« Dažas domas par mikro… | Home | Privātsludinājums »

Decembris LMSF

Uzklikšķini!15. decembrī zemkopības ministrs J. Dūklavs bija uzaicinājis pie sevis Latvijas izlases komandas spiningotājus, kuriem svinīgā atmosfērā pasniedza Zemkopības ministrijas atzinības rakstus par veiksmīgu startu pasaules čempionātā. Kā zināms, Latvijas komanda pasaules čempionātā, kas notika Rīgā, izcīnīja bronzas medaļas. Rezultāts ir augsti novērtēts arī visā sporta sabiedrībā un LR Ministru kabinets 7.decembrī pieņēmis lēmumu piešķirt komandai arī naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā.

Trešdien notika arī neformāla LMSF valdes sēde, kurā kopā ar sponsoriem, kuri izteikuši gatavību 2011. gadā palīdzēt Latvijas spiningošanas čempionāta organizācijā, diskutējām par čempionāta formātu. Nonācām pie vienotas koncepcijas, ka čempionāts notiks trijos posmos, katrā posmā būs divas kārtas. Pirmajā dienā, sestdienā sacensības sāksies ap pusdienlaiku un beigsies vakarā, svētdien notiks otra kārta, kura sāksies agri no rīta un beigsies pusdienlaikā. Ja FIPSed līdz sezonas sākumam nemainīs pasaules čempionāta sacensību noteikumus, trešais posms notiks, ieskaitot visas noķertās zivis. Proti, tiks vērtēts nevis desmit lielākās zivis, bet pilnais loms. Pirmais posms iecerēts Liepājas ezerā, otrais posms Koknesē, trešais Ķīšezerā. Papildus septembra otrajā pusē vai oktobra sākumā Ķīšezerā tiks organizētas Latvijas kausa izcīņas sacensības. Precīzāk viss tiks atspoguļots čempionāta nolikumā un kalendārā.
 
17. 12. 2010.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Ided Ided - 21-12-’10 08:48

Vai nebūtu prātīgāk visu čempionātu aizvadīt pēc vieniem noteikumiem? Divus mačus startē zem vieniem un pēdējo zem citiem noteikumiem!(biatlona pēdējā posmā šauj no maskalībrenēm nevis no kaķenēm, F1 arī nav redzēts lai ar velosipēdu pēdējo posmu veiktu)!! Kausa izcīņu varētu zem citiem noteikumiem bet čempī jābūt vieniem dzelžainiem noteikumiem.(vai visas? vai 10?) Īsti nesaprotu jēgu tā ar noteikumiem grozīties.

Ps. Tas tā manas domas. Startēšu jebkurā gadījumā:-)

??? ??? - 20-12-’10 21:27

““Ja FIPSed līdz sezonas sākumam nemainīs pasaules čempionāta sacensību noteikumus, trešais posms notiks, ieskaitot visas noķertās zivis.”“ ?visas pēc kopsvara? ja jau FIPSed, tad …, bet ja divas burtnīcas ar mazasarīšu garumiem, tad kāds tur vairs FIPSed-s..;))

agris agris - 17-12-’10 11:48

Šī sezona mums deva medaļas tikai vienā disciplīnā, par ko puišiem gods un slava! Cerams nākamā sezona mūsu izlasēm būs veiksmīgaka, un pieņemšanā pie ministra būs kuplāks dalībnieku skaits.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.