« Karte "Makšķerēšana L… | Home | Dažas domas par mikro… »

Skats uz karpu čempionātu Anglijā no kaimiņu puses

Tā kā mūsu sportisti neizceļas ar savu piedzīvojumu aprakstiem makšķerēšanas sporta pasaules čempionātos, ievietoju man atsūtīto Krievijas delegācijas vadītāja Igora Čiņakova atskaiti par oktobra sākumā notikušo karpu makšķerēšanas pasaules čempionātu Anglijā. Raksts ir krievu valodā.

Vienlaicīgi ievietoju arī Igora atskaiti ar informāciju, (pareizāk, pirmo atskaites daļu, turpinājums sekos) par to, kas ir lemts novembra sākumā Romā notikušajā gadskārtējā starptautiskās makšķerēšanas sporta federācijas FIPSed izpildkomitejas sēdē. Kā zināms, FIPSed ir viena no četrām federācijām, kuras veido augstāko orgānu makšķerēšanas sportā - starptautisko makšķerēšanas sporta konfederāciju CIPS. LMSF kā Latvijas pārstāvis ir FIPSed sastāvā.
 
25. 11. 2010.

  Seko jaunumiem Facebook56 comments

GatisBB GatisBB - 09-01-’11 19:12

Paldies Salmo komandai un īpaši Normundam par lieliski noorganizētiem mačiem – viss bija augstākajā līmenī. Paldies. BB Cope

BUBIKS BUBIKS - 31-12-’10 22:25

biku sakontaktejos ar sadiem tadiem dalibniekiem un tagad varu pilnibaa apgalvot ka sie kungi tomeer:)ir pilnibaa pelnujusi vinjiem pieskjirto preemiju,jo ja nebuutu vinju varbuut nevienam nebuutu nekaa!!!

BUBIKS BUBIKS - 31-12-’10 18:56

skaidrs sinii gadijumaa sie kungi aireeja un macija spiningosanas tehniku utt.

dalībnieks dalībnieks - 31-12-’10 18:04

Bubik, vajag pašam kādreiz piedalīties, tad būs arī saprašana, ka treneris dara gandrīz to pašu, ko citos sporta veidos.

BUBIKS BUBIKS - 31-12-’10 17:44

MAN SAPRASANA MAZA SAJAA LIETAA BET KO DARIJA SPININGOTAJU TRENERI?VAI TIESAAM SIE CIENIJAMIE KUNGI PIEDALIJAAS TRENINJU AIREEJA,MACIJA SPININGOSANAS TEHNIKU UTT.">PROCESAA???UN KADAS FUNKCIJAS TAA TO VISPAAR VAR NOSAUKT">TRENERISVEIC SPORTA MAKSKJERESANA?

agris agris - 30-12-’10 15:56

Labi ka tā, savādāk žēl puišu, Laimīgu Jauno gadu!

JK JK - 30-12-’10 12:54

Cienījamais jst, Man kā Latvijas pilsonim, arī ir tiesības zināt kur, kā un kāpēc tiek izlietota nodokļu maksātāju nauda! Neaizmirsīsim arī šo faktu! :-) Izlasot MK rīkojumu, man radās tieši tas pats jautājums, kas Agrim! Agris ir ne tikai LR pilsonis, bet arī biedrs klubā, kas ir LMSF sastāvā. Jebkuram pilsonim, kuram nav tāda statusa, būtu jāiztiek ar informāciju Latvijas Vēstnesī vai arī jautājumi par balvu tēmu jāadresē Ministru Kabinetam.:-)

agris agris - 29-12-’10 22:19

Forši, ka puišiem gadumijā ir piešķirta šī prēmija, bet parādās tikai viens jautājums, kādēļ ir aizmirsti rezervisti un pats galvenais izlases veidotājs un garīgais tēvs mūsu Haris Raciborskis, kurš veidoja apbalvojamo sarakstu. Lai piešķirtais apbalvojums mūsu spiningotājiem nav ķildu un nesaskaņu avots, visiem laimīgu Jauno gadu! LMSF biedriem, tai skaitā arī tev, ir tā priekšrocība, ka atbildes uz saviem jautājumiem viņi var saņemt arī pa telefonu.:-) Pieteikumu naudas balvai, attiecīgos līgumus un sludinājumu Latvijas Vēstnesī gatavoju es. Taču sarakstā, kamēr tas ceļoja pa kabinetiem, radās dažas izmaiņas. Jebkurā gadījumā – neviens nav aizmirsts, nekas nav aizmirsts.

