« Sestdienas ceļojumi | Home | Dažas bildes no Lucky… »

Spiningotāju pasaules čempionāts medijos

Uzklikšķini!Citāts no pirmās publikācijas par pasaules čempionāta tēmu.
Pasaules čempionātu vēsture, kad spiningoja izmantojot mākslīgās ēsmas un tikai no laivām, meklējama 2007. gadā. Līdz tam šādi čempionāti notika, spiningojot no krasta. Par sacensību mēnesi jau tā pirmsākumos tika izvēlēts oktobris. Tad notika arī divi iepriekšējie Pasaules čempionāti ( 2007. un 2009. gadā ) un tagad notiks arī šis.
Starptautiskajos noteikumos, pēc kuriem notiek šis Pasaules čempionāts ir dažas interesantas nianses, kas to atšķir no citiem spiningošanas čempionātiem. Pirmkārt, sacenšas divnieku ekipāžas. Tas nozīmē, ka laivā atrodas divi sportisti, kuri viens otram drīkst palīdzēt un to rezultāti tiek summēti.
Otrkārt – visas noķertās zivis tiek svērtas un mērītas turpat laivā un uzreiz atlaistas. Lai to varētu nodrošināt – katrā laivā, kopā ar diviem sportistiem, atrodas arī tiesnesis, kurš seko līdzi sacensību noteikumu ievērošanai, sver un mēra zivis. Sportists, pēc zivs nosvēršanas, ar savu parakstu apliecina, ka piekrīt tiesneša lēmumam. Pēc tam zivs tiek atlaista .

Ar visu publikāciju var iepazīties www.salmo.lv
 
05. 10. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook39 comments

EdgarsG EdgarsG - 19-10-’10 11:30

Agrim labs komentārs :DDDDDD

agris agris - 19-10-’10 10:04

Valdi, tad jau tev, kā federācijas ģenerālsekretāram vajadzēja pirmkārt pašam atvilkt savu p…u uz pasākumu un nodrošināt, ka Rīgas amatpersonas apmeklē PČ, jo tu jau tur visus kā bijušais deputāts pazīsti. Nevajag te pasniegt pārējiem politinformāciju par to ko dara un domā Ušakovs.

VH VH (Email ) - 19-10-’10 09:54

Noskatījos video par čempionātu un ievēroju, ka nekur nebija redzama ne viena Rīgas vai Latvijas oficiālā persona. Kad Latvijā tika rīkots PČ bļitkošanā uzvarētājus apbalvoja Andris Bērziņš, kurš tad bija premjerministrs un ceremonijā piedalījās gandrīz visu valstu vēstnieki, kuru komandas piedalījās. Vai tiešām atnākt un apbalvot uzvarētājus nevarēja vismaz Ušakovs? Krievu mājas lapā bija informācija V 20.00 OŽIDAJETSA PRIBITIJE MERA RIGI. Laikam Ušakovs bija ļoti aizņemts jo Dombrovskis viņam uzdeva izšķirties par to vai Latvijā 1940. gadā bija okupācija vai nē? Tad nu Ušakovs laikam sēdēja un domāja bija vai nebija okupācija, tāpēc nevarēja atbraukt uz jahtklubu un apbalvot uzvarētājus.

