jaunumi   contact

« Decembris LMSF | Home | Apsveikumi »

ZM aicina Latvijas makšķerniekus uz diskusiju

Šodien ZM savā mājas lapā publiskoja preses relīzi ar nosaukumu "ZM aicina Latvijas makšķerniekus uz diskusiju par sadarbību un iesaistīšanos ūdeņu pārvaldībā"

Lai veidotu savstarpējo izpratni un varētu labāk nodrošināt nepieciešamos pasākumus, kas saistīti ar zivju krājumu efektīvāku saglabāšanu un izmantošanu makšķerēšanas jomas interesēs un uzlabotu valsts pārvaldes un pašvaldību iestāžu komunikāciju ar makšķernieku sabiedrību, Zemkopības ministrija (ZM), atbalstot vairāku individuālo makšķernieku un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas (LMSF) izteikto aicinājumu, organizē diskusiju forumu ,,Makšķernieku sadarbība un iesaistīšanās lēmumu pieņemšanas un ūdeņu pārvaldības jomā reģionu un Latvijas līmenī”.
Foruma norises laiks: 2011. gada 21. janvāris (piektdiena) no pulksten 10.30 līdz 14.30, norises vieta – Zemkopības ministrijas 2. stāva zālē, Republikas laukumā 2.


Vairāk par foruma ideju un pirmās atsūtītās makšķernieku domas var atrast manā foruma lapā. Tur ir arī saite ar ZM forumam veltīto lapu, kurā var iepazīties ar foruma programmu.
 
22. 12. 2010


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top