skaisti skaisti - 29-12-’10 19:40

Izraksts no: Ministru kabineta rīkojums Nr.728

Rīgā 2010.gada 13.decembrī (prot. Nr.71 42.§)

Par naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem sportā

1.63. Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sportistam Ingum Goltiņam par pasaules čempionātā spiningošanā no laivām izcīnīto trešo vietu komandu vērtējumā – 900 latu;

1.64. Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sportistam Armandam Romanovam par pasaules čempionātā spiningošanā no laivām izcīnīto trešo vietu komandu vērtējumā – 900 latu;

1.65. Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sportistam Jurim Fjodorovam par pasaules čempionātā spiningošanā no laivām izcīnīto trešo vietu komandu vērtējumā – 900 latu;

1.66. Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sportistam Aleksandram Meirānam par pasaules čempionātā spiningošanā no laivām izcīnīto trešo vietu komandu vērtējumā – 900 latu;

1.67. sportistu I.Goltiņa, A.Romanova, J.Fjodorova un A.Meirāna trenerim Egonam Simsonam – 900 latu;

1.68. sportistu I.Goltiņa, A.Romanova, J.Fjodorova un A.Meirāna trenerim Jānim Stikutam – 900 latu;

333 333 - 29-12-’10 15:58

Haris varēs nopirkt sev zelta mormiškas.

mirtins mirtins - 29-12-’10 11:48

Nu beidz… es vienkārši dabiskas ziņkāres dzīts painteresējos, vai tas ir par spiningošanu, vai var būt par bļitkošanu, vai vēl ko citu:D

Ja par spiningošanu, tad redz pie šī jau tā diskusija par izlases veidošanu varētu turpināties:D Nieks jau tur ir un cilvēki ieguldīja daudz vairāk, bet tik un tā patīkami:D

LMSF lapā jau labi sen ir atbilde uz tavu jautājumu. Tas tā, par dabisko zinātkāri. :) Varu precizēt vēl vairāk, – viss ir redzams MK 2010.gada 13.decembra rīkojumā Nr. 728:):)Pie reizes, paseko arī informācijai par LMF

JK JK - 29-12-’10 11:45

mirtins Tu tak māki sačakarēt cilvēkiem gada nogali! :D

mirtins mirtins - 29-12-’10 10:18

Nezināju, kur ierakstīt, tādēļ šeit:D

LMSF vēstnesī nopublicējusi paziņojumu, ka no IZM saņemtie 5400 lati pārskaitīti izlases dalībniekiem un treneriem. Vai drīkst zināt par ko tas ir un kam tika?

NG NG - 27-12-’10 12:19

Informācija par LČ 1. kārtu, viss paliek spēkā, 8.un 9. janvēris, Ķīšezers ( no Mežaparka puses), reģistrācija un izloze viesnīcas SC MEŽAPARKS telpās (pie paša ezera), a\m stāvvietas lielajā stāvlaukumā (150m no ezera) vai apkārt viesnīcai, reģistrācija, izloze un sacensību sākums kā nolikumā, atgādinājums PIESAKIET KOMANDAS LAICĪGI !!!!!!!! normunds@salmo.lv, var bez cilvēkiem, tikai komandas nosaukumu, lai varam savlaicīgi plānot zonu lielumu un ēdināšanu. Tālajiem braucējiem – pašā ezera krastā ir viesnīca, reģistratūras telefons ir 26409191, e-pasts hotel#scmezaparks.lv, ir pieejami dažādu līmeņu numuriņi, lētākie ir 7 ls no cilvēka par vienu nakti, bet tādi ar ap 20, bet var runāt par papildus gultu ielikšanu istabiņā. Ja kādam no dalībniekiem ir brīvs 6.01. atbrauciet lūdzu palīgā nospraust zonas, citādāk es viens tur nokāršos…., piektdien trenēties varēs ne tuvāk par 5 metriem pie zonām .