JK JK - 18-10-’10 13:26

Lasīt: Tai vietā, lai ar TAB taustiņu pēc lietotāja vārda pārlektu pie paroles,…

JK JK - 18-10-’10 13:20

mierīgais

Viss ir kārtība un nav stresa, es domāju to, ka PČ linku varēja uzlikt augstāk, redzamāku, lai nav jābraukā pa lapu, lai to atrastu. Tā ir ļoti daudzu mājas lapu problēma, ka tās ir garas. Lai kaut ko atrastu ir jābrauc pa ekrānu uz leju. Cilvēks pēc būtības ir slinks un grib visu uzreiz acu priekša, ja ko meklē. Ar to es arī pats cīnos. Zinu pat dažas lielas IT firmas, kuru e-pasta ielogošanās ceļš laikam ir sarežģitāks par iekāpšanu kosmosa kuģī. Tai vietā, lai ar TAB taustiņu pēc lietotāja vārda pārlektu pie adreses, ātrāk ir ar peli pāriet ar kursoru. Tie visi ir lieli sīkumi, sekundes, kas padara mīļas vai ne tik mīļas mājas lapas. Kļūstot vecākam, saproti, ka katrs laika mirklis, ko tu kaut kam nelietderīgi velti, bija lietderīgāk pavadīt citādāk! Un to es saku jau savos 33 gados, kad it kā viss vēl ir priekšā! Par ceļa norādēm es zinu vietu, kur vairākus gadus viena kilometra attālumā atradās zīmes, kas rādīja attālumu līdz Talsiem, bet kilometri atšķīrās par veseliem 7 km. Vēlreiz sveiciens puišiem!

mirtins mirtins - 18-10-’10 13:09

mierīgais – katram cilvēkam pasaules uztvere ir citāda. Vienam kāds pasniegšanas veids šķiet labāks citam citādāks… Tad kad pēc JK norādēm atradu rezultātus, sapratu, ka sarežģīti tas nav. Taču biju iedomājies, ka ienākot federācijas mājaslapā būs kaut kur izcelti rezultāti… bet neko par šo pārmest nevaru… tas ir uztveres jautājums. :DDD

erudzi erudzi - 18-10-’10 13:03

2 mirtins Avots Fishing.lv komentāri par LMSF valdes lēmumiem Mirtins: Vai jums būs viens, vēlams gandrīz vienmēr, vismaz svarīgākajos brīžos pieejams cilvēks, kurš varēs komunicēt ar žurnālistiem? JST: Mani izbrīna tavs jautājums par komunikāciju. Nezinu nevienu, kuram būtu komunikācijas problēmas ar LMSF “svarīgākajos brīžos” . Mans telefons un e-pasta adrese nevienam nav noslēpums. Ja runa nav par pieminēto pasaules čempionātu, tuvākā nākotnē neredzu kandidātus, kurus LMSF varētu nozīmēt speciāli tikai komunikācijai ar žurnālistiem. Tātad, atliek to darīt pašiem. Avots Copeslietas.lv Valērijs Sikiržickis SIA „SALMO” pasaules čempionāta aprakstu veidotājs: „Edgars Zveja – sacensību preses atašejs, televīzijas raidījuma „Zivju diena” veidotājs. Šim cilvēkam pats Dievs ir lēmis stāstīt par zivju makšķerēšanu”

Bet ja nopietni, tad tiešām dīvaini, ka ar pavisam nelielu laika nobīdi pēc kāda no PC notikumiem sīkus aprakstiņus, bildes, komentārus, protokolus varēja atrast tikai fishingplanet.ru, diemžēl LV pieejamā info sekoja nākamajā dienā. Lai uzzināt ko svaigāku, vajadzēja zvanīt kādam, kas ir krastā, to izdarīt nav grūti, bet varbūt vienkāršāk ielikt mazu info visiem pieejamu. Droši vien labāk ir lasīt ar dienas nobīdi, jo tad katrā aprakstā noteikti būs pieminēts SALMO. PS Man nav nekāda naida pret SALMO, viņi labi dara to, kas viņiem jādara.

mierīgais mierīgais - 18-10-’10 12:40

JK, un kā ir ar savām kļūdām?! Man viss ir vienkāršāk, izmantoju federācijas lapā Aktualitātes, kur sen jau stāv links ar PČ lapu un jau vakar zināju rezultātus. No Rīgas centra uz Siguldu var aizbraukt arī caur Olaini un vainot sliktas ceļa norādes. :-)

