« Dažas bildes no Lucky… | Home | Neparastais oktobris »

Pasaules 2010. gada čempionāts spiningošanā beidzies

Pasaules 2010. gada čempionāts spiningošanā "WCH Rīga 2010" beidzies. Tā var teikt sportisti un tie, kas bija iesaistīti šajā pasākumā. Tomēr, neskatoties uz to, ka negaidīti agri parādījies pirmais sniegs un Latviju pārstaigā vētras, dzīve turpinās un LMSF šī gada aktivitātes vēl nevaram uzskatīt par nobeigtām. LMSF vēl jānokārto attiecības ar visiem, kuri nodrošināja šī pasākuma sekmīgu norisi. Tehniskos rezultātus var redzēt čempionāta mājas lapā. Leišu fani publicējuši arī skaistu bilžu slīdrādi.

Jāsaka uzreiz - čempionāts parādīja gan nepilnības mūsu darbā, gan parādīja, kā saka, kas ir kas, gan nospēlēja pozitīvu lomu Latvijas prestīžam starptautiskā mērogā. Kā svarīgu panākumu varu atzīmēt to, ka jauni potenciālie sponsori jau ir pamanījuši un novērtējuši mūsu kopīgo sniegumu, tai skaitā arī izlases sportistu panākumus un piedāvā vēl nebijušu nopietnu atbalstu 2011. gadā. Tas ļauj optimistiski raudzīties uz Latvijas izlases startiem 2011. gada sezonā gan ziemas pasaules čempionātā, gan visos vasaras makšķerēšanas sporta veidos. Tai skaitā uz Latvijas izlases komandu iespējām piedalīties Pasaules makšķerēšanas sporta spēlēs, kuras 28.08. - 04.09. 2011. risināsies Itālijā. Tajā nedēļā Itālijā notiks visu vasaras makšķerēšanas sporta veidu pasaules čempionāti, kuri pulcēs kopskaitā vismaz tūkstoti dalībnieku no visas pasaules. Makšķernieki tās dēvē par savām olimpiskajām spēlēm.

Uz šī fona atliek tikai nopietni gatavoties jaunajai sezonai. Pirmais solis ir 2011. gada LMSF pasākumu plāns, kurš jāsagatavo tuvāko triju nedēļu laikā. Gaidīšu priekšlikumus un idejas no visiem LMSF biedriem un arī citiem makšķerēšanas sporta entuziastiem. Informācijai - nupat LMSF ir pabeigusi kārtējo pārreģistrācijas procedūru un arī turpmākos gadus būs vadošā makšķerēšanas sporta organizācija Latvijā.

Kā jau nesen rakstīju, domāsim arī par Latvijas makšķernieku forumu, kurš iecerēts šī gada nogalē, lai pārrunātu un, varbūt, sāktu sakārtot visu, kas saistīts ar makšķerēšanu kā rekreācijas sfēru. Ceru, ka drīzumā varēšu publiskot arī kādas konstruktīvas idejas.
 
22. 10. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

jst jst - 02-11-’10 14:43

Ja kādam ir bildes no pasaules čempionāta atklāšanas vai noslēguma, lūdzu, dodiet ziņu. Mūsu ārzemju draugi interesējas, bet man pašam nekā no šīm epizodēm nav.

MK MK - 02-11-’10 11:44

Slaidšovs tiešām labs, sajūta, ka pats būtu piedalījies :)

dalībnieks dalībnieks - 29-10-’10 11:33

JST, tu pirms pasaules čempionāta teici, ka Zveja gatavos videofilmu par čempi. Kur to var dabūt vai noskatīties?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.