GatisBB GatisBB - 24-12-’10 14:57

Priecīgus Ziemassvētkus arī Tev, Jāni, kā arī visiem pārējiem!

jst jst - 24-12-’10 14:48

Priecīgus Ziemassvētkus visiem komentētājiem! :):):-)

GatisBB GatisBB - 24-12-’10 13:46

Nu labi, par to bāšanu acīs nedaudz skarbi izteicos nedaudz skarbi – nebija tā domāts! Es nevienas sacensības organizējis neesmu, tāpēc nevaru spriest, cik tas ir grūti vai viegli. Bet nekam vieglam tur nevajadzētu būt. Varbūt nākotnē!

agris agris - 24-12-’10 13:35

Jums neviens neko nebāž acīs, rtuna ir par to, ka būtu labi,ja kāda no tūrēm notiktu Cēsu pusē. Unguram, kā sacensību ezeram nav ne vainas, divas reizes tur notika PČ, un daudzi LČ posmi, vienmēr ir interesanti. Runa ir par to, ka ja makšķernieki ir apvienoti klubā, tad viņiem ir vieglāk visu safīrēt, pie tam, federācija tūres rīkošanai iedala pietiekami daudz naudiņas. Ar to naudu pietiek i zonas nospraust, i notiesāt jo paši esam rīkojusi daudzas sacensības un zinu ka viss notiek.

GatisBB GatisBB - 24-12-’10 11:26

to agris

Agri, kas mums zonas spraudīs. Kristīne vairāk vai mazāk dzīvo pa Krieviju, Mārtiņš nedzīvo Cēsīs, 5 dalībnieks mums kā jau pierasts ir mainīgs liekums. Paliekam es un Laila. Divatā zonas spraust? Un tās nav atrunas, bet reālās situācijas atspoguļojums. Un kuri tad būtu tie superīgie ezeri – Ungurs? Nosauc kādu!

P.S. un par Juglas ezeru pajautāju tikai tāpēc, ka tas varētu būt viens no kandidātiem kādam posmam nākotnē, ja tur nav kāda cita šaize.

P.S.S. Un kāpēc tad tieši BB copei parastu bāž acīs to, ka mums būtu jāorganizē kāda no tūrēm. Bet Salmo, Pasaules, Limbažniekiem un BB copes ir vēl komandas – kāpēc par tām klusējam?

agris agris - 24-12-’10 10:26

To GatisBB Gati, var būt būtu pienacis laiks arī jums saņemties un uzrīkot kadu no tūrem, jo jūsu pusē ir pa pilnam superīgu ezeru, jutājums ir tikai gribēšanā. Visiem gaišus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu!

GatisBB GatisBB - 24-12-’10 09:51

Radās tāds jautājums – vai Juglas ezeram ir kādi apgrūtinājumi vai arī ar to ir kādas problēmas (piebraukšana, telpas tiesnešiem utt.), kas neļautu tajā rīkot LR ziemas čempionāta posmu? Vai arī perspektīvā tiek izskatīts arī šis ezers?

agris agris - 21-12-’10 15:30

Svētdien arī mēs varētu pievienoties.

erudzi erudzi - 21-12-’10 13:58

Labi, lai ir Ziemassvētki. Tad varam tikties svētdien, būs veselīgi pakustināt pārpildītos rumpjus:)

