jaunumi   contact

« Spiningošanas divcīņa… | Home | LMSF valdē »

Latvijas 2010.gada čempionāti noslēgušies

Par Latvijas spiningošanas čempionāta pēdējās kārtas uzvarētāju kļuva un visas lielākās šīs kārtas sponsora SIA Fishbon balvas, tāpat arī kārtējo ceļazīmi uz nedēļu ilgu copi Zviedrijā savā pārziņā ieguva "Pie Kuzmiča" komandas ekipāža Kaspars Kraulis un Vilnis Mednieks, kuri iemanījās Ķīšezerā nomedīt gan skaistas līdakas, gan zandartus un asarus. Otro un trešo vietu ieguva Armands Romanovs un Ingus Goltiņš (Robinson), attiecīgi, Igors Dubovskis un Normunds Vingris (Kamuss).
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Četru kārtu kopvērtējumā par Latvijas 2010. gada čempioniem spiningošanā kļuva "Robinson" komandas ekipāža Armands Romanovs un Ingus Goltiņš. Tikai 2 punktus atpalika un sudraba medaļas izcīnīja līdzšinējie līderi "Mistrall" ekipāža Vitālijs Karpenkovs un Guntis Riekstiņš, kuri, lai gan vienreiz šogad jau bija kļuvuši par kārtas uzvarētājiem tieši Ķīšezerā, pēdējā kārtā startēja stipri viduvēji un palika 11. vietā. Bronzas godalgas tika Igoram Budovskim un Normundam Vingrim.
Uzklikšķini!Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja komanda "Agat team", otrā palika "Mistrall". Diemžēl, būs jāapbēdina "Daugavas radzes" komanda, kura jau paspēja nofotografēties kā 3. vietas ieguvēja komanda, un jāiepriecina liepājnieku un ventspilnieku sastādītā komanda "Pie Kuzmiča". Pēc protokolu atkārtotas pārbaudes izrādījās, ka abām komandām ir vienāda iegūto vietu punktu summa, taču nolikums paredz, ka šādā gadījumā izšķiroša ir visās kārtās iegūtajam lomam atbilstošā punktu summa, kura augstāku vietu un bronzas medaļas dod "Pie Kuzmiča" komandai.

Rezultātus var redzēt 4. kārtas un kopsavilkuma protokolā. Pēc čempionāta rezultātiem tiks veidota Latvijas spiningotāju izlases komanda startam 13-16.oktobrī notiekošajā pasaules čempionātā, kurš pēc līdzīgas formulas risināsies tepat Ķīšezerā. Vienlaicīgi tiks veidota arī komanda startam melno asaru spiningošanas pasaules čempionātam, kurš novembrī notiks Portugalē.

Uzklikšķini!Aigars A. atsūtīja nolikumu par Hondas komercmačiem, kuri Alūksnes ezerā ieplānoti 23.oktobrī. Nolikumu var atrast arī uz www.fishing.lv servera.

P.S. Ievietoju arī Latvijas 2010. gada pludiņmakšķerēšanas čempionāta gala protokolu.

Uzmanību! Ja kāds motorizētas laivas īpašnieks ir gatavs laikā no 13. līdz 16. oktobrim pret samaksu nodot laivu pasaules čempionāta dalībniekiem treniņiem vai sacensībām Ķīšezerā, lūdzu zvanīt 29517507 . Vēlama arī paša līdzdalība kā laivas vadītājam un tiesnesim.