JK JK - 18-10-’10 11:52

mirtins Ja skatās sporta sadaļu, tad pie aktualitātēm labajā pusē labi ieraugāms ir links “CIPS pasaules čempionāts spiningošanā” vai arī meklē http://www.fishing.lv/wch2010/wch2010.ht.. Es arī tikai acis mežģot atradu un paskatījos. Biju domājis, ka tas būs vieglāk. Kā reizi sēžu pie vienas mājas lapas izveides un mācos no citu kļūdām!

mirtins mirtins - 18-10-’10 11:32

JK – esmu pārliecināts, ka ziņas radio bija tikai mans, vai manu tiešo konkurentu nopelns…

mirtins mirtins - 18-10-’10 11:30

Ja kāds vēlas padiskutēt par informācijas sniegšanu, esmu gatavs to darīt. Visu vainu novelt uz to ka mediji ir idioti, jo neskraida LSMF pakaļ lūgdamies, ir kārtējā aprobežotības izpausme. Līdz pagājušajai ziemai es pats sava entuziasma pēc centos maksimāli sniegt informāciju par sacensībām. Tad sapratu, ka nevienam, ne jau sabiedrībai, bet nevienam federācijā tas nav vajadzīgs. Tādēļ šogad ne par vienu no Latvijas čempionātiem, ne par PČ es informāciju neprasīju. Sava veida eksperiments. Nu un lūk rezultāts. Vienmēr esmu deklarējis, ka varu palīdzēt ar padomu, ko un kā labāk darīt. Neviens, nevienu padomu man nav prasījis. Pēc tā saprotu, ka visi paši ir gana gudri.

P.S. Apsveicu Latvijas izlasi ar augsto 3. vietu čempionātā. Ceru kaut kur izlasīt gan sportistu, gan trenera pārdomas par pasākumu un nākotnes plāniem.

mirtins mirtins - 18-10-’10 11:22

Nespēju atrast sacensību rezultātus… Kurā sadaļā tie būtu aplūkojami?

copmans copmans - 18-10-’10 10:46

Netiku pats visam klāt, bet gribētu uzzināt no sportistiem un trenera, kas bija tas, kas ciemiņiem ļāva mūsējos apsteigt pašu mājās. Tehnika, pieredze vai kas cits. Padalaties kāds.

agris agris - 18-10-’10 10:06

Apsveicu mūsu puišus ar izcīnīto trešo vietu! Mazliet pietrūka un būtu bronza arī individuāli. Viss bija noorganizēts godam, izdevās pārrunāt sacensību norisi ar Krievijas delēgācijas vadītāju I.Čiņakovu, viņa novērtējums – viss noorganizēts līmenī, daba ieviesa savas korekcijas sacensību norisē, bet rīkotājiem izdevās godam iziet no izveidojušās situācijas. Domāju mums jāpadomā par kārtējā ziemas čempja rīkošanu, būtu normāls pasākums.

JK JK - 18-10-’10 09:31

Ak jā, salīdzinot mūsu 3.vietu Pasaules čempionātā ar džudistu 2.vietu GrandPrix, nedomāju, ka ziņu aģentūras to speciāli slēptu, jo redz džudisti ir populārāki vai arī spēcīgāki. Sižets par čempionātu kādā no mūsu makšķernieku raidījumiem nevienam nav interesants, jo to skatās atkarīgo auditorija un sponsoriem tas nav saistoši. Tagad gan vairs netraucēšu, līdz jaunās sezonas sākumam. :-)

?? ?? - 18-10-’10 09:21

Tas nolīgtais noteikti bija Zveja, kurš sevi kaut kur bij nosaucis par čempionāta sabiedrisko attiecību pārstāvi. Olte noteiti būtu labāks variants.