JK JK - 21-12-’10 13:23

vot, vot es arī nemaz nepārdzīvoju, kad biju 6. un suits 7. ar nepilnu 300 gramu iztrūkumu. man togad pat ar slotas kātu nemāja, ka ja nākamgad ari tik labi startēšu, tad varēšu palūgties uz izlasi. nu labi, jau labi, sirds nedaudz sāpēja, bet mierināja domā, ka suits aizbrauca un varēja pie striķiem manā vietā pastāvēt. pilnīgi nekā personīga! (angel)

suits suits - 21-12-’10 13:05

Jolkins, kā jau teicu – nekā personīga, tu mani pazīsti jau ne pirmo gadu. Pagājušo gadu biju 6. individuāli, esmu tanī robežā jau pēdējos trīs gadus regulāri. Jā, gadās arī kāds “ieberziens” kādā atsevišķā dienā, bet pa septiņiem gadiem jau esmu sapratis, ko nozīmē stabilitāte un kā to panākt. Savā pirmajā sezonā pirms septiņiem gadiem es arī biju 6.!!! individuāli un gribēju pretendēt uz izlasi, bet protams ka mani atšuja. Loģiski, ka toreiz tā bija apstākļu sakritība, bet ne šodien.

JK JK - 21-12-’10 13:05

Man te pēdējā laikā visādas dumjas idejas nāk galvā un ienāca vēl viena. Tas gan jautājums vairāk pie jst, bet nu tēma tā pati, kas interesē daudzus. Proti, paglaimosim sev un atzīsim skaļi, ka esam zemledus copes lielvalsts un ar tituliem Latvijā nav nevienas citas komandas mums pat tuvumā! Latvijai ir vienkārši jāpanāk PČ formāta izmaiņa. Teiksim no valsts var sūtīt 3 komandas uz čempi. Tā kā olimpiāde mums nespīd, tad nav ko turēties pie olimpiskā principa, ka brauc tikai paši labākie no labākajiem un kam treneris draugs. Nu tas tā ir bijis un būs vienmēr, ja netiek skrupulozi skaitīti tikai cipari un reitingi. Visi paliekam vecāki un gribās savas labākās formas laikā izšaut arī pasaules mērogā. Gaidīt var bezgalīgi rindā, kad aizies vecā gvarde. Ko darīt, ja dinozauri tik ātri nebeidz savas sporta gaitas? Beigt uzreiz pat nedrīkst, jo tad samazināsies iekšējā konkurence un čempionāta skaistums. Atzīsim tak atklāti, ka daudzi startē tikai tāpēc, lai pacenstos ar visiem titulu ieguvējiem. Tāpēc, ja maina PČ formātu iegūstam vairāk vietas izlasē sportistiem, treneriem, palīgiem. Ir oficiāla iespēja katram, kas ir formā un ir spējīgs sevi apmaksāt. Lai popularizētu pasākumu ir jāmeklē jauni risinājumi, vecie sevi ir izsmēluši un tagad daudzi sporta veidi mainās, lai piesaistītu sponsorus, skatītājus un būt pašiem labākajiem visās frontēs. Tas tā dzerot pusdienu tēju. :D erudzi sestdien ir Ziemassvētki! (santa)

erudzi erudzi - 21-12-’10 10:29

Tad varbūt iezīmējam vienu no brīvdienām konkrētai vietas izpētei, lai ir miers un daudz maz skaidrība, kam gatavoties. Pats galvenais! Ja izpētē piedalīsies vairāku komandu pārstāvji, tad nebūs ko vainot:) Piedāvāju šo sestdien 9.00 tikties pie viesnīcas, padarbojamies, sanākam kopā un bilde būs skaidrta.

Jolkins Jolkins - 21-12-’10 09:28

Dalībniekam ,ir jautājums par kopējo stabilitāti visos posmos, nevis par vienā kārtā !!! Atvaino bet liekas ka Tev nav saprašanas par sporta makšķerēsanu ! Ja vēlies varu paskaidrot, kam ???

jolkins jolkins - 21-12-’10 09:20

Suitam,Runāju ar Jāni Stikutu par Normunda teikto, Tas nav arguments lai netiktu izlasē … Vai Tu pats zini kurš biji pagaišo gadu ??? Vai bez manis nav vēl citi kandidāti kas pretendētu uz Tavu vietu izlasē !!!

