:: Youtube
Youtube ir liels skaits videofilmu par makšķerēšanu, tai skaitā arī par mušiņmakšķerēšanu. Izveidoju uz šī servera savu kanālu un eksperimentāli mēģinu šeit ievietot saiti ar to. Pašreiz tikai viena favorītu kolekcija - mušiņmakšķerēšanas lekcijas, diemžēl tikai angļu valodā.

Fly Fishing lessons 1
Fly Fishing lessons 2


26 Augusts 07 - 10:20
 

jst

:: Fly Gansta Party Pape 2007
1. Tiek organizēts ikgadējais neoficiālais Latvijas un šoreiz arī ārzemju viesu mušotāju mītiņš ( iepriekš pazīstams ar nosaukumu „Ventas zirgs”) Fly Gangsta Party 2007. Šogad tas notiks 17.-19. augustā.

2. Ierašanas ir plānota 17. augustā. Aizbraukšanu var atlikt līdz 20. augusta pusdienlaikam. :)
Piektdien ap 17.00 no Rīgas uz pasākuma norises vietu dosies divi pasažieru mikroautobusi. Ja kādam ir problēmas ar transportu, tad uz līdzbraucēju statusu var pieteikties pie Egila tel: 29248021.

3. Par pasākumu programmu:
Ir plānotas divas daļas - cope un mešana. Cope un mešana atkal ir plānota dalīta - cope tiks dalīta 2 daļās - sacensības un "brīvā" cope (iespējas, Liepājas ezers, Bārtas upe, ja vēlēšanās, ari jūrā); mešana - sacensības, demonstrējumi un bezmaksas apmācība pēc velēšanas.

4. Apmešanās vieta atrodas 300 m no jūras un 100m no ezera. Dzīvošana teltīs. Par ēdamo jāparūpējas pašiem. Ir ugunskura vieta desiņu cepšanai. Būs pieejama maza virtuvīte ar iespēju uzvārīt ūdeni, civilizēti nokārtot personīgās neatliekamās vajadzības un pat noskaloties dušā. Būs iespēja iznomāt laivas, vienu kajaku par brīvu un citus peldlīdzekļus, kā atsevišķās vietās arī Papes ezers ir brienams.

Sīkāku informāciju sagatavošu pa nedēļas nogali un ierakstīšu nosūtīšu potenciālajiem dalībniekiem.

Aicināti tiek visi, kurus interesē MM, ari tie, kas ar to nekad nav nodarbojušies un kam tikai draugi ir MM. :)

Viss tas tagad skan tā nopietni, bet pasākums tiek plānots pavisam jautrās un neoficiālā gaisotnē. Laba oma un smaids ir neatliekama dalībnieka pazīšanās zīme.

Par saviesīgo daļu - pasākums notiek Papes dabas parka teritorijā (http://www.pdf-pape.lv), un pie velēšanās ir iespēja noorganizēt arī ekskursijas pa to.

Ja kas interesē jau šobrīd, tad rakstiet droši uz manu meilu: guntarins@flygansgta.com

Priekā, ne asakas!

Guntars Lagūns.

Dear international friends :)

We would like to invite you attend the annual unofficial Latvian flymeeting- Fly Gansta Party 2007.
This year it will be organized on Papes Lake (Nature Park). It was close to border with Lithuania not far from Klaipēda.
Beautiful lake, near the see (800m), very good place to stay with family and far better without. :) Not far from this place will be possible to visit another shallow Liepājas lake and river Bārta (good chub fishing).

Arrivals form 17august (Friday) till 19 august, with possibility leave place at 20august. Living will is in the tents. We can use the kitchen, shower and WC in the main house. Food drinks and cannabis you have provided by yourself. Fire place and grill available. Fishing possible from the bots and wading. We reserve some 10bots .Very useful is U-boats and in some places you can go by yourself.

In programs will be some teaching lessons for free, we also organize casting shoot-outs, funny casting games, casting with shooting heads and two handed rods. In program: Testing of different bots, kayaks and other flotage equipments. Also possible to organize some local competitions in field of casting or catching some good fish. All other activities are Welcome and especially a good state of mind.

