jaunumi   contact

« LMSF konferencē | Home | Ielūgums »

Nolikuma projekts

Interesenti var iepazīties ar nolikumu LR 2011. gada čempionātam spiningošanā no krasta. Sacensības šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā Latvijā notiks pirmo reizi, tajās tiks veikta arī Latvijas izlases kandidātu atlase 2011. gada Pasaules spēlēm Itālijā.
Atsevišķas detaļas vēl varam precizēt, ceru, ka ieinteresētie klubi izteiks savu viedokli un kopā ar autoriem nonāksim pie gala versijas.

Ievietoju arī LR 2011. gada pludiņmakšķerēšanas čempionāta nolikumu.
 
29. 03. 2011


seši komentāri

agris agris - 13-04-’11 12:36

Tad ok!

NG NG - 13-04-’11 12:07

JST nav ielicis visu nolikumu, viņam tur kaut kas gļuko, jo liek jau reizi piekto, bet tik un tā neieliek īsto, tā, ka ar individuāli startējošiem viss būs ok, nevarēs individuāli startēt tikai tie, kas sezonu sākuši komandā, tas tāpēc, lai sezonas laikā nesāktu mainīt perspektīvos un mazāk perspektīviem, individuālais var startēt komandā, bet komandā startējošais vairs individuāli startēt nevar. Par atlaidēm, vasarā nekādu atlaižu nav jau kuro gadu, jo, kā tu pats zini, organizatoriskās izmaksas nemainās vai startē biedri vai nebiedri …., 100% visa dalības nauda tiek novirzīta sacensību organizēšanai un sezonas beigu balvu iegādei

agris agris - 13-04-’11 10:27

No pludiņmakšķerēšanas nolikuma izriet, ka tie sportisti, kas iepriekšējā gadā startēja individuāli, šogad nevarēs startēt, ja neatradīs sev komandu. Domaju, ka šī kategoriska prasība būtu lieka nolikumā, jo vēlreiz atkārtoju, mums to sacensību dalībnieku jau tā ir maz. Kur ir palikušas federācijas biedru atlaides dalībai sacensības, arī tas neveicina komandu iestāšanos federācijā.

klubiņš klubiņš - 06-04-’11 19:16

Organizātoriem jāmaina kaut kas apmaksā. Naudu uz privātkontu bez bēdām skaitīt var tikai privātie. Ja maksās firma, tai nāksies maksāt arī nodokļus.

plakenes plakenes - 01-04-’11 15:33

Nu baac, tieshi tad esmu Turkos… jau tagad var secinaat, ka foreleeshanas gads saacies ar neveiksmi:(

MK MK - 29-03-’11 15:47

Kur palicis punkts par iebrišanu? Vai tā tagad ir atļauta?(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top