NG NG - 21-12-’10 09:03

Nesienam personīgās attiecības kopā ar sportu un izlasi, kā cilvēks man Ainārs ļoti patīk un esmu ar mieru ar viņu šņabi dzert un izlūkos iet, arī kā sportists viņš bija(iespējams arī ir) ļoti labs, bet ir vairāki gadi starpā un ja ņemam pēc pēdējiem 3 gadiem, tad Ainārs nav starp kandidātiem. Kā jau rakstīju, ja Ainārs, ja A.Vārna un citi Rapalisti šogad atkal uzrādīs tādus pašus un labākus rezultātus, tad uz 2012. gadu viņu vieta būs izlasē par visiem 100%, jo tas nozīmēs, ka vecā gvarde savu ir izstrādājusi, pagaidām izlase ir, vismaz manuprāt, stipra un spējīga cīnīties, jo šī gada PČ būs ļoooooti smags. Par Ķīšezeru, ezers ir zivīgs, bet viesnīcas krasts tiešām ir bedrains, mēģināsim mērīt un meklēt daudz maz vienādus sektorus, starp citu Ķīsis būs ļoti līdzīgs Ukrainas ūdenim, kur notiks PČ, ja kāds jau ir uz turieni braucis piešaut roku, tad neskopojieties ar informāciju par dziļumiem u.t.t., par zivīm varat neteikt ne vārda, ja viņas ķērās…

dalībnieks dalībnieks - 21-12-’10 08:15

Ainār, – atceries pirmo kārtu šogad čempī, tu paliki kaut kur ap 10.vietu. Tā ka nevajag te … Arī kopējā 4.vieta nav pirmā vieta. Latvijā vismaz 10 vīri ir gatavi izlasei, paskatīsimies.

GatisBB GatisBB - 21-12-’10 08:11

JK, svēts neesmu nu nekādā gadījumā, bet nostrādājot nu jau labu laiku vienā no IeVP iestādēm manas domas ir tādas, kādas tās ir. Un šeit taču ir vieta, kur var izteikt savas domas, ierosinājumus, arī pretenzijas.

JK JK - 21-12-’10 00:12

GatisBB Tu laikam esi svētais gars, kurš visu saliek pa plauktiem! kamēr viss ir baltiem diegiem un tenku vīts, tikmēr es klusētu!

GatisBB GatisBB - 20-12-’10 23:59

10 gadiem jābūt vismaz, bet ja tā pa lielam, tad par tādu šmuci mūža diskvalifikācija!

JK JK - 20-12-’10 23:50

Gari neizplūstot komentāros par notikušo, esmu par suita pieminēto metodi, jo daži gadi pie TEC1 ir ieviesuši savu sapratni p[ar copi.

suits suits - 20-12-’10 23:00

Ja pareizi atceros, tad Normunds kaut kad gadu vai divus atpakaļ publiski ir paziņojis, ka Ainaru izlasē 5 gadus neņems. Olimpiskajos sporta veidos tie ir 10 gadi. Protams, ka Jolkins ir spices spēlētājs, bet nu dzīve ir dzīve.

GatisBB GatisBB - 20-12-’10 20:40

Atkal sākas runas par izlases veidošanu! Izlasi veido Normunds un viss. Vadās pēc LČ rezultātiem, bet tie negarantē iekļūšanu izlasē. Viss vienkārši un saprotami. Ko var kasīties???

suits suits - 20-12-’10 19:44

Nu sajūtas tādas divējādas par Ķīšezera kandidatūru. Ir forši, ja var atrast kaut ko jaunu un likt večiem domāt, bet vai šis ezers ir piemērots ziemai, rādīs laiks – t.i. pirmā posma rezultāti. Pirmkārt, uz vidu ir maz zivju un var sanākt kā togad Limbažos, kad nīkām ezera vidū katrs ar pārsimts gramiem. Otrkārt, ir baigās bedres. Uzrausimies visi bariņā uz zonas, kur ir 10-12 m. dziļums un sēklītis, kur vieta pietiks pāris cilvēkiem. Man priekšlikums būtu pirms zonu nospraušanas tomēr nostaigāt ar eholotu un ātri pačamdīt dziļumus, lai nav pēc otrā šāviena no divām makšķerītēm jātaisa viena, jo aukla izrādās par maz:)