JK JK - 18-10-’10 09:18

Aizmirsu pateikt, ka informāciju, ka notiks čempionāts, dzirdēju arī Star FM un Skonto radio, tā kā kaut kas jau tika darīts, bet ne līdz galam. :-)

JK JK - 18-10-’10 09:15

Sveicu puišus ar bronzu!

p.s. Vēl vakar vakarā speciāli rakos pa internetu, lai atrastu rezultātus un kaut vienu vārdu par čempionātu. Ja var ticēt rakstītajam, tad šī persona, ko piemin NG ir EDGARS ZVEJA, tautai ir jāzin savi varoņi. Tas arī ir dažos interneta portālos atrodams, ka čempionāta “runas vīrs” ir tieši viņš. Bēdīgi, ka ja informāciju, ka norisināsies vēl varēja atrast, tad rezultātus tikai varēja atrast fishing. lv un nra.lv . Laika jau “līgumsaistības” beidzās pēc pēdējā metiena izdarīšanas. NG, lai spingošanu tādā ezerā parādītu cilvēkiem ir vajadzīga tā nauda, kas guļ norakta jūras dibenā. Tad ir jāaprīko laivas, attiecīgi tām tad ir jābūt tādām, ko var aprīkot utt. Pagaidām mums tādas nuadas nav.

Apsveicu vēlreiz komandu, tās medaļas un titulu Jums neviens vairs neatņems!

NG NG - 18-10-’10 09:02

tāpēc, ka bija nolīgts speciāls cilvēks, kuram bija jāparūpējas par šīm lietām…., bet lai vai kā, mūsējie ir malači, lai arī pašiem noteikti ir baigā škrobe, tomēr tas aizmirsīsies, bet Pasaules bronzas medaļa paliks, biju krastā, visu redzēju, otrajā tūrē, ja uzreiz netika uz zivs, tad pārbraukt vairs nebija laika, bija jābaksta to, ko var sabakstīt…. Spiningošanu ir grūti padarīt skatāmu skatītājiem, dikti daudz darba jāiegulda un galvenais to ir jāgrib izdarīt, šoreiz bija sacensības pašiem sportistiem un mācību stunda organizatoriem

VH VH (Email ) - 17-10-’10 21:07

Parasti tādas sacensības nerīko pa kluso. Pēdējos gados tas ir jau trešais PČ, kurš notiek Latvijā, tikai šoreiz, par sacensībām nebija ne viena sižeta ne vienā no TV ziņu raidījumiem, nedzirdēju neko arī pa radio, pat interneta ziņu portālos pilnīgs klusums, neredzēju neko arī avīzēs. Kāpēc tāda slepenība?

Tā nav slepenība, tas ir Latvijas mēdiju un arī mūsu pašu darba stils. Uz atklāšanas preses konferenci bija ieradusies arī LETAs pārstāve, tikai nezinu, kur un kad parādījās vai parādīsies viņas gatavotā informācija. Toties pirmdienas rītā Latvijas Radio svarīgi ziņoja, ka Maskavas Dinamo hokeja komandu iespējams vadīs … utt. Visa mediju attieksme pret grūti vizualizējamiem sporta veidiem ir primitīvi utilitāra. Viņus vairāk interesē, ko pudienās ēdis kāds ierindas futbolists, nekā atspoguļot valsts izlases sportistu sasniegumus, piemēram, izcīnītās bronzas medaļas pasaules čempionātā sporta veidā, par kuru viņi paši saprot smieklīgi maz.
Protams, var jau visu atbildību uzvelt, kā tepat to darīja viens komentāru rakstītājs, uz tiem, kas kaut ko dara. Sak, kāpēc neviens mūs neinformē vai informē tikai savos privātajos kanālos? Diemžēļ, laikā, kad atrodas desmitiem makšķernieku, kas, darbojoties pārsvarā uz sabiedriskiem pamatiem, nodrošina dārgas tehnikas piegādi un 5 dienas rūpējas par to apkalpošanu čempionāta smagajos apstākļos, Latvijā nepiesakās neviens, kurš būtu gatavs korekti aizpildīt robus inormācijas telpā. Atliek tikai pateikt paldies POPLAVOK un SALMO, kuru pārstāvji zināja, kas un kur notiek, sekoja visam un sniedza informāciju savos kanālos.

