dalībnieks dalībnieks - 20-09-’10 07:38

Laikam kaut ko nogulēji. Tas ar medaļām bija uztaisīts speciāli. JSt uz kādu brīdi iepriecināja mērsradznieku Apsīti, kuram bija sagājusi grīstē laika skaitīšana un ar smukām zivīm palika pa nullēm.:-)Pēc īsas fotosesijas medaļas tika atdotas pareizajiem īpašniekiem.

??? ??? - 19-09-’10 18:32

vakar medaļas par trešo vietu dabuja mersraga otrā komanda, bet protokolā redzams, ka trešā ir pasaule :S neveikla situācija :-I bet philipiem baigi līdzīgs loms, malači, diez kāpēc nepiedalās latvijas čempionātā spiningošanā :? p.s. izskatās, ka šī ir mirstoša sacensību disciplīna :’-D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.