Jolkins Jolkins - 20-12-’10 19:40

Normund G.!!!Izlasiju par Tevis sastādīto izlases sastāvu.Es pagaišo ziemas sezonu biju 4 individuāli,esmu jau ieprieksējos gadus sevi pierādijis trisreiz būdams Latvijas čempions[ziemā], visai bieži esmu trijniekā.Pasaules Čempionātā (ziemā) paliku individuāli 4 vietā. Ka liekas Tev vai man nav pieredzes, sporta makšķerēšana, pret inventāra sagatavošanu,taktisko cīņu uz ledus, ātrumu zivju izvilkšanā,nesaprotos ar komandasbiedriem ??? Man liekas ka Latvijas izlasi vajadzētu veidot atrodot līdzvērtīgu ūdens krātuvi kur notiks PČ un tad taisīt atlasi no vismaz 10-12 kandidatiem, izvertējot prasmi ķert zivis kas būs PČ ,un pareizi taktiski strādāt !!! Runājot par kombinzonu,vai biļetēm to visu var mainīt… To es sapratu pēc jst rakstītā iepriekš komentāros !!! Vai Tev ir info par ūdens krātuvi kur notiks PČ ,par zivīm ,dziļumu ???

NG NG - 20-12-’10 10:05

Līcis un no līča uz vidu, kā parasti zonas, viena diena tuvāk krastam, otra tālāk, šonedēļ iebraukšu pie viesnīcas saimnieka izrunāšu visas ēdināšanas un guldināšanas lietas, tad ielikšu precīzu informāciju un cenas, tas tālajiem braucējiem

erudzi erudzi - 20-12-’10 09:46

NG! Gribētos precizēt pirmā posma norises vietu, tas, ka Ķīšezers skaidrs, ka pie viesnīcas arī daudz maz ir dzirdēts. Vai tas būs līcis pie pašas viesnīcas no raga pa labi, vai dziļāk iekšā uz TEC 1, vai no raga uz ZOO pusi?

GatisBB GatisBB - 19-12-’10 13:14

Ļoti patīkami ir tas, ka ezeri ir vairāk vai mazāk pamainījušies – nav visu laiku Mazais Baltezers, Dūņezers. Prieks arī par jaunu ezeru sacensību kalendārā – Ķīšezeru.

agris agris - 17-12-’10 12:24

Viss ir kartībā, iespējams ka tā arī bija. Man galvenais lai laicīgi visas nianses ir skaidras, jo kad man jāatstasta talāk saviem kluba biedriem, es negribu sarunāt kadas muļķības.

jst jst - 17-12-’10 11:58

Iespējams, Agri, tu esi ko pārpratis, man nav bijis iemesla nevienam stāstīt kaut ko, kas ir pretrunā ar esošo praksi. Proti, ka federācijas biedri šobrīd var rēķināties ar dalības maksas atlaidi, kuru paši nosaka. Ja runa bija par spiningošanu, līdz šim tā bija 50%, visticamāk, tāda pati tā paliks arī 2011. gadā. Vienlaicīgi, visi jau vismaz pāris gadus zin, ka atkarībā no dalībnieku skaita un sponsoru atbalsta atlaide var būt arī citāda. Protams, ja biedri paši tā nolemj. Tieši tāpēc atšķirīgas atlaides tika noteiktas gandrīz katrā no pārējo veidu čempionātiem. Tā tas bija 2010. gada ziemas čempionātā un paliek spēkā arī 2011. gada čempionātā.

Par izlasi. Būtu jāatcerās, ka izlases sastāvs var mainīties arī gadījumā, ja kāds no kandidātiem LR 2011. gada čempionāta pirmajās divās kārtās uzrādīs izlases līmenim neatbilstošu sniegumu.

agris agris - 17-12-’10 10:58

Nav Normund runa par izmaksu samazināsanu, pārpratums radās, jo Jānis iedeva nepareizu info,visiem atvainojos par liko cepšanos. Labi ka laicīgi nosauci izlases sastāvu, tagad būs skaidrs uz ko līdzināties… Mūsu kluba pieteikumus nometīsu uz mailu.

