« Dažas domas par mikro… | Home | Visiem, visiem, visie… »

Privātsludinājums

Uzklikšķini!Tā ir iznācis, ka mūsu Vārves ielas privātsaimniecības labais gariņš Benita ir spiesta mūs pamest un dārznieka mājiņa paliek tukša. Pieļauju, ka kādam makšķerniekam ir interese saviem vecākiem atrast interesantu dzīves telpu, tāpēc ievietoju sekojošu informāciju, pareizāk, sludinājumu.
"Iznomāju pensionāru ģimenei uz ilgu laiku dārznieka māju Rīgā, Vārves ielā 6 , (2,5 istabas, visas ērtības) pret pakalpojumiem košumdārza apkopē"
Tas jāsaprot tā, ka būs jāmaksā tikai par komunālajiem pakalpojumiem pēc faktiskā patēriņa. Informācijai - iepriekšējai iemītniecei telefons, satelītu TV, elektrība un krāsns apkure izmaksāja 25-40 ls mēnesī.
Zvanīt pa tel. 29517507
 
17. 12. 2010.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

cruu cruu - 20-12-’10 16:06

kapeec tikai pensionaaru ģimenei? tak jaunas un stipras rokas noder arī maajas darbos. esam ģimene, pagaidaam bez atvasēm, par slinkumu ari taka nesuudzos.

Vienkarshi jautajums, Jus jau noteikti zinaat labāk kapec tads uzstadijums.. Uzstādījums balstās gan uz apsvērumiem, gan uz pieredzi. Neizslēdzu, var gadīties arī izņēmumi. Ja saņemšu uz savu e-pasta adresi īsu ģimenes CV, varēšu atbildēt konkrētāk.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.