All other details (traveling map) we will provide little be later.

We also invite our friends from Lithuania, Estonia and Germany.

Guntars, Egils, Reinis.


See you soon!
23 Jūlijs 07 - 16:10
 

egis

:: Lietuvas MM čempionāts
Papildinu:
Dear International friends of Flyfishing.lt,

We would like to invite you to the first ever Lithuania’s national fly fishing competition organized under Catch’n’Release rules.
More info - in the file attached.

Should you have any questions, please don't hesitate to drop us a line to ugnius@flyfishing.lt or vision2007@flyfishing.lt or just give me a call (number below).

Tight Lines!

Ugnius
Club "Flyfishing.lt"
+370 616 10382

Sacensību orģinālo nolikumu varu izsūtīt uz pieprasījumu.
14 Maijs 07 - 09:33
 

egis

:: Ielūgums uz pasākumu Lietuvā
Pastkastītē atradu pirms dažām dienām sūtītu ielūgumu no Lietuvas draugiem.
Dear Janis,

As you already knowy, on june 16th we are organizing the first c&r
flyfishing competition in Lithuania - VISION CUP 2007.
I will send the invitation with more details in a few days, but just
would like to let you know that Latvia has 3 reserved places, so
please delegate your best flyfishermen :)
BTW, Reinis and Egils will be there too.

I'd also like to agree with you that we are planning to delegate the
3 winners of the competition (LT club representatives) to Gauja 2007.
It's a small step towards the Baltic League, but still :)
Please let me know if you don't mind.

Tight lines,
- - -
Ugnius
13 Maijs 07 - 23:10
 

jst

:: Video par MM tēmu
Atradu vienu interesantu serveri, kurā ir videoklipi par makšķerēšanas tēmām, ieskaitot arī mušiņmakšķerēšanu, un izveidoju saiti ar to. Jāņem tikai vērā, ka serveris www.fliegenfischen.tv brīžiem ir grūti sasniedzams un lapas lēni lādējās. Tad zemāk izvietotajā rāmītī ir tikai balts fons. Šo pašu saiti var atrast lapas labajā malā.

01 Aprīlis 07 - 12:28
 

jst

:: Saldus pasākums.
Foto no Poga.lv galerijas > Kā jau katru gadu arī šo ziemas mācību sezonu noslēgsim ar kopēju izbraucienu uz Saldus foreļu dīķiem. Galvenā tēmas: metieni no ūdens, lielu zivju izvadīšana un atlaišana. Pa starpai arī , jautājumi un viss kas saistīts ar ekipējumu un praktiskās copes niansēm. Tiekamies sestdien 31. martā 9.00 uz Liepājas šosejas, benzīntankā pirms Saldus apļa.
27 Marts 07 - 08:58
 

egis

:: Kāti.
Pavasarim strauji tuvojoties, par ko patlaban gan liecina tikai jūtami garākās gaišās stundas, aktuāli pārskatīt savu inventāru un vēl pirms sezonas sākšanas varbūt arī atjaunot to ar sen vēlētu kātiņu. Tas vienmēr ir samērā smags process, īpaši ja nav iespējas paša rokām to pirms iegādes apskatīt un patestēt. Arī mēs ar Reini reizēm uztaisām tādus testiņus un cenšamies par tiem informēt. Tā arī nākamajā CL marta numurā atradīsiet Latvijas veikalos nopērkamo 8-tās klases kātu testu rezultātus. Vēl lielāku kātu klāstu un plašāku ieskatu par šo tēmu ( ieskaitot smalkas kātu izlieces diagrammas un dažādus svara vērtējumus) var atrast šajā mājas lapā: http://www.yellowstoneangler.com/

Savukārt tiem, kas šo etapu ir nogājuši un pārbaudījuši veco patiesību, ka ne jau kāts met auklu, bet pats metējs, saku: ka atkal mūsu zāles treniņu sezona grib pagarināties un uz sitienu ir trīs brīvas vietas nodarbībām zālē sākot ar 8. martu.
23 Februāris 07 - 09:02
 

egis