GatisBB GatisBB - 17-12-’10 10:33

to dalibnieks

Var jau būt – vadījos pēc agra teiktā. Parasti finansiālos jautājumus komandā nekārtoju – cik pasaka, tik jāmaksā. Un tgad arī sāku atcerēties, ka pagājušajā gadā arī pa 20 Ls metāmies uz 5 komandas dalībniekiem, tā kā tie paši 100 Ls vien sanāk. Atvainojos par nepatieso informāciju!

NG NG - 17-12-’10 10:10

Par sacensību izmaksām, nu nav mums ziemā sponsoru, kuri nosegtu sacensību rīkošanas izdevumus, labi, ja ir kas zonas nosprauž, ja visi vienbalsīgi saka, ka jums nav vajadzīga ne tēja ar pīrāgiem, ne medaļas un kausi par katru kārtu, tad var samazināt komandas iemaksu, bet tad tā būs tāda jocīga sanākšana, kas maz līdzinātos sacensībām.

Starp citu, līdz mačiem nemaz nav tik daudz laika, man jau pirmās komandas ir pieteikušās, pieteikumi ir jāsūta man uz e-pastu – normunds&salmo.lv, var komandu pieteikt arī pa telefonu ar īsziņu, t.29224086, piesakot komandu atzīmējiet kā tiks veikta apmaksa par sacensībāma (pārskaitījums vai skaidra nauda) un ja pārskaitījums, tad izdariet , lūdzu, to laicīgi.

NG NG - 17-12-’10 10:01

Latviju Pasaules čempionātā pārstāvēs – pamatsastāvs Pēteris Lideris, Rita Verza-Grabovska, Guntis Kārkliņš, Harijs Raciborskis, Mareks Reķis, rezervē Krišjānis Krasovskis, treneris Normunds Grabovskis. Nekad Latvijas izlase nav tikus veidota vadoties no reitinga, komandu veido treneris, treneri ieceļ LMSF valde, Latvijas čempionāta rezultāti ir LČ rezultāti, komanda tiek veidota skatoties uz sportistu rezultātiem vairākās sezonās, uz stabilitāti, līdz šim ne reizi nav bijis iemesla pārmest, ka komanda būtu slikti nostartējusi. Veidojot komandu es skatījos un skatīšos uz sportista stabilitāti, ja sportists pirms tam ir bijis otrajā un trešajā desmitniekā, vai piedalās sacensībās pirmo-otro sezonu un vienu gadu kopvērtējumā izcīna vietu pirmajā pieciniekā, malacis, bet tas noteikti nenozīmē, ka es viņu tajā gadā ielikšu izlasē, ja viņš arī nākošajā gadā ir tur par vai augstāk, tad viņa kanditatūru jau var sākt izskatīt. Ja šajā sezonā Rapalas puišiem, Eglīšu Aināram un citiem kandidātiem izdosies sasniegt to pašu rezultātu kā pagājušajā sezonā, tad izlases sastāvs uz 2012. gadu ļoti kardināli mainīsies, pagaidām tas ir tāds kāds ir. Pasaules čempionāts ir jau februārī, gatavošanās tam sākās jau septembrī, jau ir sagādātas gan formas, gan jau biļetes nopirktas, zinu, ka šāda mana pieeja izlases veidošanai daudziem nepatīk, bet kamēr es būšu izlases treneris un veidotājs un kamēr šāda sistēma nesīs augļus, tikmēr neko netaisos mainīt.

agris agris - 17-12-’10 09:47

to dalībnieks Paldies par info, pagājušajā gadā ziemas mačos nestartēju, tādēļ biju izlaidis cik kas maksā, viss ir ok un galvenais lai pietiek naudiņas labi noorganizēt sacensības, tiekamies Ķīšezerā.

dalībnieks dalībnieks - 16-12-’10 19:54

Agrim un Gatim. Veči, attiniet filmu un apskataties, kā bija iepriekšējos mačos. Nekas nav mainījies, nekas nav pieaudzis. Cenas tādas pašas 2011. gadā kā 2010.

