jaunumi   contact

« Spiningotāju pasaules… | Home | Pirmās čempionāta die… »

Latvijas karpu speciālistu izlase Anglijā

Uzklikšķini!Nupat saņēmu pirmo ziņu no Anglijas, kur notiek CIPS pasaules čempionāts karpu makšķerēšanā. Pirmās dienas rezultātus šodien 8. oktobrī līdz 11:00 var redzēt attēlā. Mūsējie turas slavējami. Uģis Nuķis un Ārijs Ūdris uz šo brīdi bija noķēruši trīs karpas kopsvarā 14,25 kg un savā sektorā bija trešie. Fantastiski darbojas Dienvidāfrikas vīri, kuri blakus zonā jau bija noķēruši 12 karpas kopsvarā 63,5 kg. Lielākajai daļai dalībnieku citos sektoros lomu nebija.

Pēc otrās dienas 9.oktobrī Latvijas komanda bija 10. vietā, pie zivīm ticis tikai Ārija Ūdra duets, bet citi mūsējo pāri bija to čempionāta dalībnieku skaitā, kuri bija bez ieskaites zivīm. Pēdējā dienā mūsu komandas sniegumā nekas nemainījās, divi mūsu dueti tā arī palika bez ieskaites zivīm un gala rezultātā komanda ieņēma 15. vietu 19 komandu konkurencē. Pārliecinoši uzvarēja Dienvidāfrikas komanda. Par sacensību savdabību liecina tas, ka daudzi sportisti palika, kā saka, pa nullēm. Neveicās arī saimniekiem Anglijas komandai, kura palika 5. vietā. Ārija Ūdra duets 54 pāru konkurencē ar savām 4 karpām 28,75 kg kopsvarā palika 19. vietā. Interesanti, ka Ārija copes kaimiņos esošais Dienvidāfrikas duets noķēra 38 karpas kopsvarā 211 kg un izcīnīja pasaules čempiona nosaukumu.
 
08. 10. 2010


One comment

agris agris - 08-10-’10 15:56

Gan jau Uģim ar Āri viss izdosies, jo vēl jau divas dienas priekšā, nevar pirmajā dienā visu izķert. Lai mūsējiem izdodas!(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top