Maija sīkumi

Uzklikšķini!11.maijā Ingus D. iesūtīja bildi ar skaistu 8.7kg smagu līdaku, kuru viņš nedēļas nogalē nomedījis demonstrējot džerkošanu. Rīki - Salmo Slider F12 TSK krāsā un Elite Arrow jaunais kāts. Kā nopratu, līdaka parādīsies kārtējā raidījumā "Makšķerēšanas noslēpumi".

5. maijā Valsts sekretāru sanāksme atbalstīja MK noteikumu projektu "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi". Makšķerniekiem tas var būt interesants ar to, ka ir realizētas divas jaunas idejas. Babītes ezerā turpmāk būs atļauts makšķerēt no 1.jūnija. Saprotams, ne visā ezerā, bet speciāli iezīmētā akvatorijā. Otra ideja skar laivu motoru izmantošanu. Jaunie noteikumi paredz, ka ezerā būs atļauta elektromotoru izmantošana. Nākošais solis šī projekta iedzīvināšanā ir tā pieņemšana MK sēdē, pec tam tie var stāties spēkā. Atliek cerēt, ka 2011. gada copes sezonā makšķernieki Babītē varēs darboties pēc jaunajiem noteikumiem.

Otrdien, 24. maijā, Ministru Kabinets akceptēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto iepriekš mineto noteikumu projektu "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi". No projekta uz laiku svītrota iespēja nodarboties ar zemūdens medibām. Spēkā stasies pēc ministru prezidenta paraksta. Jacer, ka tuvākajās dienās.
 
06. 05. 2011.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

marisv marisv - 24-05-’11 20:04

Nu re-peeksnji nomad.lv ir paraadiijusies jau nedaudz konkreetaaka informaacija. Paldies Jaani, par tiesho vai netiesho atbalstu!

marisv marisv - 24-05-’11 12:02

Cien. Jani, Vai jums ir precizaka informacija par LR chempionatu plesigo zivju spiningosana no krasta? Lidz machiem palikusas vien 4 dienas, bet nekur nav oficialas informacijas par sacensibu sakumu, norisi, treniniem utt. Kautkadas informacijas druskas var atrast MO majaslapa, bet ari ta ir ljoti skopa. Ja jau tas ir LR chempionats, informacijas apjomam ari jabut pietiekamam. Paldies jau ieprieks. Par informācijas trūkumu pilnībā piekrītu. Arī man nav precīzu ziņu. Tās būtu jāprasa no atbildīgā organizētāja Egona Simsona, tālr. 29410832 vai galvenā tiesneša Viestura Rozentāla, tālr.29159593.

janis janis - 20-05-’11 05:57

Būs vienā līmenī ar jebkuru ezeru ,drīz vien!

EdgarsG EdgarsG - 07-05-’11 12:13

Jauki! Cerams :)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.