Andis Andis - 17-10-’10 21:01

No visas sirds sveicu mūsu puišus ar pasaules bronzu!!!Malači

haha haha - 17-10-’10 10:03

Ko jūs vaidat, info ir tīmeklī http://www.fishing.lv/wch2010/wch2010.ht.. Uzspiediet uz Rezultāti un viss redzams. :-)

GatisBB GatisBB - 16-10-’10 23:49

Šajā lapā informācijas ir vai nu apaļa nulle, vai arī ar baigo novēlošanos. Tagad pat katrā sūdīgākajā mobilajā ir internets, caur kuru var komentāra veidā varētu sniegt informāciju. Modernās tehnoloģijas attīstās… laikam gan ne visur!

Suits Suits - 16-10-’10 21:54

Nu ta apsveicu čaļus ar medaļām! Žēl gan, ka sudrabu nenosargāja – pēc pirmās tūres takš bija materiāls ko salikt pa plauktiem!?

jst jst - 16-10-’10 15:55

Pēc pirmās kārtas, kura beidzās 13:30 individuālajā vērtējumā vadībā atrodas Polijas komandas laiva Sebastian Mazur – Krzistof Kacprzak, kura iemanījās savākt 19,710 kg asarus. Kopskaitā viņiem to bija 131 gab. Otrajā vietā atrodas Ukrainas duets, kurš noķēra 13,840 kg smagu lomu, galvenokārt līdakas. Trešie ir Latvijas duets Juris Fjodorovs un Aleksandrs Meirāns ar 6,760 kg smagu lomu. Komandu vērtējumā mūsējie ar 8 punktiem ir otrie aiz Polijas komandas, kurai ir 5 punkti. Trešā ir Ukraina ar 9 punktiem. Pirmās trīs komandas seko viena otrai ar nelielu punktu atstarpi, citas atpaliek vairāk. Otrā kārta, kura sākās 14:00, būs ļoti nozīmīga.

EdgarsG EdgarsG - 15-10-’10 23:10

Veixmes un panākumus Mūsējiem garajā, atbildīgajā un smagajā rītdienā! 2vu dienu darbs būs 1nā jāpadara ;)

erudzi erudzi - 15-10-’10 16:30

2nikns Re, vienu info pateici: šodien vēl nav sācīes:) Būtu tikai loģiski, ka čempionāta organizētājvalsts federācijas mājaslapā varētu iegūt pirmo informāciju par čempionāta norisi, jo skatītājiem šis čempionāts objektīvu iemeslu dēļ nav pieejams. Notiksums ir nozīmīgs Latvijas sporta makšķerēšanā, domāju, kā līdzīgi kā es, daudzi meklē svaigāko info, ne tikai iepriekšējo dienu atreferējumus, kuri protams ir profesionāli sagatavoti, paldies par tiem. Var jau piezvanīt kādam uz krastu vai ziņu aģentūrām, bet negribas traucēt, jo cilvēki ir aizņemti, ir nikni lasot komentārus:) Kas attiecas uz uzņēmumiem, tad jau sanāk, ka svaigāko info par Rīgas Dināmo būtu jāmeklē Iteras, LDz, Aldara, Skonto būves mājaslapās vai jāzvana žurnālistiem, vēl labāk hokejistiem:)

nikns nikns - 15-10-’10 14:37

Tu erudzi pats kaut ko dari sporta labā? Veči tur čempī ziedo savu laiku un raujas ne pa jokam, bet te viens no malas tik gudri d… un mētā akmeņus to veču dārzos, kas kaut ko vismaz dara. Čempionāts nav sācies viens gudrītis grib uz paplātes operatīvo informāciju. Kapēc nesūdzies LETAI vai Ponorāmai? Nu un kas, ka informācija ir uzņēmuma lapā? ja tavs kuņģis nespēj to sagremot vismaz apklusti.

