« Dažas bildes no Lucky… | Home | Neparastais oktobris »

Pirmās čempionāta dienas Ķīšezerā

Pasaules spiningošanas čempionāta pirmās divas oficiālo treniņu dienas pagāja spēcīga vēja un lietus pavadībā - mūsu viesi varēja pilnā mērā izbaudīt Baltijas laika apstākļus pilnā to daudzveidībā. Tā sagadījās, ka piektdien, kad bija ieplānota pasaules čempionāta sacensību pirmā kārta, vēja ātrums ieguva jau vētras spēku. Sacensību sākums vairākkārt tika atlikts, beidzot pirmā kārta tika pārcelta uz sestdienu, jo laiks bija tāds, ka pat jūras laivās kursējošie ūdeņu inspektori, kuri apsargāja copes rajonu Ķīšezerā, jutās neomulīgi, jo vēja ātrums brīžiem sasniedza 20 metrus sekundē.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
18. 10. 2010.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

pavisam no malas pavisam no malas - 21-10-’10 19:09

Varbūt pirms riet kāds varēja noteikumos izlasīt punktu, ka āķiem atskabargas nav atļautas (devil) Noteikumi pieļauj, ka ūdeņos, kuros nav lašveidīgie, āķis var būt ar atskabargu. Arī šoreiz āķi ar atskabargu nebija aizliegti.

mirtins mirtins - 21-10-’10 17:36

no malas – atļaušos šādu versiju apšaubīt. Nez vai Latvijā ir tie laiki, kad kāds mauc ar sarūsējušiem āķiem pat amatiercopē, kur nu vēl čempī un pavisam ne PČ…. Izklausās reāli sviestaini :D

no malas no malas - 21-10-’10 15:53

Nav pieredzes vai nav meistarības? Zinātāji stāstīja, ka mūsējiem daudzas zivis gājušas prom. Parasti tā ir ja lieto sliktus āķus. Barā esošie asari ne vienmēr ēsmu ņem tradicionāli, it kā iesūcot to. Dažreiz viņi to dara visai savdabīgi – raustot džigu aiz astes, grābjot to aiz svina galvas un tml. Ja makšķernieks to neatšifrē un nav sagatavojis savu mānekli šādiem ņēmieniem, zivs sliktāk uzķeras un bieži noraujas pat ar labiem āķiem. Ja viss pārējais ir kārtībā, āķi bez atskabargas ļauj zivi ātrāk nokabināt un īsākā laikā izvilkt vairāk zivju. Sacensībās tam var būt izšķiroša nozīme.

mirtins mirtins - 21-10-’10 15:03

Pēc krievu forumiem sapratu, ka mūsējiem nav tādas asaru slopēšanas pieredzes, jo Latvijas čempī iesitot dažus asarus, pārslēdzas uz lielajām zivīm, kas dod vairāk punktu.

copmans copmans - 21-10-’10 14:23

Vai izlases trenesis nevar padalīties, kāpēc poļi un ukraiņi mūs apspēlēja savās mājās. Pie tam ukraiņi, kuri te nemaz nebija uz treniņiem. Kāpēc mūsu čempioni otrā tūrē gandrīz pa nullēm? Čempionāti jau tāpēc ir, lai visi mācītos. Mūsējie tiesneši taču bija visās laivās, kāpēc tāds klusums? Varu teikt, ka šī gada izlase mums ir pilnīgi atjauninātā sastāvā, lai noslīpētu dažādus taktiskus variantus vieni lieli mači ir par maz. Arī pārējām izlasēm, kuras nopietni cīnījās par medaļām, gāja visai raibi. Piemēram, poļi pirms sacensībām, man sūdzējās, ka citiem ir jaudīgāki motori un negribēja piekrist , kad centos iestāstīt par motoru otršķirīgo nozīmi. Gala rezultātā, izrādījās, ka izdarot pareizu vietas un paņēmienu izvēli arī ar lēnāku laivu var sasniegt skaistu rezultātu. Ceru, ka analīze vēl sekos, taču skaidrs, ka čempionāts bija laba skola gan mūsu izlasei, gan arī tiem, kuri laivās darbojās kā tiesneši.

GatisBB GatisBB - 19-10-’10 09:49

Vēl jo projām informācija ir ārkārtīgi izsmeļoša. 5 rindiņas teksta un 3 miglu bildes. Super… kāds vismaz kaut ko dara… Būtu jāsaprot, pasaules čempionāts beidzies tikai dalībniekiem, kuri, laikam, vēl nav pienācīgi atguvušies no sacensību iespaidiem. Organizātoriem vēl jānokārto visas saistības un, kā saka, jānotīra sacensību vieta.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.