interesents interesents - 16-12-’10 19:52

Loti gribetos zinat kas parstaves Latvijas izlasi Pasaules Cempionata 2011g ??? Jo sakas interesantas sarunas par izlases kandidatiem vai jau gatavo sarakstu !!! Ka ari nav nekada reitinga bet vienpersonisks trenera viedoklis , cik atceros viss agrak noteica kurs esi reitinga !!! Butu interesanti ko doma visi sportisti,ka butu to visu pareizak sakartot lai izlase butu stipra , godigi izveidota ar atbilstosu treneri kas spetu sasniegt labu komandas rezultatu !!!

agris agris - 16-12-’10 12:21

Par to jau ir runa, nav problēma ja jamaksā 50,-Ls vai 75,-Ls par ziemas čempionatu, bet ja klubam ir vairākas komandas un kluba pārstavji piedalās vairākās disciplīnās, tad tā starpība ir jūtama. Jūs abi ar Jāni esat valdē, tāpēc arī ir jāatspoguļo valdes lēmumi un laicīgi visiem jāpaziņo par kautkādām izmaiņām. Nevar būt tā, ka prezidents stāsta vienu, bet rezultāts ir cits. Par federācijas struktūras izmaiņām ir jābūt lēmumam un tikai tad var kautko mainīt, lai federācijas biedri un citi sacensību dalībnieki var laicīgi visu saplānot.

NG NG - 16-12-’10 10:35

Nolikumu rakstīju es un arī šo maksas paaugstinājumu ierosināju es, jo savādāk netiekam cauri ar sacensību organizatoriskajiem izdevumiem, jo federācijas biedriem pīrāgi(maizītes)un tējas,kafijas garšo tieši tāpat kā nefederācijas biedriem, tiesnešiem un telpu nomniekiem arī ir vienalga ko viņi tiesā vai silda, federācijas biedriem sektoru nospraušana (mieti, striķi)izmaksā tieši tik pat cik nebiedriem, kad sāk visu rēķināt, tad cipari paši visu saliek pa vietām….

GatisBB GatisBB - 16-12-’10 08:22

Jā, dalības maksa LMSF biedriem ir pieaugusi no 50% līdz 75%. LMSF sāk rīkoties kā Latvijas valdība – saka vienu, bet šajā gadījumā nolikumā ieraksta kaut ko citu.

JK JK - 15-12-’10 13:27

Par noliku Ziemas mačiem. Kas tad notiks ar tām komandām, kam nebūs vienādie karodziņi? Ja nekļūdos, tad šis punkts ir jau sen (atceros jo pats taisīju karodziņus komandai), bet reāli vienādi karodziņi ir tikai 6 vai 7 komandām. Pārējās padsmit padzīsiet? Nav ko nolikumā rakstīt punktus, ko paši nevaram vai negribam arī ieviest. Otrs jautājums ir par dažādām saguruma pakāpēm uz ledus. Uz ielas viņu savāktu policija, bet LR oficiālajā čempionātā var “mierīgi” ņemties pa ledu.(devil) Sagurušie nav bieži, bet tomēr ir gadījumi bijuši, kad pāri 3 sektoriem dzirdams viss pasākums.

agris agris - 15-12-’10 10:48

Gribu pievienot dažus komentārus par 2011.gada ziemas čempionāta nolikumu. Būtu labi izvietot attiecīgās kārtas atbildīgās personas kontakttālruni, jo rodās dažādi tīri organizatoriski jautājumi: naktsmītnes, sektoru iekārtojums, jo ir laicīgi jāzin kurā ezera pusē notiks mači. Otrs jautājums ir par dalības maksu, pagājušo nedēļu man Jānis apliecināja, ka komanda, kura ir LMSF bierdrs, maksā dalības maksu 50% apmērā no noteiktās, kas ir pamainījies par šīm dažām dienām, ja federācija ir lēmusi savādāk, tad būtu labi arī pārējos biedrus iepazīstināt ar šo lēmumu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.