EdgarsG EdgarsG - 15-10-’10 13:00

Te ar var šo to apstīties ;) http://www.vobla.lv/videos/load/recent

erudzi erudzi - 15-10-’10 11:12

Nu baigais akmens federācijas dārziņā! Operatīvā informāčija par čempionāta norisi jāmeklē krievu federācijas mājas lapā vai jāsamierinās ar informāciju viena uzņēmuma mājas lapā. Pajautāju vairākiem paziņām, vai vispār zin, ka pie mums notiek pasaules čempis, protams, ka ne!!!!!!!!

EdgarsG EdgarsG - 15-10-’10 08:04

Paldies, Jāni! No krievu foruma arī tā nopratu. Lai veicas šodien un rīt visiem mūsējiem!

EdgarsG EdgarsG - 14-10-’10 22:00

Man pārsteigums par textu: По неподтвержденной, но практически гарантированной информации разрешено применение отводного поводка!!!!!… Izrādās, noteikumu franču versijā, kura skaitās pamatversija, ir citāds teksts kā līdz šim oficiāli izpltītajā versijā angļu valodā. FR variantā nav ierobežojumu svariņa izvietošanai uz auklas. Taču žurija uzskatīja, ka šoreiz jāpieturās pie EN versijas un visi dropšoti vai rigi nebūs atļauti.

maris maris - 14-10-’10 21:56

Njem par labu! Vispaar taa krievu lapa laba, gandriiz katru nedeelju jauns e-zhurnaaliits ar video un incantaam lietaam, kaatu, volbleru uc testiem. WCh laikaa vienmeer atseviskja rubrika, video, bildes utt.

EdgarsG EdgarsG - 14-10-’10 21:43

Paldies, Māri! Palsījos. Forši gan Krievijas līdzjutējiem. Tik operatīvi visu čaļi saraxta. :))))) par textu, ka konkurenti, kas krieviski saprot, arī lasa.

maris maris - 14-10-’10 21:16

rekur viens no tekstinjiem, kuru mineeju par WCh Сегодня наша команда вышла на водоем в таком сочетании: Иноземцев-Мишин на личной лодке, без “надзирающего”; Сухов-Макартычан с латвийским мотористом; Воробьев-Шанин, у которых на моторе латвийский спиннингист, член сборных прошлых лет Андис Межис (серебряный призер Саратова-2007 в “личке”).Соответственно составу экипажей распределены задачи и места ловли.

maris maris - 14-10-’10 21:10

EdgarG, rekur links http://www.fishingplanet.ru/ru/federation/dijest/index.php?id_4=2971

tur ir arii forumss

EdgarsG EdgarsG - 14-10-’10 20:59

Māris, linku nevari te iemest, plz? Mūsu inetā gan pagaidām par WCh nav ko palsīt. Vismaz es nezinu kur.

maris maris - 14-10-’10 15:52

Palasot informaaciju krievu lapaas rodas iespaids, ka letinji censhas spiegot krievijas ekipaazhas. Taa, protams, vistituleetaakajaam ekipaazhaam treninjos liidzi obligaataa kaartaa brauc vieteejais tiesnesis… Mineets pat A. Miezis, kaa obligaatais motorists vienai no krievu laivaam. Saprotu, ka taas vizticamaak ir personiigaas laivas, bet zinaams pamats krievu bazhaam jau noteikti arii ir.

EdgarsG EdgarsG - 06-10-’10 11:23

Citāts no pilnā teksta – “Sportistu laivas, ja ņem vērā Starptautiskos noteikumus, viena no otras nedrīkst atrasties tuvāk par 50 metriem un spiningot atļauts tikai tad, kad laiva noenkurota. Tātad – nekāda vēja palīdzība!” Man jau liekas, ka gluži tā nav, ka makšķerējot laivai ir jābūt uz enkura. Par enkuru vispār noteikumos nav ne vārda. Bet pēc punkta 19 (The thermal engine is not allowed during the angling (an electric engine may be used)) sanāk, ka makšķerēšanas laikā var pat elektromotoru lietot. Un kur nu vēl airēt, vai laisties pa vējam. Es nestrīdos, tikai manas domas, kas varbūt kādam noderēs ;)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.